Těhotenský test. Dávám fotku. Co myslíte?

kosalucy
22. čer 2011

Ahoj všichni,

dnes jsem si dělala testík...
První byl ClearBlue a téměř hned tam naskočilo plus.
Udělal jsem radši ještě jeden - jmenuje se ForYou... Tam se objevil slabý duch, ale až tak za 3minuty! Šla jsem ven se psi a když jsem se vrátila, tak duch byl silnější...no ale to bylo skoro po půl hodině!

Tak nevim ... ☹ Dávám fotku, skuste posoudit...

bajule
13. kvě 2015

@slunicko01 Děkuji 🙂

bajule
13. kvě 2015

@pipinka Držím ti palce, ať je všechno v pořádku tak jak má!!

verisek157
13. kvě 2015

@maikkynna děkuji 🙂 vůbec jsem právě nevěděla kdy to mám dostat 🙂 ale ten první měl být den po vynechání myslím 🙂

pipinka
14. kvě 2015

@bajule mockrát děkuji

pipinka
14. kvě 2015

@mosquito mockrát děkuji

pipinka
14. kvě 2015

a co vy holky jak vy jste na tom? těhu nebo ve snažení

chajdaloupka
14. kvě 2015

Ahojte 🙂 tak takhle vypadaji me testy, dnes budu vedet vysledek z krve. Co myslite?

bajule
14. kvě 2015

@chajdaloupka No já myslím, že gratuluju 😀 !!!!!

bajule
14. kvě 2015

@pipinka ,,snažení´´ 🙂

bbvcelka
14. kvě 2015

taky snažení a krémový výtok tak nevím,podle ovu testu jsem měla ovulku hned den po menstruaci ale podle cyklu bych ovulku měla mít až zítra 14dc..tak nevím..Jinak s přítelem jsme se tulinkovali v pondělí a teď se uvidíme až v sobotu..tak uvidíme.. 😉

pipinka
14. kvě 2015

@chajdaloupka gratuluji, jsme na tom strejně 😉

bajule
14. kvě 2015

@bbvcelka Tak to držím palce! Já to měla dostat 10. ale včerejší test negativní. Bolí mě ranec, točí se mi hlava, jsem taková podrážděná, ale to už bude spíš z toho, že by měla přijít MS a v hlavě to nemám na MS srovnaný 😀

bbvcelka
14. kvě 2015

@bajule děkuji 😉

chajdaloupka
14. kvě 2015

@pipinka@bajule holky děkuju mockrát... v krvy pry hormon je ale zatim malinko a pry se pomalinku zvetsuje ale pomalinku, na kontrolu jdu za 14 dni... to budou nervy :D

bajule
14. kvě 2015

@chajdaloupka To dopadne 😉

slunicko01
14. kvě 2015

Tak jsem zkusila dneska zas ten mamatest, ten horní, je poznat, že je ta čárka silnější? Spodní je včerejší benu, ten se mi líbí nejvíc 😃 asi do dojedu ještě pro jeden ☺

bbvcelka
14. kvě 2015

@slunicko01 moc gratuluji,myslím že je k čemu 😉 ty mamatesty mi příjdou poslední dobou uplně naprd..

slunicko01
14. kvě 2015

@bbvcelka přitom benu i mamatest mají oba tu nejnižší citlivost... Tak je to divný...

bbvcelka
14. kvě 2015

@slunicko01 už to šidí kde mužou..jak dlouho jste se snažili?

monyna83
14. kvě 2015

@slunicko01 To dr Max také, citlivost 10. Nikdy nedělá takové pofidérní duchy... Já měla naprosto sílící Maxe a udělala jsem si jeden mamatest a myslela jsem, že je konec... Na testu skoro nic....
Držím palce 😉

bajule
14. kvě 2015

@monyna83
@slunicko01
@bbvcelka
Holky já taky testuji Mamatesty 😨 Já snad sednu do auta a pojedu někam do lékárny koupit jiný... Myslíte že to má smysl, když mi mamatesty neukazují ani ducha?

monyna83
14. kvě 2015

@bajule To ti nezaručí ansi nikdo, ale jak jsem psala výše.... Na Maxovi dálnice a mamatest sotva viditelný duch... Málem jsem se zhroutila... Klidně mi mrkni do fotoblogu, tam mám testovací mánie s Dr. Max 🙂
Ale jsem po IVF

bajule
14. kvě 2015

@nelly2711 Já tam ducha teda vidím?

dubnacek
14. kvě 2015

Slunicko01 ne jenom ducha,ale i krasnou carku.Gratuluji.Uz jsem to parkrat sem psala ohledne tech testu.Devcata 2,5 r.se snazime o duhe mimi,2x ZT u druheho dokonce dvojcatka.Od ledna 2015 jsem jak pako testovala mama testy a porad mela duchy a nakonec M prisla.V dubna jsem si radeji koupila i OT a po M asi tyden jsem delala testy a zjistila,ze mam OVo dva dny driv,s mamzelem tuleni probehlo a uz jsme v 4+6tt a co se tyce testu 8 dni pred M jsem opet delala mama testy a jen duchove a pak pomalicku byly silnejsi.Koupila jsem Dr.max a nic na nem tak jsem si rekla ze je to asi na prd no a pak opet mama test a opet pozitivni.Nedalo mi to a jela jsem si koupit digi clearblue a na nem +2-3 stastna jako blecha.Nez jsem sla k mudr.radeji jsem si opet koupila dr.max a oba nadherne //.At je to jak chce tak je asi lepsi mit vic znacek a zkouset.Je to zvlastni,ze ty testy jsou pozitivni a pak opet negativni.Ten digi test jsem delala 2 dny pred M ,ale zalezi kdy vam probehla ovulka tak by se mozna ani na nem jeste v tu dobu nic neukazalo,kdyby byla pozdeji.

dubnacek
14. kvě 2015

@bajule ja mela priznaky pred m asi 10 dni kdy mi bylo porad spatne,tocila se mi hlava a bolel podbrisem.Mohla to byt i zacatek m,ale testovala jsem 8 dni pred a byly tam a dva dny pred m 2-3 na digi clearblue a ted jsem 4+6tt a vcera prvni kontrola u dr.a rikal,ze je vse jak ma byt.Dutinka 5mm a pristi patek opet kontrola.

bajule
14. kvě 2015

Holky mám tam duchy, jdou blbě na fotu vidět, ale jsou tam... První je ClearBlue a druhý Pregnancy.

slunicko01
14. kvě 2015

@bbvcelka teď druhý cyklus, že jsme se trefili do ovulace...

bajule
14. kvě 2015
mosquito
14. kvě 2015

@bajule mne se zda, ze neco vidim na tom pregnancy a to se divam na mobilu. Kolik jsi dpo?

mosquito
14. kvě 2015

@slunicko01 benu mi taly vysel daleko jasnejsi nez mamatest

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru