Těhotenský test. Dávám fotku. Co myslíte?

kosalucy
22. čer 2011

Ahoj všichni,

dnes jsem si dělala testík...
První byl ClearBlue a téměř hned tam naskočilo plus.
Udělal jsem radši ještě jeden - jmenuje se ForYou... Tam se objevil slabý duch, ale až tak za 3minuty! Šla jsem ven se psi a když jsem se vrátila, tak duch byl silnější...no ale to bylo skoro po půl hodině!

Tak nevim ... ☹ Dávám fotku, skuste posoudit...

barbarosi94
11. kvě 2016

@milujicimamina nevim 😐 nepoznam to

juliemichal
11. kvě 2016

@barbarosi94 mi se zdá,že ovu u tebe nebyla,spíše máš anovulační cyklus,anebo ovu dojde později.

leymea
11. kvě 2016

@1352015 zkus za dva dny 😉 a nebo na termin MS 🙂 vim, tezke to vydrzet 😀

leymea
11. kvě 2016

@juliemichal ja Ti nevim. S tutim nemam zkusenosti, ale myslim si, ze po sesti dnech na 25 citlivosti testu to nemuze byt videt, ale preju Ti to a verim, ze se zadarilo 😉

juliemichal
11. kvě 2016

@leymea moc děkuji 🙂 🙂 tak to asi bude stále pregnyl nebo ten s té 25tky je falešný,ale dělat si naděje nebudu 🙂 🙂 v úterý budu 12 dnů od pregnylu a 12 dnů od IUI a uvidíme jestli na tt něco bude 🙂 🙂 do té doby testit nebudu 🙂

leymea
11. kvě 2016

@juliemichal kazdopadne drzim palce a za 6 dni (ne-li driv) tady chci cist jen pozitivni zpravy a videt pekne fotecky s // 😉 ja budu testit za 9 dni 😀 dneska jsem 1dpo 😀 takze mi zacina cekaci dlouha doba 😀

juliemichal
11. kvě 2016

@leymea no ta čekací doba po ovulaci je fakt na zabití... toto fakt nesnáším 😀 😀 a to se za 15 dnů snažíme 4 roky ☹ ☹ a strašně moc děkuji,já tu za těch 9 dnů ne-li dřív taky chci vidět tvůj krásně pozitivní testíček,strašně moc držím palečky 🙂 🙂

leymea
11. kvě 2016

@juliemichal kazdy mesic doufam, ze tam budou dve carky, zatim nic a az tam jednou budou, tak se stal zazrak 😀

juliemichal
11. kvě 2016

@leymea to já taky čekám a stejně nic 😀 no a já byla v listopadu těhotná a v lednu jsem potratila,měla jsem to od 3 dr potvrzené,že jsem těhu a ani jsem neměla pozitivní test 😀 😀 a jak dlouho se snažíte?

barbarosi94
11. kvě 2016

@juliemichal ahaa, nebo spise to je tim, ze nemerim pravidelne, mam totiz tyden ranni, tyden nocni, kdyz mam nocni blbe se meri ,protoze nespim vkuse 4 hodiny 😊 budim se a treba se napiju nebo jdu na wc 😐 ach jooo, tak vubec netusim

juliemichal
11. kvě 2016

@barbarosi94 no tak to tím může být a tímpádem je i podle mě blbost měřit BT ☹ já bych ji neměřila kdybych měla takové směny ☹ to potom nemá cenu ☹ ☹ třebas si dělej ovu testy 🙂 🙂

barbarosi94
11. kvě 2016

@juliemichal zkusila jsem tenhle mesic poprve 😊 takze radsi se na to vyprdnout i na testy, nrvyhazovat penize a az prcek s nami bude chtit byt, proste tp vyjde 😊

juliemichal
11. kvě 2016

@barbarosi94 no nebo toto je taky nejlepší řešení 🙂 🙂 kdybych na to měla tak bych to taky takto udělala,ale po těch 4 letech už psychika mi pěkně hraje na nervy ☹

leymea
11. kvě 2016

@juliemichal od srpna ☹ ma predstava byla, ze se hned zadari a ono porad nic 😀 porad premejslim kde je chyba :-/ a doufam, ze i presto jsme oba v pohode 🙂 jinak v srpnu naklusu k pani doktorce :-/

leymea
11. kvě 2016

@juliemichal potrat me mrzi ☹ ale verim, ze se brzo dockate 🙂

valeri10
11. kvě 2016

@hul pet dnu od iui je nemozne mit pozitivni test.to se dite nestihne zahnizdit.natoz aby to zaznamenal test

milujicimamina
11. kvě 2016

Me boli prsa neuveritel e a nafoukla jak balon to nebyvam tak snad ms nedojde ted se mi to tedy posunulo na sobota nedele

juliemichal
11. kvě 2016

@leymea tak to se určitě do srpna zadaří,ještě je čas 🙂 🙂 a držím moc moc palečky 🙂 aby se zadařilo a nemuseli jste jít k doktorce 🙂

juliemichal
11. kvě 2016

@leymea děkuji jsi hodná 🙂 🙂 no uvidíme kdy se zase dočkáme 🙂 🙂

@milujicimamina neboj mi dnes kolegyně v práci říká jak jsem k ní šla k samoubslužkám si zaplatit jídlo tak mi tak říká ty nejsi náhodou těhotná?a šahala mi na břicho a já ji říkám,ne nejsem 😀 😀 a přitom se mě nikdy na to neptala,že by něco vypozorovala?tak jak kdysi má nej kamarádka poznala u obou dvou kluků jako první,že jsem těhulka a ani já jsem o tom nevěděla?až potom jsem si udělala test a měla pravdu,že jsem těhu? 😀 😀 jo a jinak jak píšu o té mé nej kamarádce,teda asi bývalé tak ona nedávno porodila holčičku Melisu ani se mi nepochlubila,že je těhu atd.. a to přitom v tu dobu co jsem ji psala,že jsem potratila těhu byla a nebyla mi schopná napsat to,že je těhu a za rok se tu ani nestavila jednou tak mě strašně moc mrzí a bolí ☹ ☹ teď by mě ani nepoložilo na kolena to,že třebas těhu nejsem.. bylo by mi to šumák,toto co udělala ona mě krásně položilo na kolena a nevím co si mám o tom myslet ☹ ☹ jéva to jsem se zase rozepsala 😀

@valeri10 jinak jsem 6 dnů od IUI 😀 😀 počítá se i den IUI 😀 ty jsi 5 dnů od IUI 🙂 🙂 a testík už neřeším spíše mě mrzí to co jsem psala milujicimamine.

milujicimamina
11. kvě 2016

@juliemichal no to chápu to by me vadilo take od kamaradky ☹ ale Melisa pekne jmeno 🙂 zacaly me pekne bolet vajecniky

leymea
11. kvě 2016

@juliemichal dekuji 🙂 jsem rada, ze jsem se sem zaregistrovala. Manzel to tak neproziva jako ja 😀 az to bude tak to bude a ja tady s Vama si muzu pokecat a vim, ze v tom nejsem sama 🙂 kazdy pozitivni test tady mi udela radost 🙂

juliemichal
11. kvě 2016

@milujicimamina mě poslední dobou je krásně na blití,bolí mě záda a podbříšek 😀
a jj Melisa je krásné jméno a ano vadí mi to hodně ☹ ☹ prožívaly jsme spolu naše dětství,pubertu no prostě jsme se bavily spolu hodně dlouho a teď jsme se poslední rok neviděly a ani mi nemohla napsat to,že je těhotná mrzí mě to fakt ☹ ☹ a dozvěděla jsem se to od mé mamky,že porodila,protože ji předevčírem potkala

juliemichal
11. kvě 2016

@leymea ano tady na MK je to fakt super 🙂 🙂 a taky mě těší každý pozitivní testík a neboj se taky se ho jednou dočkáš,třebas se zadařilo teď a ani o tom nevíš a dozvíš se to za pár dnů 🙂 🙂

leymea
11. kvě 2016

@juliemichal minuly cyklus mi taky kolegyne rekla, ze jsem naka jina, bleda a jestli nejsem v tom. Zalichotilo mi to 😀 nadeje byla jeste vetsi, ale bohuzel se spletla 😀

juliemichal
11. kvě 2016

@leymea no přesně tak i mi zalichotila 😀 a přitom neví,že se o mimi snažíme 😀 😀 no uvidíme zda měla pravdu nebo ne 😀 😀 ona to posoudila díky mého břicha 😀 😀 jak jsem nafouklá 😀

leymea
11. kvě 2016

@juliemichal kezby 🙂

juliemichal
11. kvě 2016

@leymea strašně moc držím palečky ♥

leymea
11. kvě 2016

@juliemichal jinak mi vzdycky od ovulace boli ruzne podbrisek, spis vajecniky a nekdy me pichne v prsou. Nevim cim to je. Zacalo to 3 mesice zpatky kdy jsem poprve zacala pocitovat ovulaci ( i jsem zacala pit kontryhel). Tak nevim jestli do ty doby nebyla ovulka? 😀 jo a shodou okolnosti jsem zacla zrovna pouzivat ovu testy. Zaclo me bolet bricho a rekla jsem si, ze dneska uz musi byt pozitivni ovu test a ono fakt 😀 ale ted co byla tak byla vecer docela bolava. Po sexu bolest ustoupila. Tak doufam, ze nemam nejaky zdravotni problem.

anyt9178
11. kvě 2016

@milujicimamina ja mam uplne to same prsa a jsem nafouknuta jak balon ☹

baskervile
11. kvě 2016

@yukonek Jak jsi dopadla u doktora?

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru