Těhotenský test. Dávám fotku. Co myslíte?

kosalucy
22. čer 2011

Ahoj všichni,

dnes jsem si dělala testík...
První byl ClearBlue a téměř hned tam naskočilo plus.
Udělal jsem radši ještě jeden - jmenuje se ForYou... Tam se objevil slabý duch, ale až tak za 3minuty! Šla jsem ven se psi a když jsem se vrátila, tak duch byl silnější...no ale to bylo skoro po půl hodině!

Tak nevim ... ☹ Dávám fotku, skuste posoudit...

andykov
30. pro 2015

@pekkaa
A mate krasny termin 😊 Mam prvni raubirku taky v dubnu 😉

andilek78
30. pro 2015

@andykov AHOJ JA MAM DOMA UZ HOLKU A TED JSEM VE 20 TYDNU TERMIN MAM 24.CERVNA

lenka27
30. pro 2015

@jolly88 me pichalo v podbrisku az do 10. tydne u prvniho syna

juliemichal
30. pro 2015

holky vím,že tady se řeší těhu testy,ale chtěla bych jsem se zeptat co si myslíte o tomto ovu testíku?dnes jsem 9-10DPO.bohužel na těhu testu není ani náznak dušíka,ale mám one stepy.

milujicimamina
30. pro 2015

@juliemichal já mám takové ovul.porad ☹ i min měsíc a těhu to nebylo ☹

juliemichal
30. pro 2015

@milujicimamina to já právě takové ovu nemívám :( mám tam jen slabé čárky,které vůbec nejdou vidět,tak jsem s toho fakt jelen,že ho mám zase pozitivní tvl :( a ještě k tomu nastupuji do nové práce :( :(

macekv
31. pro 2015

Pro dotazujici 🙂 posledni je dnes rano 19DPO. Fialove mamatesty jsou po dni, je videt kazdy den, ze sili..🙂 Zalezi, jak ktera maminka vydrzi netestovat, optimalni je to po dvou dnech 🙂

korunka23
31. pro 2015

@milujicimamina jsem magor, posílám své testy

korunka23
31. pro 2015

@milujicimamina jsem magor, posílám své testy , Benu plast jsou moc dobre.

korunka23
31. pro 2015

Jinak včera jsem si nechala nabrat v labine krev a hcg 2156 . Tak tisku první kontrolu někdy v příštím týdnu . Jinak se vůbec těhotne necítím . Před m/s a testováním ano , nyní ne 😀
Děkuji holky za gratulace, snažilkam přeji duchacky co přejdou v dálnice 💕

sarivojvodova
31. pro 2015

Ahoj holky, já když vidím jak se snažíte zkoušíte testy tak je mi vás líto jak je svět nespravedlivý. Já jen přišla z práce došlo mi, že mám 14 dní zpoza udělala jeden test a bylo. Držím vám všem palečky. ❤

milujicimamina
31. pro 2015

@korunka23 já měla jako ty tvůj benu 23 dc a pak nic:( už mezkam a nic ☹

kecka28
31. pro 2015

Holky, prosím, nemám zkušenost, můžete svm zkušeným okem mrknout? My oba s manželem vidíme jasného ducha. Na fotce je to daleko slabší. Ale v reálu vidět je. Prosím, řekněte mi, že mi nehráblo...

juliemichal
31. pro 2015

@macekv ahojky omlouvám se,že vyrušuji kolik DPO jsi měla prvního ducha na one stepu?posílám tady můj test jak negativ tak i normál foto a jinak gratuluji,krásně sílí 🙂

weyky
31. pro 2015

Ahojky holky,snažíme se 3. měsíc o druhátko a pokaždé,když jsem si dělala testy,bylo sněhobílo.Ale dnes jsem 8-9DPO a zkusila jsem nedočkavě test (vím,že bych měla testovat až po vynechání,ale počítám se všěemi variantami 🙂 ) A zdá se mi,že vidím ducha.Ve skutečnosti ho vidím krásně a vyskočil v limitu.Pokusila jsem se ho vyfotit,jestli mne nešálí zrak...vidíte taky něco,nebo jsem si ho tam vyšilhala? 😀

juliemichal
31. pro 2015

@weyky nemůžeš ho vyfotit víc s dálky?

weyky
31. pro 2015

@juliemichal můžu 🙂

juliemichal
31. pro 2015

@weyky tak pokud se mi to nezdá tak pidi dušíka vidím 🙂 držím moc palečky aby sílil ♥

weyky
31. pro 2015

@juliemichal uf,už jsem si říkala,že blázním 🙂 Děkuji,snad bude....I když,jak jsem psala,počítám se vším.Jinak fotka není nijak upravená,je focená před chvilkou,za běžného denního světla vprostřed místnosti 🙂 Příznaky žádné nemám,předchozí měsíce jsem měla snad všechny 😀 Ale nějaký 6. smysl mi říká,že to asi vyšlo,proto jsem testovala.Tak uvidíme uvidíme...

juliemichal
31. pro 2015

@weyky nene neblázníš já ho tam vidím 🙂 no já taky žádné příznaky nemám a taky mi něco říká,že to určitě vyšlo 🙂 manžel mi říká,že mi povyrostla dupa a i prsa 🙂 kéž by se to konečně po 43 měsících povedlo ☹ a taky počítám ze vším,ale byla bych moc ráda kdyby se to konečně povedlo 🙂 kdy budeš zase testovat? 🙂

weyky
31. pro 2015

@juliemichal jeeejda,no to bych Ti moc moc moc přála <3 Za to čekání si zasloužíš novoroční zázrak...Budu držet všechny palce,co mám 🙂 Zkusím asi 2.1. a ty?

milujicimamina
31. pro 2015

Holky mam den měšťanů a teprve dušíka na max to je divný ze? :(

milujicimamina
31. pro 2015

@juliemichal no tteda vidím pěkně :*)

snailice
31. pro 2015

Ahoj holky, když koukám na některé fotky, tak i přes to, že pár z vás tam vidí dušíky, tak já prostě nic nevidím. Kouknete mi prosím očkem po mých testech. Beru je jako úplně sněhobílý. Děkuji 😉

juliemichal
31. pro 2015

@weyky moc děkuji,já taky zkusím až 2.1 pro jistotu,chtěla jsem i zítra,ale jak se říká jak nový rok tak po celý rok a s toho mám fakt strach ☹

@milujicimamina to fakt? 😀 takže se mi to jen nezdá? 😀 a vidíš jen na negativu anebo i na normál fotu? 🙂

juliemichal
31. pro 2015

@snailice tak u tebe nic nevím ☹ možná jen trochu na tom mamatestu.

milujicimamina
31. pro 2015

Můj ne z rána teda

snailice
31. pro 2015

@juliemichal ten jsem dělala jen ze "srandy" dnes ráno, když většina holek píše, že jim dělá falešnáky. Jen jsem zkusila sem hodit foto, protože moje Maxíci mi přijdou jako test weyky a tam taky nic nevidím a ty jo 🙂 Takže sněhobílo, aspoň jsem nic nepřehlídla 🙂

jinak všem přeji hladký vstup do nového roku, hodně štěstí, zdraví, pohody a ať je lepší než tento 🙂

nordjane
31. pro 2015

@milujicimamina ja mela 2 dny meškání negativní a za dva dny už čárku 🙂 hod foto 🙂

juliemichal
31. pro 2015

@milujicimamina u tebe taky něco vidím ♥ a krásně růžové 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru