Těhotenský test. Dávám fotku. Co myslíte?

kosalucy
22. čer 2011

Ahoj všichni,

dnes jsem si dělala testík...
První byl ClearBlue a téměř hned tam naskočilo plus.
Udělal jsem radši ještě jeden - jmenuje se ForYou... Tam se objevil slabý duch, ale až tak za 3minuty! Šla jsem ven se psi a když jsem se vrátila, tak duch byl silnější...no ale to bylo skoro po půl hodině!

Tak nevim ... ☹ Dávám fotku, skuste posoudit...

aqua12
27. říj 2014

Děkuji....snad to vyjde 🙂

vevebubu
27. říj 2014

Ahoj holky, co myslíte? Jsem 28 DC, den zpoždění, můžu se radovat? 🙂

cacenka_d
27. říj 2014

Ja bych se potichu radovala 🙂

thorma
27. říj 2014

Ja bych se radovala klidne hlasite, ja mela carku ještě slabsi ( spis jsem si ji tam představovala )a jsem tehule🙂

happylenulka
27. říj 2014

@vevebubu udělej si zítra další a uvidíš ;) ale myslím, že se radovat můžeš ;)

vevebubu
27. říj 2014

Díky holky, nějak tomu ještě nemůžu věřit...🙂

aqua12
27. říj 2014

Tak zprava od pani doktorky...zvysene hCG. Potvrdit zatím nic nemuze, protoze ani na ultrazvuku nebylo zatím nic moc videt. Tak v patek znovu na ultrazvuk a v pondeli na krev... tak snad to vypadá nadejne....

vevebubu
28. říj 2014

Ahoj, takže to vypadá asi nadějně, horní test je ze včerejška a spodní z dneška. Omlouvám se, že otravuju, ale potřebuju to někomu říct...🙂

aqua12
28. říj 2014

@vevebubu gratuluju 🙂 🙂

vevebubu
28. říj 2014

🙂🙂

evulina77
28. říj 2014

@vevebubu 😀

luciebx
28. říj 2014

@vevebubu juchuuu... krasny.... 😵 😵 listpad sem mela vytouzenej ja.. pac sem v2009 2.11 nasla // a mame letnatko a chci to znovu.. tak uvidime... I kdyby v prosinci pod stromecek.. strasne moc to chci 😵 😵

vevebubu
28. říj 2014

@luciebx určitě to vyjde 🙂 Já si zrovna tento měsíc říkala, že by se to moc nehodilo, tak asi proto to vyšlo 😀 Máme velkou radost 🙂

nonacek
28. říj 2014

@kosalucy Já myslím,ze jse zadařilo..... 👍✌ taky bych si přála videt Můj tt takhle jako je ten tvůj,ale ten Můj dnešní negatyvni😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭

juziii
28. říj 2014

Ahoj ženy ,

mám 4 dny zpoždění s MS.Dnes i včera jsem si dělala TT značky BENU (citlivosti 10 i 25) .
Chystám se ještě koupit nějakou jinou značku TT,jelikož recenze na BENU nejsou moc pozitivní.
Tak co myslíte? (růžový 27.10.2014,modrý 28.10.2014 viz.fotka) Vždy dělané z ranní moči.
Děkuji za názory a přeji příjemný den 🙂

happylenulka
28. říj 2014

@juziii gratuluji, ať proužek sílí ;)

terkakerka
30. říj 2014

4 testy 4 duchové, hergot to by v tom byl čert, kdyby už to neklaplo... 🙂

sleepers
30. říj 2014

Holky vidite neco?

Jsem 9DPO, vim, ze je to brzo ale prsa me boli tak, ze jsem musela

kocour1
30. říj 2014

Já tam vidím ducha🙂...a přesně na tomhle testu jsem měla ducha a pak jsem těhotná byla.-)....tak snad se zadařilo. Opakuj test zítra ráno z ranní moči...to už by to mohlo být vidět lépe🙂

tarra27
30. říj 2014

@sleepers mě tam teda nepřijde duch...ale já mám špatný zrak .-)

luciebx
30. říj 2014

@sleepers jako jooo.. neco ti tam vybrejlim.. ale nechci strasit.. tohle mivam kazdy mesic.. ale taky to muze znamenat zacatek neceho krasnyho.. no uvidis.. musis pockat.. a testovat za par dni

happylenulka
30. říj 2014

já tam teda nevidím nic, bohužel

marketar88
31. říj 2014

já vidím... taky stopuju,ale jde videt vic než muj 🙂

terkakerka
5. lis 2014

Já jsem z toho jelen...MS má přijít 8.11. a už dnes jsem začala trochu špinit... testy jsem dělala před malou chvílí, nahoře OVU dole TT. Nehledě na to, že mě už asi týden bolí prsa a v podbříšku. To špinění mi docela nahání strach ☹

lafule89
5. lis 2014

@terkakerka test sem měla podobný a dneska mi doktor řekl, že jsem těhotná 🙂.... takže podle testů si myslím, že to tam je 🙂 co se týče špinění, tak to tu psalo hodně holek, ale pro klid bych zavolala na gyndu 🙂

mufffinis
5. lis 2014

Holky tohle je test z dneška, je to 10.den po ovulaci a ttím tedy i po,, akci,, 🙂 myslíte že je to tam? Test citlivost 10.

mufffinis
5. lis 2014

A tohle je ze včerejška.. Test s citlivostí 25..

jaja01k
5. lis 2014

@mufffinis Já tam tu čárku vidím. Držím palce, ať sílí 🙂

xkikinka
5. lis 2014

Tehu...ja to taky tak mela a jsem v 6.mesici 🙂

jge
5. lis 2014

@terkakerka To by mohlo byt spineni k uhnizdeni vajicka, carka je znatelna, testni za 2 dny a uvidis! Drzim palce.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru