Těhotenský test. Dávám fotku. Co myslíte?

kosalucy
22. čer 2011

Ahoj všichni,

dnes jsem si dělala testík...
První byl ClearBlue a téměř hned tam naskočilo plus.
Udělal jsem radši ještě jeden - jmenuje se ForYou... Tam se objevil slabý duch, ale až tak za 3minuty! Šla jsem ven se psi a když jsem se vrátila, tak duch byl silnější...no ale to bylo skoro po půl hodině!

Tak nevim ... ☹ Dávám fotku, skuste posoudit...

leymea
19. kvě 2016

@misacek3 taky bych rekla, ze tam je 😉 kezby na me zitra rano vykouklo toto 😀

misacek3
19. kvě 2016

@hul Zítra dám vědět a přidám fotku když 🙂

misacek3
19. kvě 2016

@leymea Držím palečky, ať se zítra "pochlubíme" obě stejnými testy 🙂

yukonek
19. kvě 2016

@misacek3 tohle urcite neni nic falesneho 🙂 potichu gratulujj, je krasne videt 🙂

misacek3
19. kvě 2016

@yukonek Děkuji za krásná slova, vehnala jsi mi slzičky do očí :-*

kaatule
19. kvě 2016

Ahoj holky, nemáte někdo zkušenost s tímto? 🙂

Dnes jsem to nevydržela a odpoledne jsem si udělala test a je tam úplně strašně slabej pidimididušík... Jsem 9. den po KET, ale mírně mě pobolívá břicho tak, jako bych to měla dostat... Toto byl můj třetí transfer a nevím, jestli to je třeba medikací (dříve byl 2x ET po hormonální stimulaci vaječníků, nyní KET po stimulaci děložní sliznice), ale po KETu mě skoro neustále pobolívalo břicho, tento týden mě sem tam bolej a svrběj prsa.. Tak si říkám, že třeba to vyjde...

Měla jste některá 9. den po transferu mírně pozitivní test?

Po ETech pro mě byl vždy 9. den kritický, ptž jsem to vždy 9. dne dostala... Ale když nyní tam mám toho pididucha... myslíte, že je možné, že to vyjde?

Krvácela jste některá po transferu a přesto byla těhotná?

Chápu, že nejsme sudičky a sensibilky, abychom viděli zázraky, ale doufám, že tu bude někdo, kdo to měl stejně jako já a vyšlo to.. už alespoň pro potěchu duše 🙂

mimimimi
19. kvě 2016

@misacek3 teda tj tutovka 😊 at sili 😉 gratuluji já chci taky 😃👍
@leymea ty jo tak ho tam vykoukame proste a on se objevi 😂...

@mi89 jj ty znám a užívala jsem pred minulým tehu a pak v tehu pred porodem 😉 ale kontryhel nezkrati moc cyklus je dobry na růst sliznice, méně bolestivou MS atd 😉 dnes me prepada zas pocit ze to možná vyšlo 😊 dala jsem si dohromady kdy jindy to mohlo vyjít a pak me potesilo dnesnich 37,2 a najednou jsem pozitivně naladěný člověk 😃 Uvidíme jak dlouho mi to vydrží 😁...

milujicimamina
19. kvě 2016

@misacek3 pepino je dobry mohu tise zavidet a gratulovat; -)

leymea
19. kvě 2016

@misacek3 dekuji. 🙂 ty uz mas peknou.

leymea
19. kvě 2016

@mimimimi tak jo 😀

mi89
19. kvě 2016

@mimimimi No vidíš 😊 já mám taky lepší náladu, ani nevím proc 😉 já jsem zvědavá jak dopadnem 😌

leymea
19. kvě 2016

@mi89 zacinam cejtit podbrisek, takze u me to asi nedopadne 😀

misacek3
19. kvě 2016

@milujicimamina Děkuji moc, uvidíme zítra ráno 🙂. Zatím se neraduji 🙂

misacek3
19. kvě 2016

@leymea Děkuji, dáme si vědět ráno ju :-*

leymea
19. kvě 2016

@misacek3 dobre 🙂 uz se nemuzu dockat az to namocim, ale na druhou stranu se bojim, ze ani ten duch tam nebude.

anomisv
19. kvě 2016

@misacek3 o proti mému prvnímu testu mas čárku kraaasnou a viditelnou 😂😁😀

milujicimamina
19. kvě 2016

Me dnes boli bricho jako na ms a zaspinila jsem zas pritom uz dva dny nic, ted zas boli , mivate to?

milujicimamina
19. kvě 2016

@misacek3 myslim ze se klidne radovat můžeš

misacek3
19. kvě 2016

@leymea Podle toho co jsem četla co jsi psala tak myslím že min.dusika tam fakt najdeš :-*. Těším se na ráno!! Ale bojím se, mám strach.

leymea
19. kvě 2016

@misacek3 podle pocitu v podbrisku to spis vypada, ze to dostanu predcasne 😀 snad uz to nedostanu a taky se budu radovat z carecky jako ty 🙂 neboj, vsechno bude v poradku a carka bude silit a silit 🙂

mi89
19. kvě 2016

@leymea to vůbec nemusí nic znamenat, já pořád střídavě spinim, a podbrisek zaboli vždycky předtím 😉😃

zdenule23
19. kvě 2016

Holky vim asi to sem nepatri ale jsem z toho uz fakt na prasky..minuly mesic mi mudr nasadil trinovum(antikoncepci) bouzel nesedla mi bylo mi na zvraceni z ni trpela jsem mndloby a navaly horka do teho jsem od 5.4 do 20.4 ustavicne krvacela..Jenze ted mam docela starosti MS nikde aji tehotensky test je negativ..Do teho mne trapi opet navaly mndloby a vubec ted spinim svetle ruzova krev a mam bolesti v podbrisku..Myslite muze to byt uz konecne MS jsem jak na jehlach..dekuji predem za mozne rady odpovedi

leymea
20. kvě 2016

Dobre rano holky. Tak ja mam bilo ☹ jdu cekat na MS ☹

mi89
20. kvě 2016

@leymea dobré ráno, můj vypadá stejně...

leymea
20. kvě 2016

@mi89

mi89
20. kvě 2016

@leymea i teplota mi klesla.... Tak ať už to máme a mužem znovu zkoušet...

marrouc
20. kvě 2016

Ja se taky pridavam. Dnes strmy pad teploty cekam na 1dc ☹

leymea
20. kvě 2016

@mi89 ja teplotu nemerim, tak nevim. Mam to dostat zitra. ☹

milujicimamina
20. kvě 2016

Vahoj je mi to lito, ☹ me ted take klesla a uu jsem začala spinit , jasny ukazatel

lucyyyyy22
20. kvě 2016

@leymea drzim pesticky, aby to priste vyslo 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru