Těhotenský test. Dávám fotku. Co myslíte?

kosalucy
22. čer 2011

Ahoj všichni,

dnes jsem si dělala testík...
První byl ClearBlue a téměř hned tam naskočilo plus.
Udělal jsem radši ještě jeden - jmenuje se ForYou... Tam se objevil slabý duch, ale až tak za 3minuty! Šla jsem ven se psi a když jsem se vrátila, tak duch byl silnější...no ale to bylo skoro po půl hodině!

Tak nevim ... ☹ Dávám fotku, skuste posoudit...

mineate
14. dub 2015

@mariaisabella Zkusila bych jeste jinou znacku, na mamatest neni v zacatcich moc spoleh, ale tohle vypada silnejsi nez falesny duch. Drzim palce a bezela bych jeste pro jiny test.😉

nelly2711
14. dub 2015

@mineate hlidas si ovulaci?myslím jestli děláš testy?

mariaisabella
14. dub 2015

S manželem se o miminko pokoušíme už přes rok a ráda bych věřila, že nám svítá naděje na miminko

mariaisabella
14. dub 2015

Já popravdě nemenstruuji, už tak přes rok, podle doktorky je to stresem. Používala jsem Menopur a poté Ovitrelle a dnes je 14. den po aplikaci právě Ovitrelle

mariaisabella
14. dub 2015

Jsem z toho nervozní, nechci si dělat falešné naděje, ale ta čárka tam vidět je, ikdyž slabě

nelly2711
14. dub 2015

@mariaisabella udělej si jiný test držím pesti

mineate
14. dub 2015

@nelly2711 Jojo, delala jsem je oba dva mesice co se snazime, abych si potvrdila, ze skutecne nejaka ovulace je a pravidelne a vychazela krasne na 16DC. A vzhledem k tomu, ze mam ovulacni bolesti a vim teda presne, kdy k ni dochazi, tak uz testy delat dal nebudu, je to zbytecny. Hodne jsem toho ted za ty 2 mesice nacetla, vypozorovala a naucila se a ted uz tomu necham volny prubeh a snad se brzy zadari, i kdyz radeji pocitam s tim, ze to bude chvili trvat, to zklamani je pak neprijemny.🙂

mariaisabella
14. dub 2015

@nelly2711 Děkuji, i já držím palce Vám všem a přeji Vám krásné dvě čárky 🙂

pajiji
14. dub 2015

@mariaisabella není zas tak slabá,je krásně vidět,ale napoví až další testy,zda bude sílit,nebo zmizne..

nelly2711
14. dub 2015

@mariaisabella diky a písni jak jsi dopadla

78marcela
14. dub 2015

@nelly2711 tak to Je mi líto, třeba to vyjde příští měsíc.
@mariaisabella stačí si pouze přečíst výše tuto stránku. Víc ti nikdo zatím neřekne. Dušík vypadá hezky, ale stejně bych si koupila maxe a zkusila jestli tam bude něco a za dva dny zkusila druhý jestli čárka sílí.

monyna83
14. dub 2015

@nelly2711 Tak to tedy nevím, já osobně v mamatesty nevěřím a jeden mě pořádně vyděsil. Nejraději mám Dr. Maxe... Koukala jsem na toho tvého Maxe a bohužel... ☹ Nevidím nic ☹
Jinak ano, máš pravdu, mám toho za sebou dost, ale dnes jsem prvně viděla na UTZ fazolku i se srdíčkem. Já moc dobře vím, že to ještě nemusí nic znamenat...Ale i to je u nás zázrak 🙂

Hlavu vzhůru a příští měsíc zkoušet znovu...Ono si Tě miminko najde 🙂

monyna83
14. dub 2015

@setnickovak Ahojky, tak co? 😉

setnickovak
14. dub 2015

@monyna83 Ahojky :( asi byl ten první vadný, test negativní.... dojdu si na injekci, abych to dostala a začnu znovu 🙂

setnickovak
14. dub 2015

@nelly2711 Ahojky, já taky nic... zrovna jsem si koupila balení s falešným ☹ sice ne mamatest, ale i tak...

monyna83
14. dub 2015

@setnickovak To je mi líto, ale pokud můžeš otěhotnět přirozeně, je to dar a pokoušejte se znovu. 😉
Moc budu držet pěstičky, příště to výjde 🙂

setnickovak
14. dub 2015

@monyna83 Děkuji TI, ale já bohužel přirozenou menstruaci nemívám bez prášků... a to i cyklus dlouhý více jak 90dní, takže... 🙂

monyna83
14. dub 2015

@setnickovak Ach jo, to je hrůza, co si musíme pro miminko vytrpět... My se snažíme už přes 7 let a dnes na ultrazvuku konečně bobeček i se srdíčkem. Ale mám za sebou 2 ZT, takže se ještě nemohu radovat...
Moc držím palce, každá z nás má na miminko nárok, zasloužíme si ho 🙂

setnickovak
14. dub 2015

@monyna83 no tak to ti přeji, at to dopadne! Jak říkáš, máme na to nárok všechny... zamrzí, když ti dá poškozený test marnou naději ☹ ale tak co, zajdu si bud zase pro Proveru nebo injekci... jednou to pujde, ale je mi smutno, že to je těžké ☹ ve všech knížkách básní o těhotenství a jak jsou plodný dny stejně a cyklus 28dní, početí je snadné..... a přitom nic z toho není pravda... o to víc mě mrzí, že kamarádka a švagrová mají cyklus 28dní a otěhotněly napoprvé ☹ a kamarádka dokonce dvakrát ☹

monyna83
14. dub 2015

@setnickovak Já mám cykly také relativně pravidelné, jen delší...Ale dost často anovulační a když už OVU je, tak ani ťuk... Před 2 lety jsme už zašli do CAR a vypadá to, že 3 IVF snad, snad...Ale trnitá cesta to je...Ať už přirozeně a nebo s pomocí lékařů...

setnickovak
14. dub 2015

@monyna83 jejej, no tak to uz ti snad vyjde... ja ted po praskach prvni cyklus anovulacni a dalsi ani nedorazil... bohuzel mas pravdu, ze je to tezke... ale nesmime se nechat...

monyna83
14. dub 2015

@setnickovak Přesněěěě 😀...My bojujeme přes 7let a rveme se jako psi 😀...
Mimísek si Tě brzy najde, uvidíš... 🙂

setnickovak
14. dub 2015

@monyna83 dekuji 🙂 snad mas pravdu... a jak dlouho budete mit nejistotu? Rikala si, ze se nemuzes radovat jeste...

nelly2711
15. dub 2015

@monyna83 tak to moc gratuluju🙂

nelly2711
15. dub 2015

@setnickovak tak zas příští měsíc no...kéž by nám to už vyslo

anniesfibis
15. dub 2015

@monyna83 ahoj, 7 let to uz je doba. Ivf neplanujete?

monyna83
15. dub 2015

@anniesfibis Je to přes 7 let a nyní jsme byli na 3 IVF. Předtím několik IUI, domácí zkoušení za pomoci clostíku apod.. Nic, až tentokrát to vypadá "ťuk, ťuk" snad dobře a včera jsme poprvé víděla na UTZ naši 7mm fazolku se srdíčkem 🙂

monyna83
15. dub 2015

@nelly2711 Děkuji, ale po dřívějších zklamáních se zatím bojím cokoliv přijímat a radovat se. Až bude po NT screeningu vše v pořádku, tak tomu končně uvěřím a začnu si těhu užívat. 😉

nelly2711
15. dub 2015

@monyna83 jasně to chápu, držím pěsti a moc.taky jsem to zažila a vím dobře jak je to těžký.

monyna83
15. dub 2015

@setnickovak No, myslím si, že žena, dokud neporodí, tak není vyhráno. Ale po ukončení trimestru si asi oddechnu 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru