Těhotenský test. Dávám fotku. Co myslíte?

kosalucy
22. čer 2011

Ahoj všichni,

dnes jsem si dělala testík...
První byl ClearBlue a téměř hned tam naskočilo plus.
Udělal jsem radši ještě jeden - jmenuje se ForYou... Tam se objevil slabý duch, ale až tak za 3minuty! Šla jsem ven se psi a když jsem se vrátila, tak duch byl silnější...no ale to bylo skoro po půl hodině!

Tak nevim ... ☹ Dávám fotku, skuste posoudit...

dannna88
10. dub 2015

@svlocka, tak me prisla mrcha a s ni mi okamzute zesvetlala carka,takze asi zase nic. Co ty?

tynulkaxix
11. dub 2015

@mic.ko v noci jsem byla několikrát na wc a ani kapka krve tak uvidíme no 🙂

kecka28
11. dub 2015

@kacenkka84 me je 28. Jeee koukam Tobe uz se zadarilo? Gratulka!!! 🙂))

nelly2711
11. dub 2015

@tynulkaxix Ja včera večer taky a ráno nic,ale jsem dost podrazdena tak si myslím ze to dostanu:(

svlocka
11. dub 2015

@dannna88 stale cekam zda prijde nebo ne,pokud ne zitra rano si skusim udelat ale jinou znacku

tynulkaxix
11. dub 2015

@nelly2711 ja si to taky myslím, ale stále doufám že ne 🙂

tynulkaxix
11. dub 2015

@nelly2711 mam takovej trosku z krvavej hlen

kacenkka84
11. dub 2015

@kecka28 dekuji ☺ ted se jeste musi udržet! !😅drzim ti palecky!!!at ti to taky brzo vyjde 👍☺

leus20
11. dub 2015

@leontynkar tak je tam prcek 🙂 akorad mam ted problem mam to s byvalym pritelem. Rodice i ted stavajici pritel chcou abych to dala pryc. Jenze ja mam problemy s vajecnikama mam hodne cysty na nich. Ted mi zjistily ze mam 20% na otehotneni. Na gynde mi rekli ze mi nedoporucujou potrat, ze uz bych pak nemusela mit deti. Bubec nevim co mam delat. Priteli jsem rekla ze to vlastne bude jeho mimi kdyz on ho bude vychovavat od mala. A byvaleho nechci uvadet jako otce. Poradte mi co mam delat ☹

evcann
11. dub 2015

@leus20 no tak tuhle situaci ti tedy nezavidim, priteli se nedivim, oni to ty chlapi hur nesou kdyz neni biologicky jejich, ale na tvem miste bych si miminko nechala, to ti zustane, chlap nikdy nevis a nestoji to za to. Bud se s tim smiri nebo ne. Hodne stesti.

leontynkar
11. dub 2015

@leus20 Tohle Ti asi nikdo poradit nemůže. To si musíš rozebrat se stávajícím přítelem. 😐 tohle se nedá hodnotit když si to člověk neprozil nebo neprožívá. . Přeju Ti abyste se rozhodli ve prospěch miminka 😉

anniesfibis
11. dub 2015

@leus20 pokud ho chces ty, tak si ho nech...chlap buhvi zda zustane a vasi by meli dostat rotum a uvedo.it si, te uz taky nemzsis mit... jak se to narodi, budou ho milovat.

leus20
11. dub 2015

@anniesfibis taky doufam a verim ze az se narodi nebo ho uvidi na ultrazvuku tak ho budou milovat.
@leontynkar @ evcann vim ze v tomhle mi nikdo neporadi ani to nerozhodne za me. Jen jsem chtela vedet co by jste delali vy v tehle situaci... kdyz mi gynekolog rekl ze je tam prcek tak se mi malem zastavilo srdce a citila jsem uvnitr radost stesti... vsak to znate... pak jsem vysla z ordinace, rekla jsem to priteli a on jen hm a dal hlavu dolu. Boji se ze to nezvladne... i kdyz mu vsichni rikaji ze to vlastne bude jeho dite, ze on ho bude vychovavat, ze to male mu bude rikat tati... a rodice zase vidi to ze to mam s byvalym ktereho nemeli radi.

svlocka
11. dub 2015

Tak asi nic nasla jsem malou kapicku krve tak bud se rozjede nebo ne muze to byt i nidacni krvaceni?

tynulkaxix
11. dub 2015

@svlocka jsme na tom dost podobne. Já sice na intimce nic, ale když se utrum tak mam takovej světlejší nádech krve a občas krvavý hlen. Taky cekam jestli se to rozjede. A kolik máš zpoždění? Když si s dělala test tak jsi tam mela ducha ne 🙂

svlocka
11. dub 2015

@tynulkaxix mam to dostat dnes ale nemam bolesti jen me zatlaci na pravo treba jo mela jsem ducha v limitu.tak nevim no:(

tynulkaxix
11. dub 2015

@svlocka ja to vždycky dostala bud v patek večer nebo v sobotu ráno. Tohle čekání me nebaví 😀

svlocka
11. dub 2015

@tynulkaxix presne tak myslis ze test by neco ukazal?odpo si koupim pokud se nerojede

tynulkaxix
11. dub 2015

@svlocka ja právě vůbec nevím. Já počkám do zítra a když tak si ho ráno udělám. Podle toho co jsem řady četla, tak každý ten test tehotenstvi ukázal jindy. Me včera nic. A lékárnice říkala že se má dělat den po ocekavane ms, tak počkám na zítra. Jestli to vydržím 😀

nelly2711
11. dub 2015

@tynulkaxix ME to zas přešlo tak nevim

tynulkaxix
11. dub 2015

@nelly2711 me boli na pravém vajecniku a mam krvavý hlen jinak nic extra

svlocka
11. dub 2015

@tynulkaxix tu jde videt lip ale asi to byl falesak :(si myslim

tynulkaxix
11. dub 2015

@svlocka tak uvidíš 🙂 zatím nekrvacis ne?

svlocka
11. dub 2015

@tynulkaxix mam takovy nadech tak nevim zda se rozjede uplne. Mam obavy muzu treba jen zakrvacet a pak nic?a presto tehu?

nelly2711
11. dub 2015

@svlocka to mas mamatest vid?mela jsem tam stejnyho ducha minulej měsíc🙂

petuliss
11. dub 2015

@leontynkar Ahoj,takže potvrzeno?Moc gratuluji.Také prosinec,to je super.😊

leus20
11. dub 2015

@petuliss dekuji. Ale kdyz uz jsem nekdy mluvila o diteti tak jsem chtela at se narodi na jare nebo v lete. Ne v zime ☹ ale nevadi hlavne ze je prcek 🙂

heluskal
11. dub 2015

@leus20 Trochu jsem pročítala tvůj příběh a řeknu ti, znám z okolí nco podobného a ta holka si prostě stála za svým, odbourala veškeré kontakty na minulost, miminko si nechala a nikdy nelitovala, bere to tak, že je to její dítě a to že ho někdo splodil je jedna věc a ten kdo ho teď vychovává (v tvém případě někdy vychovávat bude) je(bude) ten táta...prostě dítě je dar a nikdy si nenech nic radit, je to tvoje rozhodnutí, tvůj život, z vlastní zklušenosti vím, nějak bylo nějak bude, braň si co máš, těš se na miminko, pokus se být v klidu a v pohodě...přeju ti mooc sil, hodně štěstí a hlavněš zdravíčko 🙂

mic.ko
11. dub 2015

@tynulkaxix držím palce!!!

petuliss
11. dub 2015

@leus20 Ja taky chtěla prcka na jaře😊 Ale co,hlavně ze bude a bude zdravej.Na ničem jiném nezáleží😉

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru