Těhotenský test. Dávám fotku. Co myslíte?

kosalucy
22. čer 2011

Ahoj všichni,

dnes jsem si dělala testík...
První byl ClearBlue a téměř hned tam naskočilo plus.
Udělal jsem radši ještě jeden - jmenuje se ForYou... Tam se objevil slabý duch, ale až tak za 3minuty! Šla jsem ven se psi a když jsem se vrátila, tak duch byl silnější...no ale to bylo skoro po půl hodině!

Tak nevim ... ☹ Dávám fotku, skuste posoudit...

luthiii
28. zář 2016

@europa00 Díky. No, uvidíme 🙂

laura1972
28. zář 2016

@kaculik007 já bych řekla nádhera 🙂 gratuluji 🙂

kaculik007
28. zář 2016

@juliemichal a potom ?

kaculik007
28. zář 2016

@laura1972 děkuji :-*

lenulinka10
28. zář 2016

@luthiii ahojky ja jsem otehotnela 2 cyklis po vysazeni prasku. Jsem teda na zacatku,ale mi to sam doporucil at se zacneme snazit hned a koupim nejake vitaminky. Podle me to neni antinou,ale proste zalezi jak to,to telo prijme. To je osud a to nikdo nikdy nevi jak to dopadne. Drzim palecky 😉 a nestresuj se 🙂

simi1510
28. zář 2016

@arielka222 to zvladnes hele! Taky nemam deti, po zjištění a pred revizi jsem se hroutila, neuměla to pochopit... A ted OK, jen obcas zaspini clovek po revizi jak se čistí...

arielka222
28. zář 2016

@laura1972 Děkuji. Hlavně at me pusti hned domu k manželovi a vse proběhne v pořádku. To je dobře že to je tak rychle. Vim ze se mo potom uleví. A po novém roce začneme na novo. Ještě jsme si naplánovali dovcu

arielka222
28. zář 2016

@simi1510 Jojo zvládnu. Bude fajn...jen to byl sok. Mé mrzí že už je to podruhé :(

juliemichal
28. zář 2016

@kaculik007 no asi jsem je začala mít cca v 9-10tt a u kluků jsem příznaky vůbec žádné neměla.

simi1510
28. zář 2016

@arielka222 tak zkusit potom hormonální profil? Jestli za tim nestojí neco takto? Nebo to mas?

laura1972
28. zář 2016

@arielka222 pouští hned domů. Já šla na zákrok kolem půl 11 a domů mě pustili po 16.h 🙂 byla jsem jen ten den taková oblbnutá a oslabená, takže jsem doma zalehla, pak usnula a druhý den už jsem býka v pohodě 🙂

simi1510
28. zář 2016

@laura1972 ono jak kde, ja byla na zakroku v deset rano a domu sla druhy den po vizitě... A to jsem nemela zadne krvaceni nebo tak...

simi1510
28. zář 2016

@laura1972 ja mela po te narkoze nejak moc energie a nemohla jsem po probuzení po zakroku uz vubec spat a to jsem mela spat od 10:15 do 13h 😀

arielka222
28. zář 2016

@simi1510 v Motole pouští ten den po vizite v 15.00 mi říkali 🙂 pokud nebudou komplikace

arielka222
28. zář 2016

@laura1972 doufám no. Hlavně at to udělají dobře 🙂

simi1510
28. zář 2016

@arielka222 tak budu drzet pesti, at to dopadne dobre!!! A do tretice to vyjde urcite!

laura1972
28. zář 2016

@arielka222 bude to dobré uvidíš 🙂 budu na tebe myslet 🙂 a kdy vlastně jsi psala, že jdeš?

arielka222
28. zář 2016

@simi1510
@laura1972 Děkuji holky. Jdu v patek ráno...Tak aspoň se tady pak budeme všechny podporovat a těšit se na // 🙂

europa00
28. zář 2016

@yukonek no úplně přesně!! mě štve že mi ten hormon nedal hned..a to jsem měla příznaky takové že jsem vžd tydem před menzez před sexem zakrvacela, proste jak se prokrvila deloha tak jsem zacala krvacet dríve a to byl první ukazatel toho nizkého progesteronu..říkam to 3 doktorům o všichni že v pohode že neví cím to muze byt ze mzu normalne tehotnet..a ja pak neudrzela uplne zdravy plod..kreteni...a ješte mi pak rekli pohlaví, po rozboru genetiky což me uplne dostalo...proste ten potrat mi prisel že se proste vubec nemusel stát..že stačilo aby oni nebyli kreteni....ted už si to hlidam sama..tento mesic jdu na kontrolu hladiny progesteronu jestli uz jsm ok..pač až ted posledni dva mesice vymyzelo to krvaceni pred menzes....a az pak se budeme snažit..duphaston mam doma...proste kolik je takovych nestesti kvuli uplne kravine....jenze pro ne jsme jen cisla...nezajem neco resit...jenze ja na tu holčičku pořad mslim..ted bych rodila někdy...

simi1510
28. zář 2016

@arielka222 jasne 🙂

simi1510
28. zář 2016

Holky a ten hormonální rozbor je schopna udelat i obvodacka?

anicka1211
29. zář 2016

@europa00 to je strašný, patřilo by těm doktorům nakopat. Máš pravdu, pro ně sme jen čísla. Ale takový přístup by neměl být, být doktorem je přeci poslání: pomáhat lidem. Já zas, když byla loni a letos těhotná, moje gynekoložka tam pořád nebyla a do toho gyn, centra se věčně nedalo dovolat a já byla kvůli tomu furt na pohotovosti. Nakonec jsem o miminko přišla, jak loni, tak letos, obě to byly zamlklé těhotenství a kdyby to dopadlo dobře, mám už dnes oba porody za sebou. Taky na ty drobky nemůžu zapomenout, naštěstí pohlaví se ještě nedalo zjistit, za což jsem ráda. Vědět to musí být strašné a jsi moc statečná, že i přes tu bolest dokážeš jít dál.

europa00
29. zář 2016

@simi1510 to nevím spíše gyndař ví přesny kdy a které ty hormony se ve ktery cas delaji..dela se to ve svou terminech, u menzes a u ovulace...a pokazde se odebíraji jine hormony

europa00
29. zář 2016

@anicka1211 ahoj u mě taky pohlaví jakoby ještě něbylo..respektive byl to maly plod, nízký týden těhu...takže to mě psychicky uklidňovalo..ve své podstatě by se to bralo jako opožděná menzes...jenže když nám dělali genetiku protože to bylo podruhe dělali složite i přímo genetiku toho plodu, a tím jak to už charakterizovali na holku tak to mě pak až psychicky dostalo...neumim si predstavit a nikdy nikdy bych nechtela zazit potrat ve vyssim stadiu tehotenstvi musi to byt opravu silene pro tu zenu....
jenže víš co je nejhorsi že kdyby to zapinkal jeden nereknu, ale to nenapadlo 3 doktory!! každeho jsem se na to zakrvácení pred menzes ptala.....a nic...až pak nedavno kdy jsem byla nahodou u jineho jsem mu to rikala protože už jsem myslela ze mi pri te kyretazi nejak poranili delohu nebo co..tak mi rel ze to je blbost a uplne ledabyle prohodil jako že se to deje hormonama nizkym pogesteronem...jako že je to prece uplne jasna věc...no a progesteroun je to nejdulezitejsi pro ranne tehu ze...aby ho zena udrzela...a ja tady davala krasne silici testy..vsichni tady gratulovali atd..a kvuli blbemu progesteronu, ze jsem nemela prasky potratila...takze ted si vse jistim zjistuji..jdu na krev abych vedela ze uz jsem fakt ok.ze uz se telo srovnalo....a hned jak zjistim tehu jdu na krwev znova klidne jako samoplatce abych se ujistila ze mam ten hormon dostatecne vysoky a pri jistotu mam uz doma duphaston..proste jsem vybavena protoze ja za to budu bojovat a nenecham to jen tak jako oni minule...protože proc by to resili ze..řeší se až po 3 potratu

luthiii
29. zář 2016

@lenulinka10 Díky, tobě taky tak 🙂

simi1510
29. zář 2016

@europa00 u mne ani jeden gyndar se o hormony nezajima, resp odběry krve...

europa00
29. zář 2016

@simi1510 u mě taky neee..to jsem si rekla ja že to chci..a muj gyndar nastesti už neprotestuje a snazi se mi vychazet vstric ve všem co si navYmyslim....-) protože jedmnou mi řekl že to moc řešim a ve sve podstate ze me udelal krávu co zjistuje něco cemu stejne vubec nerozumi..tak jsem řekla že odejdu..a od te doby mi vyjde vstric s kazdym vysetrenim i vše vysvetluje .-)

adelaine91
29. zář 2016

Holky, co myslíte? Když se na to zadivam a přiblížím si to, tak tam vidím malyho ducha..Vidíte ho taky ještě někdo?..🙂

monishkam
29. zář 2016

@adelaine91 ja vidim, ale prijde mi slaba ☹ co je to za test?

lenulinka10
29. zář 2016

@adelaine91 vidim tam ducha 😉 preji aby silil 😉

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru