Těhotenský test. Dávám fotku. Co myslíte?

kosalucy
22. čer 2011

Ahoj všichni,

dnes jsem si dělala testík...
První byl ClearBlue a téměř hned tam naskočilo plus.
Udělal jsem radši ještě jeden - jmenuje se ForYou... Tam se objevil slabý duch, ale až tak za 3minuty! Šla jsem ven se psi a když jsem se vrátila, tak duch byl silnější...no ale to bylo skoro po půl hodině!

Tak nevim ... ☹ Dávám fotku, skuste posoudit...

majkylove
29. črc 2014

holky,je možný že už úplně blázním,ale něco tam vidím,ale je fakt že na fotce ani já skoro nic nevidím,spíš na živo :-/

terinka1989
29. črc 2014

@majkylove ja nevidim :( mozno skus lepsiu foto 🙂

majkylove
29. črc 2014

@terinka1989 líp to nejde,je to fakt dušík no,uvidíme zítra :-/

terinka1989
29. črc 2014

@majkylove kolky DC si?

majkylove
29. črc 2014

@terinka1989 dnes 26,ms dostávám 29

terinka1989
29. črc 2014

@majkylove tak skus vtedy.... lebo vtedy to je najzjavnejsie.... ja som mala ducha na teste aj to az v 5tt :D takze mas casu a casu :D

majkylove
29. črc 2014

@terinka1989 děkuju,no jo,já sem hroznej nedočkavec víš jak 😀

terinka1989
29. črc 2014

@majkylove viem 🙂 ja som robila testy dobre ze nie 2x denne :D:D:D ale aj tak to boli len vycurane peniaze :D:D:D:D aj tak to neovplyvnis a ked si tehu tak sa to nijak nezmeni 🙂 neboj chce to trpezlivost... 🙂 drzim palce 🙂

majkylove
29. črc 2014

@terinka1989 děkuju moc,dám vědět 🙂

pikvik1
30. črc 2014

Holky nepozdava se vam, ze by tam neco jakoby bylo? neco strasne piiiiiidiiiiiii? Kdyz se chvili divate...Nebo jsem si to vsugerovala?

bajana
30. črc 2014

@pikvik1 ja teda nevidim nic...uz ti meska MS? ak nie, testujes zbytocne....ani pozitivny, ani negativny test nie je definitivny, ak sa testuje prilis skoro

lenynka
30. črc 2014

Kdyz se hoooodne soustredim, tak jakoby tam neco bylo.... Ja mela na testu takoveho pidi ducha, kdyz jsem se testovala 6 dni, nez mela prijit ms. Vselijak jsem test naklanela a pozorovala a zdalo se mi, ze tam neco je. Manzel tam nic nevidel... Po par dnech tam byla dalnice 🙂

asus
30. črc 2014

@pikvik1 taky nic nevidim☹

pikvik1
30. črc 2014

@bajana No ještě nemešká..má přijít v pátek, takže teoreticky za chvíli, to si už říkám, že by tam mělo něco být...hlavě jsem už 12DPO. Já vím no, nedočkavost je hrozná vlastnost...

pikvik1
30. črc 2014

@lenynka Jako jo, máš pravdu, soustředění musí být velký 😀 Potřebovala bych za pár dní taky tu dálnici, co jsi měla ty 🙂

pikvik1
30. črc 2014

@asus Noo, to je taky možný....nezbývá než čekat...asi jedna z nejvíc nenáviděných vět pro snažilky ☹

bajana
30. črc 2014

@pikvik1 bohuzial, musis len cakat....pretoze ani ten vytuzeny duch by nemusel definitivne znamenat tehotenstvo

pikvik1
30. črc 2014

@bajana No právě...ale díky 🙂 aspoň to můžu tady s váma holkama trochu probrat, když nic jinýho 🙂

tak2014
30. črc 2014

@majkylove tak co, testla jsi dneska znovu?

majkylove
30. črc 2014

@tak2014 testla a bohužel bílo,tak sem si to zas včera nějak vsugerovala ☹

tak2014
30. črc 2014

@majkylove ještě počkej,třeba jen špatný test...držím palce!!!!

smima
30. črc 2014

@pikvik1 vidím tam slabý náznak proužku 😉

sarriku
30. črc 2014

holky, tohle byl jeden z mých silnějších duchů a nebylo z toho nic, asi jsou ty dr.max nějaký duchařský:-/

pikvik1
31. črc 2014

@smima Tak nejsem úplnej magor 🙂 Dnes jsem nervózně testovala a dušíka tam zase vidím o malililililinko víc, ale teda nevím. MS má být zítra, takže to moc neznamená...

pikvik1
31. črc 2014

@sarriku No, to není moc povzdbudivé, ale stává se to....tak uvidíme.

pikvik1
31. črc 2014

Už si připadám, že si vymýšlím, čím víc na to hledím.
Přikládám fotku k posouzení a jdu dělat něco konstruktivního 🙂

majkylove
31. črc 2014

@pikvik1 je tam 🙂

pikvik1
31. črc 2014

@majkylove Ježiš to jsem ráda, že ho taky vidíš 😀 Tak teď ještě vydržet, jestli se to změní i na čárku.... Paní v lékárně jsem říkala, ať mi dá takovej test, kterej ukazuje dvě čárky 🙂 Tak prý bude držet pěsti 🙂

elvira
31. črc 2014

Bohužel já vidím jen jednu čárku... 😒

laky88
31. črc 2014

Zdravím ženy, trochu mě znervozňujete, já jsem dnes 23DC a test bílý jako sníh vyhazuju, tady je to taková duchařina, že mám chuť testy za poslední měsíc vyhrabat z koše a sledovat, zda tam fakt něco není, protože na vašch fotkách většinou nevidím zhola nic a nakonec je za pár dní dálnice....no musíme holt doufat... 😀 😀 blahopřeju všem dvěma čárkami obdařeným....

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru