Těhotenský test. Dávám fotku. Co myslíte?

kosalucy
22. čer 2011

Ahoj všichni,

dnes jsem si dělala testík...
První byl ClearBlue a téměř hned tam naskočilo plus.
Udělal jsem radši ještě jeden - jmenuje se ForYou... Tam se objevil slabý duch, ale až tak za 3minuty! Šla jsem ven se psi a když jsem se vrátila, tak duch byl silnější...no ale to bylo skoro po půl hodině!

Tak nevim ... ☹ Dávám fotku, skuste posoudit...

ms.neomagic
13. říj 2016

Tak mi to nedalo a protoze necitim zadne pms priznaky,jsem udelala test...byl bilej...az pak dyl jsem si vsimla ze to byla 25 a navic delana z odpol.moci...tak uvidime v sobotu 😀

simi1510
13. říj 2016

@europa00 bt vzdy po ovulaci roste, pokud trva aspon 11 dni, je mozne, ze se podarilo... po 18 je to snad jistota.

kstablova
13. říj 2016

@simi1510 neeee ještě mu zkazí večer na pohotovosti 🙂 🙂 🙂 . Do úterý vydržím. Navíc se řídím heslem ze je člověk zdravý dokud nejde k doktorovi hahaha 🙂 :

jesterova
13. říj 2016

@miky00 já jdu ve středu :D

miky00
13. říj 2016

@jesterova tak potom prosím hned napiš, ať vím, co by mě mohlo čekat 🙂 Myslím jako o kolik mimi vyrosto 🙂 moc budu držet palečky! 🙂

simi1510
13. říj 2016

@kstablova jooooooooooo toto heslo jsem uplatňovala taky... pak stačilo zjistit, že jsem těhotná, začala krvácet (i když po sexu - poloha nahoře) a už to jelo... jeden doktor, druhý doktor, pak domluvená doktorka, ta mě poslala za víkend ke kolegyni a pak? Zamlklé a lítání po jiných, jestli to tak je nebo není, revize... kontrola... a za chvíli to bude chtít zase - jestli se nedostaví ms....

simi1510
13. říj 2016

@ms.neomagic jsem napjatá i za tebe 😀

hanulka90
14. říj 2016

@lenulinka10 ahoj tak jak se držíte? Zatím vse v pořádku? U me zatím ano ale zhoršují se příznaky 😀

svobodka86
14. říj 2016

Holky potřebuju moc moc poradu !! Zkoušel jste někdo těhu testy, které jsou součástí ovulačních testů Comfort? Mám totiž na něm ducha, tak jestli neklamou....jsem 11DPO, cyklus 30 dní dlouhej v neděli by měla přijít MS. Ještě přikládám graf....pokud se mi to povede možná sem dám i foto...jaké s ním máte zkušenosti Vy?
P.S. testla sem jen tak ze zvědavosti 8DPO a to byl bílej...

asus
14. říj 2016

@svobodka86 me ukázal spolehlive😉.dej fotecku

europa00
14. říj 2016

holky dotaz..od kdy tlěo je shopné vnímat těhu...myslíte , že od oplodnění nebo až po uhnízdění..přeci bez uhnízdění se to ani jako těhu brát nedá ne? nemám žádný příznak tedy krom tlaku v těloze...jsem asi 3 -4 dny po ovulaci...a prostě tu dělohu cítím...ale proč? myslíte že tělo už na to reaguje?
nemyslím takpováý ten 6 smysl...ten taky mívám..mela jsem všechny tehu na prvni pokus tak právě nevím jestli už vnitřně neberu jko samozřejmost, že i ted to bude na první š´tuch .-) ale prave jsem musela dt malého bývalému na tyden protože přitáhl ze školky 6 nemoc a ja mám strach co kdybych byla...nechci pakatět noo znáte to

svobodka86
14. říj 2016

@asus ráda bych, ale nejsem na wifi :( ale zkouším i s mím šnečím internetem

lenulinka10
14. říj 2016

@hanulka90 ahojky,drzime se,ale mimisek mi dava zabrat,uz to nejsou jen ranni nevnosti,ale celodenni :-/ uz mam i fotecku jestli jsi videla 🙂 davala jsem ji sem 🙂

svobodka86
14. říj 2016

Holky spodni je HCG test od tech ovu testu Comfort...dr.max je zatim negativni.jsem 11DPO a 30dni cyklus...mate s nimi nekdo zkusenost,ze by delala tahle znacka duchu?8dpo sem.ho mela bilej

svobodka86
14. říj 2016

@asus tak už se mi povedla přidat fotka....co myslíš? budu testovat i zítra, ale to zázrak nečekám...a pak rozhodující bude neděle...

tuzemka
14. říj 2016

@svobodka86 Ja tam dusika vidim 😉 Myslim, ze to klaplo testuj i zitra comfortem a uvidis. Drzim pesti 😉 mimochodem vzdy kdyz sem comfort delala a byl negativni urcite tam nebyl takovy dusik jen seda ryska.

svobodka86
14. říj 2016

@tuzemka moc děkuju za podporu...na fotce je to samozřejmě vidět vidět a čárka je fakt růžová...a já ho měla 8Dpo bílej a minulý cyklus v den MS byl taky bílej..díky moc.

zuuzzkkaaa
14. říj 2016

@svobodka86 vypadá to na miminko 😉

tuzemka
14. říj 2016

@svobodka86 Uvidíš ze to bude miminko 🙂

svobodka86
14. říj 2016

@tuzemka
@zuuzzkkaaa holky nechci to zakřiknout, uvidí se až v následujících dnech ;) ale moc děkuji za podporu..a jak jste na tom vy??

ka6ka
14. říj 2016

@svobodka86 Je to tam vidím!!! Držím ti palečky. Já jsem dnes taky testla, ale bohužel né z ranní moči. Jsem 10DPO a něco tam taky vidím, ale zřejmě to je výkvět mé fantazie. 8DPO jsem měla taky bílo. Budeš zkoušet zítra? A to máš 10 testy?

svobodka86
14. říj 2016

@ka6ka jj zítra budu zkoušet a i v neděli a v pondělí, mám testy Dr.max a pak tyhle Comfort, které byli k ovu testům. Citlivost obou je 10...tak sem napnutá jak kšandy, jak to teda bude...a já jsem dnes 11DPO...tak jsem zvědavá a budu taky držet palce, když už se něco rýsuje ;)

marienkah00000
14. říj 2016

@svobodka86 Ahoj tise gratuluj,Ja to mela taky tak takove ruzova slaba druha carecka, ale nesilila mi asi 4 dny byla porad takova, tak jsem sla na krev, protoze jsem citila,ze je neco jinak, tam mi to vyslo,ze tehu jsem no a a asi po sesti dnech po tehle slabe carka uz dost viditelnejsi,tak se to tahlo nez zesilila 🙂 no a v pondeli jdu na ultrazvuk, pry by melo jit slyset srdicko, tak se tesima doufam, ze bude vse jak ma byt.Moc drzim pesti,at ti silii 🙂

asus
14. říj 2016

@svobodka86 jo jo jo vypada to s kvěle 🙂

samsara123
14. říj 2016

@svobodka86 Taky to vidim, drzim palce. 🙂

svobodka86
14. říj 2016

@marienkah00000 tak ty máš krásnou čárku, to vypadá fakt dobře a moc držím palce, aby jsi srdíčko slyšelo. pak napiš ;)

svobodka86
14. říj 2016

@asus
@samsara123 děkuju holky..malilinko doufám, že by to třeba mohlo vyjít, ale to ukážou až další dny.

tuzemka
14. říj 2016

@svobodka86 Ja jsem tu ted dlouho nebyla včera byla ovulace, tak ted me ceka 10 dni cekani co bude, takze jsem taky zvedava. Po jake dobe snazeni by vam to vyslo? 🙂

svobodka86
14. říj 2016

@tuzemka já vysadila prášky po 10 letech v únoru a to už sme začali, ale první MS byla až 30/5...a ze začátku Nosifol..ale přišlo mi, že kvůli němu MS nechodila. Cykly sem měla 30-50-30- a teď by byl asi taky 30...a pak sem začala gynex a kontryhel a vše bylo lepší a teď sem měla první cyklus od doktorky Clostyl a Utrogestan. Tak sem na tebe zvědavá..a dneska to ještě pojistěte ;)

zuuzzkkaaa
14. říj 2016

@svobodka86 no zatím se snažíme a čekáme kdy se zadaří :-/ pořád nic tak to už nechávám být až to přijde tak to bude 😀

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru