Těhotenský test. Dávám fotku. Co myslíte?

kosalucy
22. čer 2011

Ahoj všichni,

dnes jsem si dělala testík...
První byl ClearBlue a téměř hned tam naskočilo plus.
Udělal jsem radši ještě jeden - jmenuje se ForYou... Tam se objevil slabý duch, ale až tak za 3minuty! Šla jsem ven se psi a když jsem se vrátila, tak duch byl silnější...no ale to bylo skoro po půl hodině!

Tak nevim ... ☹ Dávám fotku, skuste posoudit...

zlatickon
27. dub 2016

@pandabox dekuji a myslis ze tam neco je?

zlatickon
27. dub 2016

@weronicaaaa a neni to falesnak ten byva pry do sediva

asus
27. dub 2016

@zlatickon hehe našla sem dnes něco podobneho co je to za test? myslim že pokud je to řužove tak to falešnak neni ten je šedivej tak držim pěsti nam oboum 😀

weronicaaaa
27. dub 2016

@zlatickon to nevím..já duchy nehonila,já sem měla rovnou dálnice :D

zlatickon
27. dub 2016

@asus no prave ze je to mama test,tady v lekarne maji jen mama testy☹ ja jsem tomu nejak nevenovala pozornost nezkoumam se ale uz 4dny mam duvny vytok,takovy mlecny a to me zarazi.normalne ho nemam,jen pri ovulaci ale ted uz ctyri dny

asus
27. dub 2016

@zlatickon aha tak ja mam tři v jednom cemino a to duchy neděla.Mamatesty dělaji duchy no tak uvidiš za par dnu

zlatickon
27. dub 2016

@weronicaaaa ja to dnes prubla protoze mam divny vytok jinak bych vubec netestivala

weronicaaaa
27. dub 2016

@zlatickon já mám sem tam taky bílý výtok,ale na gyndě mě řekla,že to k tomu patří 🙂

zlatickon
27. dub 2016

@weronicaaaa no prave to me zarazilo,jinak by me nenapadlo testovat a pobolivani nebo spis takove jakoby paleni v podbrisku a krizi

weronicaaaa
27. dub 2016

@zlatickon pobolívání podbřišku mám pořád..hlavně to chvilema vypadá jak kdybych měla dostat MS,ale to je roztahováním dělohy..a pak mě strašně bolí prsa..ale neskutečně moc :D

frezie79
27. dub 2016

8 DPO je celkem brzo, ale taky tam něco vidím🙂 ... vypadá to nadějně ... za pár dní to bude tlustice

andy65
27. dub 2016

@mpiskle jasne drzim pesti..napisu..🙂

joslin
27. dub 2016

@zlatickon myslím, že slabá čárka tam je

zlatickon
27. dub 2016

No tak to by se mi teda vubec nehodilo,jsem sama a mam jen milence.Tak nevim nevim ale urcite bych si to nechala,ja sama.

milujicimamina
27. dub 2016

@asus i ten dela duchy vzdyt je toamatest stejny výrobce

jge
27. dub 2016

@zlatickon Takto jsem take zacinala a ted mi nahore v postylce chrni 15 mesicni kluk 🙂

zlatickon
28. dub 2016

Tak ten dole je z dnesniho rana 9DPO

zlatickon
28. dub 2016

Foto2

milujicimamina
28. dub 2016

@zlatickon neco malinko vidim uvidis v dalších dnech 🙂

zlatickon
28. dub 2016

@milujicimamina ahoj jaj ty jsi na tom?No na fotce je hur videt ale je viditelna pouhym okem,zadne hledani.
@milujicimamina

milujicimamina
28. dub 2016

@zlatickon mam stejnou jako ty 8dc nejspis ovulace 🙂

milujicimamina
28. dub 2016

nezda se mi porad bolesti bricha a ono to bude brzkou ovulaci

milujicimamina
28. dub 2016

@zlatickon ja mam fotak zgarb stolety a foceno to bylo rano tak kvalita hruza no jeste dnes to pojistime a snad se konecne zadari

zlatickon
28. dub 2016

@milujicimamina ja uz ovulaci mela pred deviti dny a sex byl den pred ovulaci,nejak jsem to neuhlidala pocitala jsem s ovulaci az tak 10den cyklu ale byla driv a asi tam nejspis je.testovat budu kazdy den a uvidim.Tak ti ty to mas dost brzo,kolikaty den cyklu jsi?Ja jsem 17den cyklu

milujicimamina
28. dub 2016

@zlatickon 8dc vcera bilek a treti den otevreny cipek je to jasne

milujicimamina
28. dub 2016

@zlatickon ms byla jen 2dny

zlatickon
28. dub 2016

@milujicimamina ja to mela taky jen dva dny a treti den jen spineni pak noc a ejhle ovulka 8den.no tak dnes hup na to at to pojistis a urcite to klapne,drzim palce.me uplne tahaji trisla a poboliva podbrisek ale uz min nez vcera a predevcirem,vytok porad

zlatickon
28. dub 2016

@weronicaaaa ahoj muzu te poprosit i radu?me ten podbrisek a kriz boli silene hlavne takhle odpoledne,pomaha ti na to neco?

milujicimamina
28. dub 2016

@zlatickon nemuzes sehnat kiny testiky?🙂 moc ti držím pesticky ja si myslim ze ovulace byla vcera tak dnes pisu 1dc a budu čekat a doufat

zlatickon
28. dub 2016

@milujicimamina kiny testiky? To neznam☹jestli byla ovulace vcera tak mas dnes 1den po oplodneni DPO. Jinak jsi tedy 9den cyklu DC😉

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru