Těhotenský test. Dávám fotku. Co myslíte?

kosalucy
22. čer 2011

Ahoj všichni,

dnes jsem si dělala testík...
První byl ClearBlue a téměř hned tam naskočilo plus.
Udělal jsem radši ještě jeden - jmenuje se ForYou... Tam se objevil slabý duch, ale až tak za 3minuty! Šla jsem ven se psi a když jsem se vrátila, tak duch byl silnější...no ale to bylo skoro po půl hodině!

Tak nevim ... ☹ Dávám fotku, skuste posoudit...

slunicko01
13. kvě 2015

@maikkynna asi 15... Tak uvidíme co zítra. Dostat to mám až v sobotu...

gepe
13. kvě 2015

@slunicko01 me mama test duchoval 2x, a 2x tehotenstvi 😉 drzim pesti 😅

mirecka0
13. kvě 2015

Holky co myslíte, v nedelu a pondeli pozitivni test, břicho me porad boli jako na MS a parkrát denně pichnuti. K Dr jdu az 26.5....Mam zase testovat? Pokud se objevily // jsem těhotná i bez potvrzeni Dr? Omlouvám se hloupy dotaz, ale je to poprvé 🙂

slunicko01
13. kvě 2015

@gepe jsem zvedava, žádný příznaky u sebe nevidím ☺ ale snad to dopadne...

gepe
13. kvě 2015

@mirecka0 muzes testovat jak casto a dlouho chces, jen se mozna zbytecne stresovat 😉 stejne se vice dozvis az u mudr a mozna uz i vice uvidis 🙂
@slunicko01 dopadne 🙂 na priznaky je cadu dost. U prvniho jsem zacala mit az cca 14po potvrzeni tehotenstvi, prestalo mi chutnat kafe, zacalo mi vse smrdet, aj. Cca 6tt-7tt. Ve vysledku jsem za cele tehotenstvi pribrala 3, 5kg. U druheho naprosto vubec nic, a to ke konci 1 trimestru prirozene skoncilo. To vsak neznamena, ze kdyz nejsou priznaky, ze neco neni v poradku. 😉

mirecka0
13. kvě 2015

@gepe ja vim, ze se to nema přehánět, rekla jsem si, ze si udělám test v sobotu, ale nevim jak to vydrzim 🙂. Další // by pro me byly takova jistota, snažíme se dva a pul roku. A k Dr. je to jeste dlouha doba.

gepe
13. kvě 2015

@mirecka0 nevydrzis 😉 😀 klidne si delej, ono mozna naopak Te to uchrani stresu a budes mit stale 2// pred sebou a tim vic klid na dusi 🙂 kor pokud se snazite 2,5 roku. Asi bych mela krabici plnou testu byt na Tvem miste 😅 a moc blahopreju!

mirecka0
13. kvě 2015

@gepe Moc děkuju 🙂 asi to opravdu ne vydrzim a dnes koupím další testy 🙂. Uz at je 26.5. A jdu k Dr. Nikdy jsem nebyla takhle nedockava.

bajule
13. kvě 2015

Děvčata, kolikátý DC se vám objevili čárky? Měli jste příznaky těhu dříve, než pozitivní test?

chelexi
13. kvě 2015

@bajule cca 4 dny před očekávanou MS jsem neměla ani ducha🙂. Počkala jsem až cca 8 dní (ano opravdu jsem to vydržela) - nechtěla jsem znovu vidět / čárku. No a vyplatilo se čárky byli viz album.

bajule
13. kvě 2015

Takž jste měla kolik dní zpoždění? Děkuji za odpověď 🙂
@chelexi

slunicko01
13. kvě 2015

Holky, tak mi to nedalo, udělala jsem si ještě jinej benu test a tam se objevila druhá hned ☺

@bajule jsem dneska 25dc z 28 normálně

bajule
13. kvě 2015

@slunicko01 gratuluji! 🙂 To já už jsem 32DC, takže nedoufám... Mamatesty všechny negativní a lékárna zavřená 😒

slunicko01
13. kvě 2015

@bajule nikdy nevíš... Na tom mamatestu mam fakt ducha, ten benu opravdová čárka... Tak počkej na zítra a kup jinej test...

mosquito
13. kvě 2015

@slunicko01 mne hodil benu25 carku uz 8dpo. Neverila jsem. Mamatest jen ducha. Stezi viditelneho. Ale postupne carka sili. 😵

mosquito
13. kvě 2015

@bajule ja na benu videla slabou carku, ne ducha, 21DC. Mamatest ale skoro nic. Dlouho. 26DC byl pak i matest s le slabou ruzovou carkou a clearblue jasne plus. Carka sili, ale cdtla jsem, ze na intenzitě az tolik nezalezi. Muze to zkreslovat, zalezi jak se pije atd. Pak uz jen krev a dr.. 😉

bajule
13. kvě 2015

@mosquito
@slunicko01 No já tomu moc nevěřím, ale uvidíme... Musíme mít mimčo, dokud jsem použitelná 😀

mosquito
13. kvě 2015

@bajule co znamena to "dokud jsem pouzitelna"? 😀

bajule
13. kvě 2015

@mosquito Jukni do profilu 😀

pipinka
13. kvě 2015

ahoj holky, mohu mít dotaz? na těhu testu mám dvě dálnice, hcg je hodně nízké. mohlo by se jednat o biochemické nebo je to tak normální?

mosquito
13. kvě 2015

@pipinka vysi hcg vis z krve? Nejde o to, jestli se spravne zvysuje jeho hodnota?

pipinka
13. kvě 2015

@mosquito mám nižší hCG,kolik mi mudr neřekl.ale zaráží mě že ho mám hodně nízké a na testu dálnice

g_m
13. kvě 2015

@pipinka A ten doktor ti k tomu něco řekl nebo jen, že je nižší?

pipinka
13. kvě 2015

@g_m byla jsem tam u něj ráno,zastupovala ho jiná mudr-měl operační den. odpoledne mi poslal zprávu, že si mám zavolat protože už má výsledky. tak jsem tam volala a on že hcg v krvi je,ale je nízké (neřekl kolik) a že by se mohlo jednat o biochemické těhu. tak nevím jestli je to správné mít na testu dálnice a hcg nízké

petapal
13. kvě 2015

@pipinka tak ti veme krev treba za 3dny a jeste se muze rychle zvednout

pipinka
13. kvě 2015

@petapal právě já mám špatnou srážlivost krve a mudr ráno mi říkala, že si mám zítra zajet na hematologii a on mi řekl, že to ještě není nutné, tak nevím co si o tom myslet.ale pro klid duše si tam zajedu

petapal
13. kvě 2015

pipinka tak uvidis drzim pesti

pipinka
13. kvě 2015

@petapal moc děkuji 😉

mosquito
13. kvě 2015

@pipinka já taky moc držím palce ať všechno dobře dopadne

slunicko01
13. kvě 2015

@bajule držím palce ať to vyjde...

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru