Těhotenský test. Dávám fotku. Co myslíte?

kosalucy
22. čer 2011

Ahoj všichni,

dnes jsem si dělala testík...
První byl ClearBlue a téměř hned tam naskočilo plus.
Udělal jsem radši ještě jeden - jmenuje se ForYou... Tam se objevil slabý duch, ale až tak za 3minuty! Šla jsem ven se psi a když jsem se vrátila, tak duch byl silnější...no ale to bylo skoro po půl hodině!

Tak nevim ... ☹ Dávám fotku, skuste posoudit...

padly_andel
7. lis 2015

Já holky nevím mněla sem taky mamatest, ale nejdřív lílil a pak slábnul a po MS sem pro jistotu ještě tetovala protože mě bolelo břicho a nic ani duch.

milujicimamina
7. lis 2015

@padly_andel mě to tak udělalo taky párkrát,holky Pisnete výrobci taky,já už jsem jim psala

denief
7. lis 2015

Ahojky🙂 dnes jsem 21 DC mám už zkoušet TT ? Již před 5 dny se mi na testu udělal duch, byl to test s citlivostí 10. Má cenu dělat ho po týdnu znovu?? Děkuji 🙂

nikinu
7. lis 2015

před pár dny jsem sem dávala fotečku s 3ma TT(kdyžtak na str. 216) vypadalo to tak nadějně.ve středu jsem byla na gyndě aby mi potrvdil těhu,sice potvrdil,ale mimoděložní těhotenství takže okamžitě do nemocnice a hned mě vezli na sál a bohužel mi museli vzít i jeden vaječník tak mi zůstal jeden.tak doufám že to příště vyjde 🙂

majovasnazilka
7. lis 2015

@nikinu tak to je mi líto, přitom tak krásné testy ☹ Držím palce, ať je příště všechno tak, jak má být 🙂

milujicimamina
7. lis 2015

@nikinu no teda 😢 to mne moc mrzi ☹

nikinu
7. lis 2015

děkuju holky už je to v pohodě hodně mě všichni podporují hlavně přítel tak mě drží v pohodě 🙂 bylo to hodně brzo v pátým týdnu

petuliss
7. lis 2015

@nikinu Určitě to vide😉 Ja měla mimoděložní v listopadu 2014 po 8 letech snažení a v březnu 2015 jsem otěhotněla znovu.😊 Teď jsem v 37tt.Moc moc drzim palecky.

alejla
8. lis 2015

Ahoj holky, tak se hlásím znovu. Vcera jsem to měla dostat a zatim se drzi. Testovala jsem jeste 25 quick test a tam čárka vypada lépe... Co myslíte? 🙂 jinak držím vsem palce!

saryk9
8. lis 2015

Ahojky, tak dnes dělán mamatest a pozitivní-asi tak jako u příspěvku nahoře, dokonce to vidí i můj ,,slepý" manžel, ten je ale skeptik 😉 byla jsem před týdnem na kontrole u gyn. mám myom, takže mi dělal ultrazvuk a těhu neviděl......je to možné? Já si myslím, že jo, je to 4 dny co mi měla přijít MS a dnes ten slabý proužek.....v únoru jsme o mimi přišli, tak doufám, že nevadí, že nic ještě neviděl....

tmp11
8. lis 2015

@saryk9 ja myslim, ze naděje je na těhotenství.
Držím pěstičky

tmp11
8. lis 2015

@alejla ju to je pěkný .... Gratuluji je to tam ...
Ja chci taký...

bajule
8. lis 2015

@bajule Album snaženíčko....

bajule
8. lis 2015

@milujicimamina Album snaženíčko

monikavitezslav
8. lis 2015

Ahojky vsem tak dneska 8 dpo ale vubec nic mi neni, jen je mi ted uz druhy den kazde rano zle ale pricinuji to namaze v zamestnani a nocnim12hodinovym smenam:_( mrcha ma dorazit 13.10 ale dnes odpo koupim testik ale stejne se bojim ze zitra 9 dpo nebude nic videt

nikinu
8. lis 2015

@petuliss děkuju tobě taky držím palečky ať jste oba zdraví 🙂

nikinu
8. lis 2015

@petuliss my sme se snažili jen měsíc přes rok,ale zrovna když sme to nečekali tak se stalo tohle,ty testy byly jen taková haluz,ale zas kdybych si ty testy neudělala tak by to bylo asi ještě horší než to bylo,ale doufám že to bude mít dobrý konec zkusím se nestresovat a nemyslet na těhotenství zkusím úplně vypnout jak sme to udělali teď a vyšlo to akorát ne jak sme chtěli

gabiatom
8. lis 2015

ahoj všechny co se snažíte těhotnět nebo už se Vám to povedlo a čekáte na kontrolu🙂. Jsem 12.den po KETu a taky přidávám fotku. Myslíte, že je moc brzo jít zítra na krev? Jsem už nervózní a zvědavá🙂

nordjane
8. lis 2015

@gabiatom při takové dalnici na krev brzy není, já mela jen slabé čárky, krev byla pozitivní a pak už jsem si test nedělala... zbytečně bych se stresovala 🙂 Takže teď už si počkám jen 10 dní na první utz 🙂

monikavitezslav
8. lis 2015

@gabiatom myslim ze na krvi uz urcite neco bude, drzim palecky

gabiatom
8. lis 2015

@monikavitezslav@nordjane děkuju, holky, moc🙂

gabiatom
8. lis 2015

@nordjane děkuju a moc držím palce i Tobě, Jani🙂

nordjane
8. lis 2015

@gabiatom děkuji! 🙂 i já tobě 🙂

majovasnazilka
8. lis 2015

@gabiatom Parádní test, hodně štěstí 🙂

radiz
8. lis 2015

@gabiatom nádherný test 🙂 gratuluji a držím palečky.

gabiatom
8. lis 2015

@majovasnazilka
@radiz moc děkuju🙂

petuliss
8. lis 2015

@nikinu Přesně tak.😊 Ja jsem se zařekla ze na to nebudu myslet,začala jsem se starat o přípravy na svatbu a když jsem to nejméně čekala,povedlo se.Verim,ze se povede i vám. 😉 Opravdu moc drzim palecky.Tfuj tfuj

saryk9
9. lis 2015

Tak doktor mi řekl, že těhu být klidně mohu, že nevadí, že před týdnem na ultrazvuku při kontrole myomu ještě nic neviděl. Dnešní proužek stále slabý ale zřetelnější než včerejší 😉 ve čtvrtek jdu na ultrazvuk, uvidíme 🙂

gabiatom
9. lis 2015

@majovasnazilka děkuju😊

gabiatom
9. lis 2015

@radiz děkuju😊

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru