Těhotenský test. Dávám fotku. Co myslíte?

kosalucy
22. čer 2011

Ahoj všichni,

dnes jsem si dělala testík...
První byl ClearBlue a téměř hned tam naskočilo plus.
Udělal jsem radši ještě jeden - jmenuje se ForYou... Tam se objevil slabý duch, ale až tak za 3minuty! Šla jsem ven se psi a když jsem se vrátila, tak duch byl silnější...no ale to bylo skoro po půl hodině!

Tak nevim ... ☹ Dávám fotku, skuste posoudit...

princina
2. srp 2014

@petavan cena je +/- 150 kc, rekla bych, že takove vetsi lekarny je maji bezne

lencak80
2. srp 2014

@sofiebar také tam vidím dušíka, tak pokud si přeje mimčo, tak ji přeji aby to jen sílilo!!!

evka_b
2. srp 2014

@sofiebar taky vidim ducha :D

nikous1
5. srp 2014

Ahoj holky, delala jsem si ted 2x test behem tydne a mam tam slabsi carky, doktorka mi po telefonu rekla, ze je to zrejme tesne pred ms, ze by carka musela byt silna.. Co si o tom myslite?

terinka1989
5. srp 2014

@nikous1 to su krásne čiarky.... Nie vôbec slabé...gratulujem 🙂 čo by som ja za také dala...mala som o polovičku slabšie a už som v 25tt 🙂

asus
5. srp 2014

@nikous1 mamatest mě dělal duchy taky takže ten přiště nebrat a čarka musi silit aby si byla těhu pokud si mysliš že si těhu kup si digitalni těhu test je drahý ale ukaže postivě zda si těhu držim pěsti 😉

rory_g
5. srp 2014

@nikous1 ahoj, podle mě těhotná jsi, tohle je regulérní čárka a ne duch, zkus test za dva dny, pokud možno stejnou značku, abys objektivně viděla, jak sílí 🙂

eliska_v
5. srp 2014

@nikous1 : čárky jsou krásné... žádný duch! 🙂 Zkus za dva dny testnout a pokud sílí, tak je to jasné 🙂

amanda2014
5. srp 2014

@nikous1 ahojky, ten druhý růžový test - to je BENU 10 UI/L? děkuju 🙂
jinak za mě říkám - GRATULACE, JSI V TOM! 😉 a kolik dní jsi před MS (kolikátý den cyklu?)

amanda2014
5. srp 2014

@sofiebar je tam dušík 🙂 a jak to vypadá dnes? 🙂

sofiebar
5. srp 2014

@amanda2014 ahoj,kámoška včera dělala další test,čárka už byla krásná,jak testovací,přesto ráno dostala ms o 4 dny dřív,než běžně má ☹

amanda2014
5. srp 2014

@sofiebar MS může být malinko i když je těhu, tak ať zjistí od Mudr. co on na to... držíme ji palce!

tarra27
5. srp 2014

@nikous1 taky si myslím, že jsi těhotná...
@sofiebar to někdy je, je to jen taková chemická reakce před MS...ale raději at MS přijde než aby to bylo zamlklé těhu.....

sofiebar
5. srp 2014

@tarra27 taky jsem jí říkala. Já to znám taky dobře.Je to půl roku co jsem ve 12 týdnu potratila a od té "doby" se nedaří...

tarra27
5. srp 2014

@sofiebar mě šel mi pomalu nahoru HCG...chodila jsem stále na odběry, čekali jsme, jak to dopadne...a nakonec jsem začala krvácet cca 7-8týden. v 6. týdnu na UZ nebylo videt srdíčko jak tluče, ale to prý ještě nemusí...měla jsem obavy z mimoděložního...každopdáně díky báječnému lékaři jsme to zvládli v klidu, hodně silně jsem si krvácela asi 7 dní a pak už to bylo dobré. Nemusela jsem na žádný výkon. To víš, že mi slza doma ukápla, ale prostě to tak mělo být.....Já se vždy v každém těhu modlila a říkám to i ted, že pokud otěhotnět mám, je správná doba, mimi i já budeme zdraví a zvládneme to, tak at jsem těhoná...pokud ne, ráda počkám na lepší dobu a pokud je mi souzeno mít pouze děti dvě, at mám dvě a hlavně at jsme všichni zdraví a spolu...to je moje teorie...ted se nesnažíme, ale uvažujeme o tom, že si ještě pořídíme jedno mimi...uvidíme..

nikous1
6. srp 2014

Tak jsem si udělala test digitální, vyšlo mi tohle, ale na uzk nic neni a pry tehotna tim padem nejsem mate s temi digit. testy zkusenosti?

nikous1
6. srp 2014
jarunkaxyz1
6. srp 2014

Podle mě teda na UTZ v tuto dobu nemusí být extra nic vidět a věřila bych i tomu prvnímu testu nedigitálnímu. S tímto nemám zkušenost, ale ty první bych řekla, že jsou jasné 😉

denca2000
6. srp 2014

@nikous1 gratuluji, měla jsem na testu to samé 🙂 Běž na kontrolu až tak za 3týdny nejdřív-pokud by byl problém, tak určitě dřív, ale dřív se nedoporučuje kvůli stresům, že na UTZ nic nejde vidět a netluče srdíčko, ale ono je prostě brzy-někdo má posunutou i ovulku a pak se maminky zbytečně stresují a končí to špatně. Co se má stát, se stane, ale potichounku gratuluji. Já jdu na první kontrolu v 8+2 🙂 v pondělí

panda2014
11. srp 2014

Ahoj holky, s tímhle asi můžeme být relativně v klidu, že? Dnes 34DC, a tohle bude asi výsledek svatební noci 19.7. :D

scales
11. srp 2014

Dnes som si urobila test, mám 28 DC a bolí ma od ovulácie v podbrušku a to je už pekných 10 dní, včera ma už začali pobolievať aj prsia, no zrejme to môže byť z očakávanej MS. Fotku som upravila,čo poviete?

salomee
12. srp 2014

@scales to už je dost psycho úprava a stejně nic moc neviděr, spíš bych zopakovala za pár dní test..ať to dobře dopadne.. 😵 .

viridie
15. srp 2014

Čau ženy...Tak jsem dnes 24DC,11 DPO a přiložené testy jsou za posledních 24 hodin. Mám kratší cykly, někdy i 22dní,takže jsem to riskla....Jsou tam jen takové duchy a jelikož jsem měla včera noční a moc toho nenaspala a pořád něco pila, nebyly to nic moc konc. "vzorky"..,Každopádně, jsem jak na trní,nejradši bych už šla spát a ať už je ráno ! 🙂 A radši nic negoogluju o biochemickém těhotenství...🙂)))

arnettacek
15. srp 2014

Gratulace- je jasne pozitivniiii

viridie
16. srp 2014

Tak 25DC a 12DPO....Otázká teď zní, jestli to vybalit na nastávajícího,nebou zatnout zuby a počkat ještě pár dní...Přecejenom je stále ještě opravdu brzo,že ? ..No jo,ale kdo to má vydržet ! :D

annna79
16. srp 2014

@viridie
Je pěkná, gratulace🙂

artee01
16. srp 2014

@viridie Gratuluju krásné čarky 🙂

majkylove
16. srp 2014

@viridie gratulace!ja bych ho letela aj vzbudit v te euforii 😀

viridie
16. srp 2014

@arnettacek @annna79 @artee01 @majkylove ....Holky,díky..🙂 Tatínek se nám před chvílí vrátil z hub,tak to na něj jdu asi vybalit...cha ! 🙂

majkylove
16. srp 2014

@viridie pak napis reakci a jak si mu to rekla,sem zvedava😀

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru