Těhotenský test. Dávám fotku. Co myslíte?

kosalucy
22. čer 2011

Ahoj všichni,

dnes jsem si dělala testík...
První byl ClearBlue a téměř hned tam naskočilo plus.
Udělal jsem radši ještě jeden - jmenuje se ForYou... Tam se objevil slabý duch, ale až tak za 3minuty! Šla jsem ven se psi a když jsem se vrátila, tak duch byl silnější...no ale to bylo skoro po půl hodině!

Tak nevim ... ☹ Dávám fotku, skuste posoudit...

svobodka86
18. říj 2016

@pet_8 juchůů tak super, vítej do klubu....já jsem dnes 15DPO a stále čárka sílí, pomalinku ale jistě a v pátek jdu k doktorce....tak moc gratuluji, ať sílí a užij si to ;)

svobodka86
18. říj 2016

@ka6ka já tam určitě druhou čárku vidím, a to je na fotce, v reálu je určitě vidět ještě lépe....;) takže to vypadá slibně ;)....já jsem dnes 15DPO a mám druhou čárku tedy silnější ale mám jinou značku testu....doporučuji, aby sis koupila jinou značku...super jsou ty od Comfortu jsou v balení s ovulačními testy mají je na lékárna.cz a mají je i samostatně.(přídou za dva dny poštou)....já jsem na nich 11 DPO měla ducha a na Maxovi nic a 12 DPO byl vidět na obouch, ale na Maxovi vždy méně (asi má méně barviva, jelikož je to stejná citlivost)...takže doporučuju jiné testy, nejlépe tyto ;) a moc držím palce, napiš co zítra ;)

ka6ka
18. říj 2016

@svobodka86 Jj v reálu je to více vidět. 😎 No jsem sama zvědavá. Jelikož už jsem o mimčo přišla, tak to pořád beru ještě s rezervou. Přikláním se k té pozdější ovulaci, takže jsem asi fakt 10 DPO. Jinak nežiju v ČR. U sebe mám jen zásobu těch mamatestů a pak jeden digitalní clearblue, ale ten si šetřím až na pátek. To už bude jistota. 😉

svobodka86
18. říj 2016

@ka6ka tak prostě se rozhodne zítra nebo pozítří protože musí trochu zesílit ;) a budu moc držet palce, pak dej fotku a myslí pozitivně ;)

pet_8
18. říj 2016

@svobodka86 Tak ja pockam na zitrek a pokud to bude OK, zavolam ve ctvrtek a objednam se, ale nejspis to bude az na prelom mesice, nejakych tech cca 6tydnu 🙂 Hlavne at to sili 🙂 V patek dej vedet co ti doktorka prozradila 🙂

asus
18. říj 2016

@svobodka86 a jak si na tom ty?co testik ukaz

geryy
18. říj 2016

Mám takovou otázku včera mi skoncila ms a dnes odpoledne sem si dělala tehu test a ovu test na ovu testu se mi ukázali dvě krásného čárky a u tehu testu se mi taky objevila slabý druha čárka co si o tom myslíte

geryy
18. říj 2016
katuskad1
18. říj 2016

@geryy já po MS měla taky pozitivní OVU a TT, a bohužel to bylo mimoděložní. Tím, ale nechci strašit.

svobodka86
18. říj 2016

@pet_8 budu moc držet palce...🙂

svobodka86
18. říj 2016

@asus dneska takhle,je videt ze sili,snad bude tedy vse ok v patek...ikdyz asi tam toho moc neuvidim jsem 4+2

asus
18. říj 2016

@svobodka86 no paráda😊 ale u doktora ještě nic neuvidi to je brzo.

salominx
18. říj 2016

Dobrý den dámy/slečny
jsem tu nova dnes po zaregistrování omlouvam se zda nekomu lezu do fóra ale uz sem zoufala.
Byla jsem nemocna antibiotika a vselijake prasky paraleny, ibalginy kapky na kasel a tkd. V tu dobu 5.11 vynechani ms. Test pozitivni.
Z krve 57 jednotek.
9.11 prisla ms cca 4 dny a do dnes 17.11 spineni .
Dnes na gynekologii po tydnu test z krve 267 jednotek a testy stale pozitivni .
Doktor mi rekl ze nechce malovat certa na zeď ale ze to nevypada dobre. Na ultrazvuku neni nic videt. Prosim vase nazory 😔
Snazime se uz 4 mesice a ted jen cekam a cekam prikladam TT.

geryy
18. říj 2016

Děkuji za názor no doufám že to nebude mimodelozni no skusim tehu test ještě ráno a uvidím co se tam objevi

svobodka86
18. říj 2016

@asus já vím, nebo max nějakou tečku...ale tak celkově se chci i poradit, jak sem dobrala v sobotu utrogestan, jestli mi ho třeba nebude chtít dál předepsat...uvidíme 🙂

viivienn
18. říj 2016

@salominx Ahojky pokud se ptáš na čarky tak já je vidím stejné,že by bledly mi nepřijde,že lékař nic nevidí je běžné v některých případech i to špinění.Druhé těhotenství jsem měla dokonce po zánětu vaječníku také brala antibiotika a prckovi je už 21 🙂 Příroda je mocná musíš věřit a snažit se miminko ukecávat 🙂 Zní to jako klišé,ale věř opravdu to pomáhá 🙂
A ještě jeden příklad doktor mi řekl ,,maminko to neudržíte ikdyby jste měla nohy křížem,, a je z toho třetí syn 15 let a nohy jsem křížem ani neměla.Člověk musí věřit sobě a miminku 🙂 Držím palce

salominx
18. říj 2016

@viivienn nejhorsi je ze tomu dava tyden a chce to uz zakoncit vycistenim v nemocnici 😔
Koupila sem si femibion a piju jen magnesie kvuli horciku sem jen doma a davam na sebe pozor.
Tyden pred tim nez sem zjistila ze jsem tehotna sem byla na gynekogii a lekarka mi rekla ze mam zanet mocovyvh cest a dala mi Furolin po 6 hod. V tu dobu me uz zacali bolet prsa a zkusila sem test a Pozitivni. Muze to byt i tim ze se hcg nechce zvedat ? 😔

asus
18. říj 2016

@svobodka86 aha tak držím pesti.dej vedet jak si dopadla.me doktor zval prvne az když sem byla 9 tydnu tehu.

luj89
18. říj 2016

Prosím taky o radu 🙂. Zítra nebo pozítří bych měla dostat MS, ráno jsem testovala a na test jsem zapomněla - podívala jsem se až asi po 20 - 30 minutách. Našla jsem růžovou druhou čárku (silnější než na fotce - to jsem fotila až po příchodu z práce za nějakých 12 hodin po testování). Druhý den mě pobolívá podbřišek, jinak nic (možná lehoulince citlivá prsa). Co myslíte ;)?

nael1612
18. říj 2016

@luj89 ja bych rekla,ze by jsi mohla byt tehotna.

nael1612
18. říj 2016

@salominx ahojda,me se neco podobneho stalo v cervenci. Testy vypadaly uplne stejne,kazdy den testovani a bohuzel ne a ne silnejsi. Hcg se nezvysovalo,bohuzel prisla po 12 dnech opozdena mrcha☹ preji ti,at ti to dopadne lepe nez me!!! Posilam 🍀

salominx
18. říj 2016

@nael1612
To je mi moc lito a Vam moc dekuji za podporu. 😘😔

luj89
18. říj 2016

@nael1612 To by bylo super! Ale zatím si to nechci vůbec připouštět...

ms.neomagic
18. říj 2016

@salominx mela jsem to stejne..o tyden dyl prisel samovolny potrat.

kstablova
18. říj 2016

@geryy ze můžeš být těhotná. Já taky měla normální MS a po MS jsem.měla pozitivni ovulak, žák jsem si udělala i těhulák a bylo to tam.

ivett10
18. říj 2016

@yasmin30 jsem tedka tak nejak v pohode tak zkousime o sto sest ;) ale zatim nic. Uz to vypadalo nadejne a ta potvora dneska prisla :/ diky moc za podporu ;)

geryy
18. říj 2016

@kstablova Děkuji no bylo by to super kdyby ti vislo ráno si skusim udělat tehu test a uvidím

viivienn
18. říj 2016

@salominx Ahojky to nevím,ale vše muže souviset se vším.Ale pokud lékař řekl toto bez krve a nového ultrazvuku nebo popřípadě konzultace s jiným gyn bych na čištění nešla někdy jsou ukvapenější než příroda.Většinou se tělo takto v začátku čistí samo.Mně např ted u 4 neviděla lékařka být srdíčko ješte v 9.týdnu ,, většinou je vidět již v 6 týdnu,, a spočítáno dobře 🙂 Nemysli na špatné věci,dobře se to říká -huře dělá-znám to 🙂

salominx
18. říj 2016

@viivien nerozumim tem doktorum.
Spinim kdyz mam vice pohybu tak trochu krev.
Ms vynechana 5teho. 10
9.10 prisla a ten den sem sla na hcg z krve vysledek byl 10.10 57 tech jednotek.
A dnes 18.10 hcg 267 a prej je to malo a ve 4tt sem koukala na tabulku uvadi od 18-416 tak mi neprijde ze je to tak extremne malo 😔
A pred tim nez sem zjistila tehotenstvi mi gynekozka dala driak antibiotika Furocil nebo neco takoveho po 6ti hodinach a oak po tydnu test pozitivni tak sem hned vysadila. Uz vazne nevim 😔

simi1510
18. říj 2016

@kstablova drz se a myslim na tebe!!!

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru