Těhotenský test. Dávám fotku. Co myslíte?

kosalucy
22. čer 2011

Ahoj všichni,

dnes jsem si dělala testík...
První byl ClearBlue a téměř hned tam naskočilo plus.
Udělal jsem radši ještě jeden - jmenuje se ForYou... Tam se objevil slabý duch, ale až tak za 3minuty! Šla jsem ven se psi a když jsem se vrátila, tak duch byl silnější...no ale to bylo skoro po půl hodině!

Tak nevim ... ☹ Dávám fotku, skuste posoudit...

anyt9178
2. srp 2016

@klara215 ja tam vidim stinek ale hodne po priblizeni 😉 kolik jsi dpo?

kastanek87
2. srp 2016

@klara215 nic tam nevidím ☹ kolikátý den jsi?

evse
2. srp 2016

Ahoj holky. Mám zcela nepravidelný cyklus. Ovšem dnes je to 12 dní, co mám zpožděnou menstruaci a zkusila jsem si udělat test...

markiiska
2. srp 2016

@evse no páni, tady se to těma pozitivníma testama jenom hemží 🙂 moc gratuluju!!

klara215
2. srp 2016

@anyt9178 fakt?Já ne..Mám brát Norethisteron,tak jsem se chtěla přesvědčit,abych mimi nejak neublizila..jsem 11 dpo

klara215
2. srp 2016

@kastanek87 11 dpo,zitra odjizdime na dovcu a mam brat Norethisteron,tak abych pripadnemu mimi neublizila

evse
2. srp 2016

@markiiska já tomu nemůžu uvěřit! po 14 ti měsících snažení! já brečím! 🙂

klara215
2. srp 2016

@evse myslím,že je to jasný,gratuluji

markiiska
2. srp 2016

@evse tak si to užívej, to je krásný, moc zdravíčka tobě i miminku 🙂 <3

evse
2. srp 2016

@klara215
@markiiska Děkuju holky. Já už ani nedoufala...

kastanek87
2. srp 2016

@evse moc moc gratuluji ♥!!! 12dní zpoždění? To jsi vydržela tak dlouho? Tak to smekám 😀

kastanek87
2. srp 2016

@klara215 jj, taky mě to čeká ve čtvrtek... ale už teď mě začíná pobolívat podbříšek a to většinou týden před MS dělá, takže se taky nevyhnu norethisteronu 😠 🙄 užij si dovolenou, pořádně si odpočněte a pak to půjde jedna báseň, já na to spolíhám, že to tak bude 😀 😀

evse
2. srp 2016

@kastanek87 Tím, že mám tak nepravidelnou menstruaci, tak jsem testovala několikrát a vždycky vyšel negativní a do pár dnů přišla MS. Tak jsem si teď řekla, že je to ten samý případ a vykašlala se na to. Jenže mě už více než týden děsně bolí prsa a celé, což mi přišlo divné. U PMS mě bolívaly jinak a méně.

laura1972
2. srp 2016

@markiiska ahoj, super a pak, ze tam nebude 🙂

laura1972
2. srp 2016

@evse krásné 🙂 drzim.palce 🙂 to se nám to tady dneska hezky rozjíždí 🙂

laura1972
2. srp 2016

@markiiska Moc držím palecky, ať je vše v pořádku 🙂 ještě budeš dělat dnes test z té krve?

markiiska
2. srp 2016

@laura1972 děkuju 🙂 jojo už sem byla a čekam do odpoledne na výsledky

laura1972
2. srp 2016

@beruszka82 krásné, moc gratuluji, ať je vše v pořádku 🙂

laura1972
2. srp 2016

@markiiska Tak to jsem zvědavá, ale je to tam, neni pochyb, budu na tebe moc myslet 🙂 My jsme včera dokoupili ještě jedno balení dr.maxe 2 ks, tak jsem.zvědavá:-) dneska jsem.v noci tolik nechodila curat, vydržela jsem to 5.h, tak by to mohlo být dnes silnější.

luska__
2. srp 2016

@evse jsem šťastná za vás, hlavně, ať je vše v pořádku . vůbec vás neznám a mám slzy

slunickova
2. srp 2016

Tak holky rozdil je jeden den myslite ze se go trochu pohlo?

slunickova
2. srp 2016
slunickova
2. srp 2016

Ja uz asi zacnu verit na duchy

markiiska
2. srp 2016

@slunickova rozhodně 🙂 a o hodně jůůůůůů

slunickova
2. srp 2016

@markiiska fakt?ze by fakt ale vcera me teda nehorazne bolelo bricho i v noci sem nemohla spat to byla bolest jak kdyz ta mrcha prisla

laura1972
2. srp 2016

@slunickova no krásně sílí, velká gratulace 🙂

jarmulka
2. srp 2016

@evse je to TAM maminko 😵 😵 😵

laura1972
2. srp 2016

Jsem zvědavá, jak to dneska bude vypadat u mě 12DPO , no uvidíme, pockam na tatku aby o to nepřišel 🙂

markiiska
2. srp 2016

Je hrozně hezký, jak si tady dáváme fotky testů a i když tam něco sami vidíme, tak potřebujeme ujištění od ostatních, že je to vážně pravda 🙂 ste skvělý holky!!

jarmulka
2. srp 2016

@slunickova sílí před očima 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru