Těhotenský test. Dávám fotku. Co myslíte?

kosalucy
22. čer 2011

Ahoj všichni,

dnes jsem si dělala testík...
První byl ClearBlue a téměř hned tam naskočilo plus.
Udělal jsem radši ještě jeden - jmenuje se ForYou... Tam se objevil slabý duch, ale až tak za 3minuty! Šla jsem ven se psi a když jsem se vrátila, tak duch byl silnější...no ale to bylo skoro po půl hodině!

Tak nevim ... ☹ Dávám fotku, skuste posoudit...

naxii
19. čer 2015

@dubnacek ty testíky jsou z předchozího měsíce asi jsem ti tím zamotala zbytečně hlavu.. nicméně MAX je ze dneška, asi je ještě brzo, tak uvidíme, co se bude dít.. pokud bude sílit, nasadím Utrouš a už ho nepustím...

slunicko01
19. čer 2015

@naxii ten max vypadá dobře... Tak držím palce ať je zítra ještě lepší... ☺

camillaq
19. čer 2015

Ahoj holky, prosím o váš názor a intenzitu čárky. Jde mi o to, že pořád nemám testovací čárku stejnou nebo silnější než kontrolní. Myslela jsem, že ten 41 dc bude už čárka výraznější. Snažíme se několik let a mám za sebou jedno zamlklé a jedno biochemické., tak jsem ze všeho hned vyplašená, 37 Dc jsem byla u dr v car, na ultrazvuku byla dutinka 3 mm, dr. říkala, že je to v pořádku a že to odpovídá a dostala jsem utrogestan. Jenže jsem se podívala na net a dočetla se, že když je jenom dutinka, tak je to špatné, že má být i váček. Kdy jste měly silnější testovací čárku než kontrolní?

dubnacek
19. čer 2015

@camillaq prosim te dulezite je necist moc internet.Ja byla v 5+5 a mela jsem uplne prazdnou dutinku,dulezity bylo jen to jestli je v deloze.NAm se ukazal embrio v nejakem 8tt i se srdickem a v 8+4 jsem uz mela krasneho 2 cm prdolku a srdicko jsem slysela.Ja ani jeden test jsem nemela tak krasne // jako mas ty.Takze se hod do klidu a uzivej si to 😉))

zuzajda20
19. čer 2015

@camillaq ja mela taky jenom dutinku a nic jineho,zbytecne se nestresuj,vim,ze je to tezke,sama jsem mela strach,ale urcite to bude v poradku.a uz bych ani netestovala,jakmile mi to dr potvrdil,asi tyden po ms,tak uz jsem testy nedelala

naxii
19. čer 2015

Tak snaaaad

mercedesse
19. čer 2015

@camillaq neplaš, čárky máš nádherné a dr ví, co říká. Příště už bude srdíčko. Trvá to, než je něco vidět. Těš se z těhulení a pokus se se tak nestresovat. Úplně tě chápu, tak jsem byla vyděšená, na poprvý jsem potratila a hodně těžce to nesla, a pak mě mrzelo, že jsem se celé těhu jen bála a neužila si to.

nicolette89
20. čer 2015

31. DC...holky, co myslite, je to tam? Snazime se dlouho, pritel mel spatny spg - pohyblivost spermii 5%, uz nas pripravovali na to, ze to prirozenou cestou nepujde...pritel bral ted mesic fertilan+ a ja duphaston a clostilbegyt a MS se po dobrani duphastonu nedostavila..testik je ze vcerejska..muzu se radovat? 😲

syll.
20. čer 2015

@nicolette89 ja myslím, ze 100% je to taaam 🙂

bajule
20. čer 2015

@naxii Je táááám 🙂

bajule
20. čer 2015

@nicolette89 Krásná čárka 🙂

camillaq
20. čer 2015

@dubnacek
@mercedesse
@zuzajda20
Tak dnes jsem zkusila ještě jeden test a dočkala jsem se testovací čárka silnější než kontrolní. Teď jsem začala řešit trošku něco jiného. Začala jsem špinit, zatím úplně minimálně. Volala jsem do car a nikdo to nebral. Doufám, že jsem se jen trošku škrábla, při zavádění utrogestanu, zavádím ho aplikátorem co mi zůstal po pre-seed ( gel na pohyblivost spermii).

love12345
20. čer 2015

stopro pozitivní gratuluji

naxii
20. čer 2015

@nicolette89 stopro je taaam 🙂

naxii
20. čer 2015

Juchhh...

syll.
20. čer 2015

@naxii kolik DPO? je tam 🙂

naxii
20. čer 2015

Vubec nevim, min mesic jsem zacala 4+3 krvacet, na UTZ sliznice nizka, tak jsme to nechali osudu a zadarilo se 🙂 ale podle ovulacnich bolesti typuju ovulaci ns 9-10.6 🙂

dubnacek
20. čer 2015

@nicolette89 tak tady je mooc pekna //😉)

dubnacek
20. čer 2015

@naxii tak zatim nevim,je to hodne slaboucke,ale ja to taky tak mela tak zkousej dal 😉) zatim to vypada nadejne

naxii
20. čer 2015

@dubnacek ja myslim ze na 26DC slusny 🙂 ja jsem prekvapena.. S klukama jsem tam mela po vynechani pekny prd 🙂 taaak uvidime no

syll.
20. čer 2015

@naxii já jsem 26DC zítra, ale testovat nebudu, myslím, že nic nehrozí 🙂 hihihi, tobě vyšel hezký dušík 😉

benickova62
21. čer 2015

ahoj tak už by to mělo být v poho akorát jsem ráno trošku špinil a teď už zase ne tak jsem z toho jelen na gyndu jdu až 30.6. mám jí zavolat ohledně toho špinění nebo to je zbytečný pokud nešpiním třeba 2 dny v kuse ten spodní test je z dneška

andilek78
21. čer 2015

Krasny den vsem preji. Chtela bych se zeptat ktera z vas ma nejakou zkusenost z IVF ja byla nedavno na KED a testy mi vysli vsechny pozitivni a na ultrazvuku pan doktor videl i vacek a po tydnu mi tes ukazal jen jednu carku delala jsem si ho odpoledne a mela bych byt 6 tydnu tehotna. Dekuji vsem za odpoved. ☹

misimisi
21. čer 2015

@benickova62 Ahoj, jestli to bylo krátké špinění, tak to snad nic neznamená, u prvního těhotenství jsem tak 1 h krvácela, pak púl dne spinila (cca 24 DC), ale MUDr. se nad tím nepozastavovala. Naprosto chápu, že strach je strach. Tak pokud by jsi špinila znova, zrovna k ní zajdi, jinak už bych se netrápila, někdy to dělává u uhnizďování.

misimisi
21. čer 2015

@andilek78 To by neměla čárka mizet ☹ Zkusila bych ještě ráno, nej'stejnou značku jako prve, pokud bude slábnout nebo se neoběví ani po ránu, tak volat - navštívit MUDr. Přeji, aby to byl jen špatný testík, snad to dobře dopadne.

andilek78
21. čer 2015

@misimisi dekuji za podporu mam stale spatnej pocit ze to nedopadne dobre no ve ctvrtek jdu zase na ultrazvuk, tak se mi potvrdi budto ze je to v poradku nebo ne . A pujdu jeste jednou mam jeste dve vajicka ktera jsou po testech a jedenact ktera jsou zamrazena....

miky
21. čer 2015

@benickova62 já jsem při obou těhotenstvích špinila v době, kdy měla být menstruace (a to dost) a pak průběžně až do cca 10 týdne a vše bylo v pořádku.

andilek78
21. čer 2015

@miky ahoj tak to jsem rada ze nejsem sama no ve ctvrtek jdu k doktoru tak se uvidi co mu ultrazvuk ukaze. 😒 dam vedet jak jsem dopadla diky za odpoved

naxii
22. čer 2015

Tak asi huráá

benickova62
22. čer 2015

😀 ano je to tam 😵 přeji ti ať je všechno v pořádku

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru