Těhotenský test. Dávám fotku. Co myslíte?

kosalucy
22. čer 2011

Ahoj všichni,

dnes jsem si dělala testík...
První byl ClearBlue a téměř hned tam naskočilo plus.
Udělal jsem radši ještě jeden - jmenuje se ForYou... Tam se objevil slabý duch, ale až tak za 3minuty! Šla jsem ven se psi a když jsem se vrátila, tak duch byl silnější...no ale to bylo skoro po půl hodině!

Tak nevim ... ☹ Dávám fotku, skuste posoudit...

eliotka1
3. pro 2015

@kataamisa No výborně 😀 Tak hlavně, ať sílí a miminko se drží 🙂

valeri10
3. pro 2015

@juliemichal no paráda. Dál držím palce 😉

juliemichal
3. pro 2015

@eliotka1 moc děkuji,co bych za to dala po tak dlouhé době snažení ☹ snažíme se 42 měsíců ☹

juliemichal
3. pro 2015

@valeri10 sluníčko děkuji,ale tam kde jde vidět tak krásně čárečka tak je to ovu testík.vidíš něco na tom prvním testíku co jsem tu dnes dávala?

valeri10
3. pro 2015

@juliemichal Já vím, že je to ovu test. Ale tisíckrát se to tu řešilo, že při těhu je pozitivní ovu test. No nezbývá než počkat pár dnů a pak zase testovat. Ale já bych to viděla nadějně

juliemichal
3. pro 2015

@valeri10 no tak krásné ovu testíky právě nemívám 😀 no tak uvidíme jak to dopadne 🙂

eliotka1
3. pro 2015

@juliemichal Chápu ☹ Nám to nešlo přes dva roky a vzhledem k mému věku už jsme nemohli čekat a podstoupili IVF. Vzhledem k mým neprůchodným vejcovodům, co mně pak při vyšetřeních zjistili by to ani přirozeně nešlo ☹ No, prý tak z 3% to někdy vyjde a to je jak nic...

juliemichal
3. pro 2015

@eliotka1 tak to jsem moc ráda,že se povedlo IVF 🙂 do něj chci jít až v létě,pokud do té doby neotěhotním 🙂 průchozí vaječníky mám byla jsem na průchodnosti 2x 🙂 a držím moc moc palečky aby bylo všechno v naprostém pořádku a hlavně aby byla maminka i miminko zdraví 🙂

eliotka1
3. pro 2015

@juliemichal Mockrát děkuji a přeji Ti, aby se zadařilo přirozeně, bez IVF 🙂

juliemichal
3. pro 2015

@eliotka1 není vůbec za co 🙂 a už víte co to bude? 🙂 a taky moc moc děkuji

eliotka1
3. pro 2015

@juliemichal Z 95 % holčička, tak uvidíme, jestli se ještě nevyklube pindík 😀 Pohlaví je nám ale docela jedno, hlavně, že to bude zdravé 🙂

juliemichal
3. pro 2015

@eliotka1 jé taky bych jsem si mooc přála holčičku 🙂 a ano máš pravdu pohlaví je jedno,hlavně aby byla malinká a maminka v pořádku 🙂

bajule
3. pro 2015

@juliemichal Uvidíš, testuj dál....

raduska81
3. pro 2015

Ahoj holky, už druhy den pociťují takové jemné bolesti v podbřišku a teď jsem tesla a nevím no teď to asi ovulace nebude 🙂

juliemichal
3. pro 2015

@bajule děkuji určitě ještě v sobotu vyzkouším,tak snad tam něco krásného bude 🙂

holky jaký testík by jste mi doporučily? 🙂

pekkaa
3. pro 2015

@raduska81 to je Mamatest nebo Gravitest? Tohle bohuzel delavaji bezduvodne... Ale doufam, ze to neni tvuj pripad.

milujicimamina
3. pro 2015

@pekkaa jojo já teď takové měla 4 dny.po sobě,a dnes se zpožděním asi začíná ms.co dodat

raduska81
3. pro 2015

Mamatest 10 . dala jsem to ještě do negativů.

kataamisa
3. pro 2015

Tak na Clearblue digitálním plusko a 1-2 ... Takže to tak asi bude, já se zblázním štěstím ...

raduska81
3. pro 2015

@kataamisa Gratuluji 🙂 prosince který jsi DC?

kataamisa
3. pro 2015

Já mám hodně dlouhé a nepravidelné cykly, takže ti to moc neřekne. Dneska 49DC

milujicimamina
3. pro 2015

@kataamisa gratuluji 🙂

raduska81
3. pro 2015

@kataamisa aha,tak já mám pravidelný cyklus. No to jsem zvědavá a budou vanoce 🙂

kataamisa
3. pro 2015

Tak snad se udrží.

juliemichal
3. pro 2015

@kataamisa gratuluji 🙂

pekkaa
3. pro 2015

@raduska81 kdyz je to mamatest 10, tak bych tomu jeste neverila. Kup si jeste jiny test.
Drzim palce

tehulka1167
3. pro 2015

@kataamisa kolik jsi mela HCG z krve? Krásný testiky 🙂

kataamisa
3. pro 2015

@tehulka1167 bohužel nevím, telefonicky mi doktor jen řekl, že by to viděl negativně, ale to bylo v pondeli a dneska to vypadá, že tam něco se klube. Všechny testy pozitivní

kataamisa
4. pro 2015

dnes rano mam stejneho ducha jako vcera - neni slabsi, ale ani silnejsi. V pondeli jdu na krev, tak snad prosperuje a pilne tvori HCG, prosim, prosim, at to neni zamlkle ...

valeri10
4. pro 2015

@kataamisa moc držím palce ať je vše v pořádku 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru