Těhotenský test. Dávám fotku. Co myslíte?

kosalucy
22. čer 2011

Ahoj všichni,

dnes jsem si dělala testík...
První byl ClearBlue a téměř hned tam naskočilo plus.
Udělal jsem radši ještě jeden - jmenuje se ForYou... Tam se objevil slabý duch, ale až tak za 3minuty! Šla jsem ven se psi a když jsem se vrátila, tak duch byl silnější...no ale to bylo skoro po půl hodině!

Tak nevim ... ☹ Dávám fotku, skuste posoudit...

hanulkavelunka
24. zář 2014

@svlocka Ahoj těmhle testům nevěř zde jsou mé testy ty dva nad sebou dělané min pondělí a ve čt hcg z krve negativní tak mi dr píchla vyvolávačku a ten jeden je dělaný dnes jen tak ze srandy a to už mám 16 dní opožděnou MS a 6 dní po vyvolávačcce takže tyhle testy jsou k ničemu .........
ale třeba to bude u tebe jiný a přeji ti to jen skus jiný druh testu a nebo tímto samým za 3-4 dny
přeju hodně štěstí
jinak jsem dnes 43dc a cykly mívám pravidelně s utrogestanem po 26dnech kde je MS netuším v krvi HCG min čt v caru bylo negativní a na utz sliznice vysokááá hmmmm takže čekám po agolutinu a inofollicu (vyvolávačka) dáál

hanulkavelunka
24. zář 2014

@pankafe já ten dnešní test dělala dnes odpoledne v 16hod a po 10 min tam byl zas jen blbý duch ale na tyhle nové testy mamtest 10 fialový papírek KAŠLU

hanulkavelunka
24. zář 2014

@pankafe POŠLI FOTKU

pankafe
24. zář 2014

@hanulkavelunka To bych ráda, ale ten duch se mi prostě nedaří vyfotit. Zkoušela jsem to různě naklonit a tak, ale na fotce to prostě vidět není. Nicméně přímo na testu viděl ducha i manžel a on je jinak dost slepejš 😉

hanulkavelunka
24. zář 2014

@pankafe jj vidíš moje duchy na testu?? ve skutečnosti jsou vidět krásně manžel byl nadšený a věřil že mu v ten čt (min.čtvrtek) kdy jsem byla v caru na ultrazvuku, oznámím že po 3 letech a dvou neúspěšných iui jsem těhotná hmmm a test z krve nagativní
nechápal to ☹
těhotná nejsem a tyhle duchy na testec mám pořád jinak jsem po zdravotní stránce úplně OK

pankafe
24. zář 2014

@hanulkavelunka Vidím. MS mám dostat teprve v pátek/sobotu, takže testuju brzo... Uvidíme. Tobě držím palečky!

hanulkavelunka
24. zář 2014

@pankafe já těhotná ale nejsem když jsem poprvé 2dny po meškající MS uviděla tyhle dva krásné duchy na testu začla jsem testovat každý den a to i více druhy testů a duchy mám celou dobu na asi 10 testech MAMATEST 10 tyhle duchy co vidíš nejsou těhotenské ale falešně pozitivní

hanulkavelunka
24. zář 2014

@pankafe jsem 43 dc a mesntruace mi mešká už 16 dní a 6tý den jsem co mi dr píchla vyvolávačku ☹
jinak už 3 roky beru utrogestan aby mi chodila menstruace, do ted byla přesná po celé 3 roky jak hodinky na 27dc a za celé 3 roky mi tohle ještě neudělalo :-/

pankafe
24. zář 2014

@hanulkavelunka To je fakt zvláštní. Nemůže to být třeba mimoděložní těhu? ☹

hanulkavelunka
24. zář 2014

@pankafe je to zvlastni ale to by mi potvrdila dr v centru asistovane reprodukce kam dochazim. Ja jsem tna to od pichnuti vyvolavacky prestala uplne myslet (6dni) ale dnes ten test jaj to taky nechapu. A ted lezim v posteli a nemuzu se pohnout ani vztat jak me tahne podbrisek. Ja si miminko strasne preju ale pred 6ti dny kdyz jsem mela test z krve negativni a hormony ok a jen na utz vysoka sliznice tak to asi tehotenstvi nebude. Nevim,proto jsem napsala ze tehotna nejsem. Ty testy me stvou. I kdyz zazraky se deji,musim pockat jeste tyden jestli ms dorazi,do 14dnu od vyvolavacky by mel dorazit zitra to bude tyden a kdyz nic tak pak testnu a rgtrasne si preju aby se ten zazrak konecne stal.

pankafe
25. zář 2014

Holky, chci se ještě zeptat.

Jsem dnes 28DC, cca 12 DPO. Už od ovu mě bolí prsa (vyloženě prsa, ne bradavky), posledních pár dnů je mi šílená zima, chodím spát pomalu v 8 večer (normálně tak v 11), jak jsem utahaná a těhu test (mamatest 10) ukazuje po limitu ducha.
Dneska si jedu vyzvednot do lékárny přes e-shop ten ClearBlue digitální. Zítra by měla dorazit MS. A teď to, s čím se na vás obracím - myslíte si, že má cenu zítra ráno si dělat ten drahý ClearBlue? Že by mohl něco ukázat? Nebo mám počkat, ať to nejsou vyhozené prachy? 😀 (Samozřejmě se mi strašně čekat nechce, chápete...) Díky všem za názory 🙂

eloana
25. zář 2014

asi bych privni test vyzkousela normalni ......CB je zbytecne drahy...delala jsem si ho ,ale az kdyz jsem mela udelanych par normalnich testu

pulpk
25. zář 2014

@hanulkavelunka Tak si zkus koupit ten digitální test. Je sice drahej, ale přesnej. S největší pravděpodobností bude negativní, ale myslím, že i doktoři se mohou splést. Já bych to zkusila a strašně mooc ti držím pěsti 😉

pulpk
25. zář 2014

@pankafe Asi bych si zítra ráno zkusila ten samý test, který ti ukázal ducha a kdyby duch trochu zesílil, zkusila bych ten ClearBlue. Sice je rozumnější si ho udělat až tak v neděli, ale protože jsem taky nedočkavá, tak bych to do neděle nevydržela, kdyby na mě ten test doma koukal 🙂

pankafe
25. zář 2014

@eloana Právě, sice jsem našla přes e-shop nejlevnější, ale i tak je to asi 160,- Kč a nechci, aby to byly vyhozené peníze.

@pulpk Já už jsem právě měla na mamatestu ducha před dvěma dny, tj. 26 DC. Sice asi až hodinu a půl po limitu, ale vidět je pěkně a vidí ho i manžel 😀 No a dnes, 28 DC zase mamatest, duch se zjevil taky po limitu, cca půl hodiny po. Ale ten duch je zatím slabší, než ten na testu z 26 DC.

eloana
25. zář 2014

@pankafe a mas fotku?

asus
25. zář 2014

@pankafe po limitu?? 😕 hodina a pul to by se nemělo ani počitat a co fotka?jinak bacha na mamatesty dělaji duchy

ratatooy
25. zář 2014

@asus mě test i den po limitu ukázal čárku a bylo to mimoděložní těhu

ratatooy
25. zář 2014

@pankafe ja bych clearblue nedělala vubec za ty prachy je prej taky dost často falešnej,jinak mamatety taky nc moc,nejvíc se mi osvěčily z lekarny dr.max.jinak jsem čárky mívala taky dleko po limitu a dneska už je jednomu 4roky a druhymu 9měsíců

lula88
25. zář 2014

@pankafe taky jsem delala mamatesty, 7DPO jsem mela ducha po limitu, druhy den jsem delala clearblue a byl pozitivni, ted jsem v 8tt 🙂

pankafe
25. zář 2014

@eloana
@asus
Fotku nemám ☹ Snažila jsem se to nafotit, ale nedaří se mi to. Reálně jsou ti duchové vidět, na fotce ne.

eloana
25. zář 2014

@pankafe ja delala CB-27den cyklu a vysel mi 2-3 tyden tehotenstvi......ale to uz jsem mela hodne viditelnou carku na mamatestu....mam ovulaci drive,tak me vychazeji pozitivni testy cca od 24dne cyklu.....

pankafe
25. zář 2014

@eloana Já mám právě ovu až 16-17 DC. Takže jsem teď cca 11-12 DPO, déle určitě ne. Tak je možná ještě brzo na testy... Vím, už zítra by měla dorazit MS, ale to čekání je na palici 😀 Každý měsíc jsem od začátku MS tak dva-tři týdny úplně klidná a pak týden před MS je to čím dál tím horší.

eloana
25. zář 2014

@pankafe jj chapu🙂 ale bohuzel se tim nic neuspecha....ja mam duchy a slabe carky cca od 24dne cyklu,ale mam ovulaci cca 10-12den...takze 27den uz mam docela silnou carku......u teriho ditete jsem byla na utz v den ocekavavane ms-neb jsem zacala krvacet a uz tam dokonce vacek byl videt.....

pankafe
25. zář 2014

@eloana Já vím 🙂 No nejradši bych samozřejmě toho ducha "vytlačila" očima, aby byl silnější 😀 Ach jo, to je fakt sranda 😀 Přitom se snažíme teprve 3. měsíc stylem, že první měsíc se ani nedá počítat za snažení. To jsme se na dovče rozhodli, že tomu necháme volný průběh, ale myslím, že tou dobou už i bylo po ovu. Takže v podstatě je to teprve 2. měsíc, kdy to opravdu zkušíme a já jsem od přírody netrpělivý člověk, tak už chci mít jasno 😉

eloana
25. zář 2014

@pankafe jasne...no snad se brzy dockas....ale ver mi -jsou to pak ty ve finale nejmensi stresy🙂

pankafe
25. zář 2014

@eloana Tak to ti věřím, ačkoliv zatím žádné dítko nemáme (a koukám, že ty máš rovnou tři kousky 🙂 )!!! Mám různě staré dětičky kolem sebe od bratrů, švagrové a kamarádů a je to záhul.
Tak já už zkusím pro dnešek duchy zavřít do šuplíku, nezírat na ně a vydržet 😀

svlocka
25. zář 2014

@hanulkavelunka ahoj ja jsem 10DC a pred ms se duchy neobjevily a ted po ms se objevily tak nevim mozna to je jen poplach asi ,ted jsem dost nachlazena:(a jak si na tom ty?

pankafe
25. zář 2014

Tak jsem začala slabounce špinit, což tak bylo i minulý měsíc (slaboučké špinění 28 DC a za další den a půl MS). Takže možná na ten digitální ClearBlue tento měsíc ani nedojde :-/

hanulkavelunka
25. zář 2014

@pulpk
@pankafe moji duchove jsou videt i na fotce
Moc se na ten mamatest 10 nespolehej a na cb kasli,ja mam za sebou 3 roky testovani a tohle mi zadne testy neudelaly a ted prisel natrh novy mamatest10 fialovy papirek a delaji mi duchy a nic nesili a tehu nejsem podle krve hm

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru