Těhotenský test. Dávám fotku. Co myslíte?

kosalucy
22. čer 2011

Ahoj všichni,

dnes jsem si dělala testík...
První byl ClearBlue a téměř hned tam naskočilo plus.
Udělal jsem radši ještě jeden - jmenuje se ForYou... Tam se objevil slabý duch, ale až tak za 3minuty! Šla jsem ven se psi a když jsem se vrátila, tak duch byl silnější...no ale to bylo skoro po půl hodině!

Tak nevim ... ☹ Dávám fotku, skuste posoudit...

milujicimamina
28. říj 2015

Ještě tady,

vapka
28. říj 2015

@milujicimamina To vypadá dobře 😀 držím palce ať sílí 😀

milujicimamina
28. říj 2015

@vapka myslíš? Tak teď se kousnu těžce a zatestuju až v pátek 😀

nordjane
28. říj 2015

Holky mate nekdo zkusenost s testem mamatest 10? Ukazuje ducha 4 den meskani, jina znacka dr.max ukazuje viditelnou carku. Sice neni silna jako kontrolni, ale jen jesli jsou falesne ci je nadeje? 🙂

pekkaa
28. říj 2015

@nordjane mamatestu neverim, ale dr max je zas podle me nejlepsi😉 kdyz mas viditelnou carku, tak gratuluji🙂 pripadne to jeste odfot a vloz sem

nordjane
28. říj 2015

@pekkaa nejsem u mamatestu na to zvykla u predchozich dvou tehu okamzite dalnice a ted tohle... odpoledne kdyztak nahraji 😉

pekkaa
28. říj 2015

@nordjane s mamatestem to slo pry dolu.. Ale dr max je super. Ten me nezklamal😉.
Pak se tedy jeste podivam na fotku, ale dle toho co pises je to podle me jasne🙂

vapka
28. říj 2015

@nordjane mamatest má jiné barvivo, já měla u Dr.Maxe pěkné čárky a mamatest ukazoval jen slabého ducha, někdy se tam plete duch s obrysem čárky, musí být růžový. Jinak Dr.Max je nejlepší (podle mého názoru a zkušeností) Držím palce 😀

majovasnazilka
28. říj 2015

@milujicimamina něco vidííííííííííím 🙂 kolikátý den od ovu seš? kdy má dojít ms? 🙂

majovasnazilka
28. říj 2015

@milujicimamina To by bylo pro mě docela trápení pracovat v lékárně 😀 , ale zase víš, co prodáváš 😉

milujicimamina
28. říj 2015

@majovasnazilka 8 teprve,7 dni do ms

majovasnazilka
28. říj 2015

@milujicimamina ty jo to je brzy, tak přeju ať sílí 🙂

milujicimamina
28. říj 2015

@majovasnazilka je,vím taky si nedělám naděje

hanka3054
28. říj 2015

@milujicimamina jo to jo o to horší to je, navíc nechci aby v práci věděly, tak musím tajně, navíc máme tenhle měsíc akci na těhu testy 3 za 2, tak jsem si nakoupila mraky testu a jedu každý den, ze strachu at není slabší čárka´,ale zatím je to ok.

milujicimamina
28. říj 2015

@hanka3054 ano o akci vím budu si muset.ještě zajet :D já měla včera prujem a večer jsem strašně pila i v noci,může být moc ještě naredena? Teď?

hanka3054
28. říj 2015

@milujicimamina dneska všichni chodí se střevníma chřipkama,ve vzduchu je zase nějaký bacil 🙂

milujicimamina
28. říj 2015

@hanka3054 no,právě,ještě mi není moc dobře

nordjane
28. říj 2015

@pekkaa, @ vapka tak co myslite? sama nevím... u předchozích těhu jsem měla vždy dálnici, nyní jsem si nejistá 🙂 Ale jsem si vědoma, že ovu byla asi kolem 16 -18 DC, podle bolesti v podbřišku. Jindy byla ovu kolem 14-16 DC a MS pravidelná jak hodinky na 28 dní... 🙂

vapka
28. říj 2015

@nordjane já myslím, že je to jasná věc, těhulko 😀 tiše gratuluji 😀

milujicimamina
28. říj 2015

@nordjane z mamatestu se snad ani víc nevytriska 😀 pěkné,gratuluji

nordjane
28. říj 2015

@vapka
@milujicimamina dekuji, zitra si pro jistotu dojdu na krev a objednam se k dr. 😉 jsem v srpnu po revizi, tak si me bude hlidat...

dasa.77
28. říj 2015

@nordjane test Dr max nejspíš nelže 😀 gratuluji

dasa.77
28. říj 2015

@nordjane tak teď koukám na foto a je to jasné 😀 budeš mít miminko 😎

pekkaa
28. říj 2015

@nordjane je to jasnacka😉

asus
28. říj 2015

@nordjane mamatest vždy ukazuje slabe čerky dr max ukazuje nejlepe 😉 vypda to skvěle gratuluji 😵

nordjane
28. říj 2015

@asus
@pekkaa
@dasa.77 dekuji holky, rano si zajdu na krev a budu moudrejsi 😉

monikavitezslav
28. říj 2015

Ahojky holky poslední ms byla 13.10 od 21.10 beru clostylbegyt a duphaston clostik už sem dobrala je možné ze by mi bylo zle z toho duphastonu? Mám šíleně nafoukly břicho zvracim a bolí mě hlava a pravá strana podbřišku o boku. Co stim?

vapka
28. říj 2015

@monikavitezslav a slepák máš venku? kamarádka jela do nemocnice jako že slepák a byla těhotná, někdy to zavrtávání bolí, ale slepák také 😉 držím palce ať je to to zavrtávání 🙂

monikavitezslav
28. říj 2015

@vapka slepak venku nemám ale bolí mě i spodek což nepricinuju slepaku ale zase nevím kdy byla ovu nebo jestli teprve bude a jsou to ovu příznaky fakt nevím a poslední sex byl 23.10 na tehu si moc nevěřím:_(

vapka
28. říj 2015

@monikavitezslav ovu testy neděláš? jsem to blbě počítala, může to být ovu.... 😉

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru