Těhotenský test. Dávám fotku. Co myslíte?

kosalucy
22. čer 2011

Ahoj všichni,

dnes jsem si dělala testík...
První byl ClearBlue a téměř hned tam naskočilo plus.
Udělal jsem radši ještě jeden - jmenuje se ForYou... Tam se objevil slabý duch, ale až tak za 3minuty! Šla jsem ven se psi a když jsem se vrátila, tak duch byl silnější...no ale to bylo skoro po půl hodině!

Tak nevim ... ☹ Dávám fotku, skuste posoudit...

svlocka
3. únor 2015

@irisie vcera 9DPO

amanda2014
4. únor 2015

@svlocka to je pravda, tady je to vidět víc, držím palce!!!! 🙂

svlocka
4. únor 2015

@amanda2014t testovat uz nebudu pockam do patku jestli ms dojde nebo ne.🙂

andrejcak
5. únor 2015

Ahoj holky, potřebuju podpořit nebo se zbláznim. 25. ledna se nedostavila očekávaná MS (což je dobře). Testy od toho dne krásně sílí 🙂 . Spočítala jsem si, že jsem cca 6tt od poslední MS. Dnes jsem byla na kontrole, ale dr. řekla, že jsem míň. Že je dobře vidět jen váček. Byla jsem vlastně dost v šoku, tak jsem se ani neptala, v kolikátem tak můžu být. Prý jsem musela otěhotnět později. A ještě se ujišťovala, zda jsem měla opravdu pozitivní testy. Ale myslím, že tak 4tt asi. Doufala jsem, že už možná bude vidět srdíčko a já se hodim do klidu. Dr. se moc nesmála, ale gratulovala mi, tak snad bude vše ok. Další kontrolu mám za 14 dní. Přikládám foto včerejšího testu. Foceno dnes, tak možná ještě asi trochu vybledl. Je fakt, že u mého prvního těhu jsem byla na kontrole v 6tt a čárka silná úplně stejně, jak ta druhá. Mám se hodit do klidu? U prvního těhu jsem takhle vůbec nešílela 😝 ..HCG je očividně dost.

jaja01k
5. únor 2015

@andrejcak Buď v klidu, mně doktorka na první kontrole řekla, že je mrně o dost menší, než by mělo být podle vynechané MS a na další kontrole už odpovídalo 🙂 A jestli jsi opravdu otěhotněla později a jsi teprve nějaký 4-5tt, tak je na srdíčko ještě brzy 🙂

andrejcak
5. únor 2015

To vím, že se neukáže dřív, jak v 6tt. Tak budu doufat, že negratulovala předčasně. Předpokládám, že rozumí tomu co vidí, dělá a říká 😀

klaaaara
5. únor 2015

@andrejcak ahoj, jo buť v klidu. Ja šla k dr v 6+3 a byl jen gest a žl váček a ja už si myslela, že bude srdíčko. Taky jsem byla zklamaná a nervozní. Za týden už bylo embyo i srdíčko, takže klid určitě se ukáže. 🙂

andrejcak
5. únor 2015

Děkuju moc za podporu. V prosinci jsem prodělala biochemické těhu, tak se trochu bojim. 🙂

whoknows
5. únor 2015

Dobrý podvečer dámy,
opravdu dlouhou dobu jsem tady nebyla, ale nyní ve mně hlodá něco, s čím se potřebuji poradit. Menstruaci bych měla dostat až někdy v neděli nebo v pondělí, ale zhruba od druhé poloviny cyklu mám děsně silný pocit, že je se mnou něco jinak. Samozřejmě, že je možné, že si to jen vsugerovávám, ale jsem tak strašně unavená, jako by na mě lezla nejhorší chřipka, zvláštně mě pobolívá břicho a a prsa (skoro neustále) a také jsem měla lehce růžový výtok. Nevím proč, ale napadlo mě, že si koupím test. Udělala jsem si ho, ale v tomto večerním světle jsem si nebyla jistá, zda v místě čárky vidím jen fata morgánu, nebo skutečného ducha. Hodila jsem tedy foto do negativu a budu ráda, když mi řeknete, zda něco vidíte nebo si to jen výplod mého mozku.

Děkuji moc za Váš případný názor 😉

ronyx
5. únor 2015

@whoknows Ahoj tak já tam teda ducha vidím 😉 Příznaky máš taky jako jsem mívala já,takže si myslím,že se zadařilo.

whoknows
5. únor 2015

@ronyx Děkuji za odpověď. Nevím jestli to nazvat, že by se zadařilo. Těhotenství neplánuji, i když bych se mu asi nebránila. Mám pocit, že mi poslední dobou opět začínají odbíjet biologické hodiny. Už je to 6 let, co jsem zažila ten pocit "být v tom", takže si na to úplně přesně nepamatuji, ale teď je mi na tom mém stavu skutečně něco povědomé :D

jankamaminka1985
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
ronyx
6. únor 2015

@jankamaminka1985 To je náááhodička,registrovaná zrovna dnes a hned odkaz na nějakou stránku.Že by šlo o cílenou reklamu? Raději ani neotvírám.

supermama2015
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
amanda2014
6. únor 2015

@svlocka tak co jak jsi dopadla? 🙂 dnes je pátek ;)

svlocka
6. únor 2015

@amanda2014 ahoj zatim nedorazila ale pobolivaji me prsa a podbrisek jako by mela dorazit ale ne tak silne tak nevim vcera na testu zase jen duch tak asi stoho nic nebude :(

svlocka
7. únor 2015

@amanda2014 ahoj tak stale jeste nic,pockam do pondelka pokud nedorazi udelam tt v pondeli.

claudyaus
8. únor 2015

Holky tak tady je můj úlovek 😀

irisie
8. únor 2015

Muj dnesni test.

maru84
8. únor 2015

@irisie je tam 🙂 kolik jsi DPO?

irisie
8. únor 2015

@maru84 asi 14 dpo.

maru84
8. únor 2015

@irisie Díky. A to jsi testovala po tom, co nedorazila MS? Já jsem dnes test zkusila, protože nevím přesně, kdy jsme měla ovu. To jsem bohužel netestovala, snažim se první měsíc.. Ale zatim nic. Na takévho ducha, jako máš ty, čekám 🙂

bobisek90
8. únor 2015

@whoknows duch tam asi je 🙂 ze sve zkusenosti... Byl patek, bylo mi divne,jako kdyz na me leze chripka. Tak jsem zalezla do postele a prospala 2 dny. V nedeli jsem mela krece jako pred ms, a tak jsem ji v pondeli cekala. No, v pondeli rano jsemse vzbudila, a prvni myslenky byla - jsem v tom. Tak jsem po praci skocila do lekarny, a byl tam duch 🙂 takze at sili 😉

svlocka
8. únor 2015

Ahoj holky jsem 31DC cyklus mam 28.jsem 15DPO a ms nikde.jen dnes se mi zda ze zacinam malinko spinit,na poslednim testu jen duch to jsem testovala 13DPO.myslite ze se rozjede?test by uz neco ukazal ne jestli ma cenu ho delat?:(

ronyx
8. únor 2015

@svlocka Ahoj vždy má cenu ho dělat 😉 Pokud jsi našla ducha,tak bych od toho dne testovala co dva dny,jelikož hladina hcg se v těle zdvojnásobuje právě zhruba co dva dny,tudíž by duch měl znatelně sílit.No uvidíš,buď se bude jednat o biochemické těhotenství a ms se ti rozjede a nebo se vajíčko uchytilo dobře a ms nedorazí 😉 Přeji hodně štěstí

svlocka
8. únor 2015

@ronyx aha kdyz mas treba zpozdeni tak to je biochemicke tehu?to se tak pozna?to se stava jak?no byl to takovy obrys dubh ruzovy ne.pokud se dnes nerozjede zitra rano udelam 🙂mam jen tak nadech okrajove spinenimne uplne ale ne hnede tak zlute ale taky nadech tak nevim :(

mimi1004
8. únor 2015

@irisie Je tam duch 🙂

ronyx
8. únor 2015

@svlocka Biochemické těhotenství je,že vajíčko se sice oplodní,ale pořádně se nezavrtá a odejde s menstruací.Spoždění je u biochemického těhu normální.Pozná se to právě tak,žes našla ducha,ale nesílil,naopak se pomalu vytrácel až zmizel a přišla ms.Je to naprosto běžná záležitost a prošla si tím skoro každá žena.Hold proto se nemá testovat brzy,ale třeba až týden po vynechání ms.Odejde to samo a maminka když netestuje brzy ani neví,že se jí to stalo.Každopádně to ale nemusí být tvůj případ.Dušík ještě může začít sílit a ms nedorazí.Uvidíš sama,za pár dní se to rozlouskne 😉

svlocka
8. únor 2015

@ronyx tak zkusime zitra kdyby nedorazila,ale abych nebyla zklamana a tam jedna to se muze stat?:(

taara36
9. únor 2015

Začínám být nervózní...o mimi se nesnažíme, ale zpoždění 3dny a na testu toto... co myslíte?

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru