Těhotenský test. Dávám fotku. Co myslíte?

kosalucy
22. čer 2011

Ahoj všichni,

dnes jsem si dělala testík...
První byl ClearBlue a téměř hned tam naskočilo plus.
Udělal jsem radši ještě jeden - jmenuje se ForYou... Tam se objevil slabý duch, ale až tak za 3minuty! Šla jsem ven se psi a když jsem se vrátila, tak duch byl silnější...no ale to bylo skoro po půl hodině!

Tak nevim ... ☹ Dávám fotku, skuste posoudit...

taara36
9. únor 2015

Foto...

svlocka
9. únor 2015

Holky prosim poradite mi 3dny zpozdeni ale zda se mi za spinim a malinko krve ale nerozjela se ve ctvrtek duch ktery nesel ani videt a ted na testu tohle z rani moci,je to falesnak?co myslite?prosim vas nazor 🙂

amanda2014
9. únor 2015

@svlocka ahojky, toto jsou oba testy z dneška? takže máš pocit, že nesílí? a nechceš si dojít na krev, ať máš jasno? držím moc palce!!!

amanda2014
9. únor 2015

@claudyaus paráda! gratuluju!!! 🙂

amanda2014
9. únor 2015

@taara36 vypadá to na ducha - zkoušej dál za dva dny 🙂 držím palce! 🙂

amanda2014
9. únor 2015

@irisie to vypadá dobře - gratuluju!!!! 🙂

mi_ki
9. únor 2015

Gratuluji 🙂 to je jasný 🙂 kdyby tam nebyl onen hormon, žádný duch by se neukázal. 🙂

svlocka
9. únor 2015

@amanda2014 ahoj jo z dneska to je jeden test jde krasne videt predtim nesel vubec videt tak nevim co si myslet :(aby nebyl falesnej

ninikry
9. únor 2015

@svlocka nezbyde ti nez jit na krev nebo udelat dalsi, jestli je falesnej, to se nepozna :/...co to je za test?

svlocka
9. únor 2015

@ninikry mam test ale sice jsem duchy mela ale toto asi duch neni.myslis ze u dr.by uz neco videl?

ninikry
9. únor 2015

@svlocka nevim jak dlouho ti meska ms, ale kazdej mudr zve na prohlidky jinak, mne treba az v 8. tt aby bylo jasno ohledne srdicka

svlocka
9. únor 2015

@ninikry mela jsem to dost v patek

klaaaara
9. únor 2015

@svlocka kup si jiný test než mama test, ten je proslulý falešnýma duchama.

ninikry
9. únor 2015

@svlocka to je jeste brzo asi, zavolej si tam a domluv se s nima, vypocitaji ti to tak, aby slo neco videt

ronyx
9. únor 2015

@svlocka Na návštěvu gynekologa je opravdu ještě brzy.Mamatest dělá falešné duchy to je stará věc,nechápu proč je všechny maminy kupoujou,když se to ví 😉 Zkus si koupit jiný,nejlépe Dr. Max ten je spolehlivý. Na to že máš spoždění 4 dny je test teda dost slabý a od minula teda moc nezesílil.Já být tebou zajdu si jako samoplátce na odběr krve na hladinu HCG a za dva dny znova.Pokud bude HCG stoupat a bude alespoň dvojnásobné je vše v pořádku.

svlocka
9. únor 2015

@ronyx no v nasich lekarnach o kolo jine nemaji jen ty.ale spinim tak jestli se nerozjede,skusim si odpoledne zajed koupit jiny a uvidime.

svlocka
9. únor 2015

Muze byt treba test pozitivni a pak by se ms rozjela?

ninikry
9. únor 2015

@svlocka ano, je to bohuzel beznej jev

svlocka
9. únor 2015

@ninikry takze to jeste neni ztracene?

ninikry
9. únor 2015

@svlocka to ja ale prece nemuzu vedet, skoc si na krev a uvidis, tohle vecny sledovani se ti ve finale k nicemu nebude, ja vim, ze chces byt tehotna, ale takhle tomu nepomuzes..nevim, jak se dlouho snazite, pokud vic jak rok, konzultovala bych to s doktorem, chce to byt v psychicke pohode (i kdyz sama moc dobre vim, jak je to tezky)...treba ale tehu ses, to ti tady nikdo nerekne, proto si skoc na tu krev a budes chytrejsi...chapu ze je to psychicky narocny a drzim pesti at ti to vyjde

taara36
9. únor 2015

@amanda2014 no jako ja nevím, co jsem zatím vyčetla, bývají duchové po limitu, tohle se objevilo hned...a moje zkušenosti z dřívějších testování jsou bez sebemenších stínu čárek....no nezbývá než počkat a zkusit další testy v příštích dnech...:(

amanda2014
9. únor 2015

@taara36 jasný, tak vidíš, jsi zkušenější 🙂 já to znám jen z teorie - sama jsem ještě ani ducha neměla 🙂
tak moc držím palce!

marsrutka
9. únor 2015

@svlocka 3 dny po menzes by už byl test podle mých zkušeností o hodně viditelnější 😖 a čárka vůbec nesílí, podle mne je to negativní

hlavacova007
9. únor 2015

Ahoj,zátím se teda nesnažíme a dáváme pozor,dnes ráno jsem si dělala tt(ms má přijít za 2 dny) jen tak ze zvědavosti,test vyšen negativně. Před obědem mě pobolívalo břicho a měla jsem ještě jden test,tak jsem si ho udělala a v limitu naskočila druhá čárka 😕 Ve skutečnosti jde vidět lépe. To mi hlava nebere,myslíte že je to vadný test???

taara36
9. únor 2015

@amanda2014 no nevim, jestli jsem zkusenejsi:D driv jsem si obcas delala test, kdyz se mi nahodou opozdila menstruace, ale to bylo tak dvakrat ua celou dobu...ted byl ale cely ten mesic divny,tak jsem z toho nervozni... Mimco jsme neplanovali,tak je to o to vetsi nervozita... Ale kdyby uz bylo na ceste, tak bychom se nezlobili...ale to cekani je des...nesnasim nejistotu🙂 at uz to bude jakkoliv...

hlavacova007
9. únor 2015

testy jsem kupovala tu na bazárku

hlavacova007
9. únor 2015
gwen84
9. únor 2015

@hlavacova007 To je zvláštní, že ranní test byl negativní a na tomhle je duch... osobně na duchy věřím, z jednoho se mi během pár dní stala pořádná dálnice, ale takhle brzy když se něco objeví, tak spíš z ranní moči. Ale ten ranní test mohl být vadný, cokoliv. Buď bych počkala dva dny a testla hned ráno, nebo zašla do laborky na odběr krve na hCG jako samoplátce. Držím palce 🙂

hlavacova007
9. únor 2015

@gwen84 je to zvláštní že ráno nic,a odpol //. Díky dnes pujdu koupit testy a uvidím,jak to vlastně bude 😉

svlocka
9. únor 2015

Tak holky byla jsem u dr.a test i videl rikal ze to je na zacatku malinka bublinka o kolo ten prstenec nebo jak maly 3mm dalsi kontrola pristy tyden 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru