Těhotenský test. Dávám fotku. Co myslíte?

kosalucy
22. čer 2011

Ahoj všichni,

dnes jsem si dělala testík...
První byl ClearBlue a téměř hned tam naskočilo plus.
Udělal jsem radši ještě jeden - jmenuje se ForYou... Tam se objevil slabý duch, ale až tak za 3minuty! Šla jsem ven se psi a když jsem se vrátila, tak duch byl silnější...no ale to bylo skoro po půl hodině!

Tak nevim ... ☹ Dávám fotku, skuste posoudit...

milujicimamina
30. kvě 2016

ano hlavně ne mamatesty 🙂
mě dneska opět bolí kříže a vaječníky kdyby to alespon bylo k čemu 😀

asus
30. kvě 2016

@polstar podle toho přesně jak píše
@milujicimamina ma pravdu že hcg skače obden tak zitra by měl bejt testik lepe vidět🙂 neboj držim pěstičky jinak s tim litanim na wc to je hrozny ja mam poz.těhu test a litam snad 5 za noc je to děsný 😀

asus
30. kvě 2016

@milujicimamina třeba bude to nikdy neviš 😉 mě bolej šileně prsa a vadi mě vuně od jidla 😝

nordjane
30. kvě 2016

@polstar náznak tam je 🙂 Uvidíš zítra 🙂 mě třeba dr. max ukázal až 15 DPO a to už MS 4den meškala 🙂

milujicimamina
30. kvě 2016

@asus doufám protože bolí to opravdu hodně tak snad to není pms tady tak dlouho před ms

ajajirka
30. kvě 2016

holky zeptám se možná blbe proč my všichni tvrdí ze to nepujde hned tak otehotnet pořád so říkam proc by to nemelo jít?

milujicimamina
30. kvě 2016

@ajajirka a proč to tvrdí? ☹

leymea
30. kvě 2016

@ajajirka muzes otehotnet hned prvni mesic nebo klidne i za tri roky. Je to individualni. Ja si taky porad rikam proc by to nemelo jit a bohuzel uz to bude za chvili rok ☹

kastanek87
30. kvě 2016

@polstar nezoufej, dokud nedojde MS, pořád tam šance je 😉 jj, zítra už zas může být silnější!!

andreaandrejka
30. kvě 2016

@ajajirka Asi je to tím, že dneska většině párů to opravdu hned nejde. Samozřejmě jsou i páry a je jich dost, kterým se podaří relativně brzy, ale převažuje bohužel ta delší doba.

werik153
30. kvě 2016

@ajajirka Přesně to jsem si říkala taky, nechápala jsem proč by to nemohlo jít hned - podařilo se HNED na poprvé 🙂
Tedy půl roku jsem nebrala HA - nechala jsem si tělo pročistit.

milujicimamina
30. kvě 2016

holky mám ráno testovat nebo počkat? Popravdě trošku se bojím budu 9dpo

asus
30. kvě 2016

@milujicimamina ja bych možná počkala ještě jeden den.ale byla bych netrpělivá a asi bych zítra testla😊

polstar
30. kvě 2016

@milujicimamina já jsem zkoušela také 9dpo a žádný náznak...a byla jsem zklamaná...za zkoušku ale nic nedáš...🙂

milujicimamina
30. kvě 2016

vím že se pak šance každým dnem snižuje to zas budou nervy 😠 😀

kastanek87
30. kvě 2016

@milujicimamina no, řeknu to takhle.... měla by jsi počkat aspoň den, nejlépe 2-3 😀 ale upřímně.... já už bych testovala i ten devátej 😀 takže když budeš testovat už zítra, zlobit se na tebe nebudem 😉 pokud testneš, hoď zítra foto 😎

ms.neomagic
30. kvě 2016

@milujicimamina kdy to mas dostat?

milujicimamina
30. kvě 2016

@kastanek87 pokud to nebude duchna uplná hodim a pokud tam nebude nic nehodim nic a nebo se ještě možná muže stat že bude po mě jestli tam něco bude 😀 tak si vyberte pak 😀

milujicimamina
30. kvě 2016

@ms.neomagic podle té fáze kterou mám 14 dní až za 6 dní 🙂 vždy ms dojde ten 14-15den

baskervile
30. kvě 2016

@milujicimamina Kdy máš dostat MS? Já v pátek nebo v sobotu,dnes jsem dělala test a negativní,tak počkám zase na zítřek 😉

milujicimamina
30. kvě 2016

@baskervile tak já neděle asi

ms.neomagic
30. kvě 2016

@baskervile Ja mam taky jako ty..ale priznaky nemam zadny..coz je divny..jen vcera v noci v praci kdyz jsem odtahavala bednu tak me bodlo v podbrisku..takze ja na test prdim..radsi budu vyhlizet tu potvoru skaredou 😉

luckybara
30. kvě 2016

tak jsem volala dr.v pátek nástup na utz,případně inj.tak snad budu vědět na čem jsem 🙂

baskervile
30. kvě 2016

@ms.neomagic Já u prvního dítěte neměla taky vůbec žádný příznaky.Druhé těhu taky bez příznaků (skončilo SP),třetí těhu mě taky takhle bolelo břicho,navíc hrozně citlivá prsa (skončilo to ZP a kyretáží).Při tom posledním těhu mi vyšel TT slabě pozitivní už pět dní před mrchou.Potřebuju to teď zachytit co nejdřív,páč mám nasadit hned Prednison (kvůli blbé imuno).Ale s tou ovu to mám takový všelijaký-spočteno podle kalkulačky....

baskervile
30. kvě 2016

@milujicimamina Není lehké vydržet netestovat,co?

baskervile
30. kvě 2016

@ms.neomagic Třeba ani nedorazí 😉 Držím palce

puutalo
30. kvě 2016

@baskervile Vydrž, také čekám do soboty. Testovat nechci, ať nejsem zklamaná předem.

ms.neomagic
30. kvě 2016

@baskervile Ja prave u dcery taky nemela zadny priznaky..jinak mivam docela priznaky pms,a ted nic..no uvidim 😉

baskervile
30. kvě 2016

@ms.neomagic já jen cca3 dny před MS bolest břicha-ta teď trvá už skoro 14 dní...

milujicimamina
30. kvě 2016

Asi novinka mota se mi hrozne hlava a potim normalne me to tahne k zemi

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru