Těhotenský test. Dávám fotku. Co myslíte?

kosalucy
22. čer 2011

Ahoj všichni,

dnes jsem si dělala testík...
První byl ClearBlue a téměř hned tam naskočilo plus.
Udělal jsem radši ještě jeden - jmenuje se ForYou... Tam se objevil slabý duch, ale až tak za 3minuty! Šla jsem ven se psi a když jsem se vrátila, tak duch byl silnější...no ale to bylo skoro po půl hodině!

Tak nevim ... ☹ Dávám fotku, skuste posoudit...

myskaol
26. led 2016

@nordjane neříkám, že jsem neseděla v koutě a nebrečela asi hodinu 😀 každopádně s PCOS anovulací bez MS... po porodu chodila MS co 30 dní.. poslední 19.12.2015, tzn 5+3tt cca. No a tak si říkám, zase odešla potvora no a tak jsem si z prdele zkusila udělat test a už to moc prdel není 😀 a to jsem adept leda tak na umělý oplodnění, dr mi říkal, že se to po porodu nespravilo... ještě si dáváme bacha a jednou to ujelo, říkám no to je fuk..to stejně nepůjde no a čumte na to 😀 asi půjdu seřvat doktora 😀 super první dítě v 21 letech, o prvního jsme se snažili rok přes hormony a o druhý jsme se nesnažili vůbec a šup ho 😀

princezsverunka
26. led 2016

@myskaol když to nejmíň cekas dojde🙂))mám gratulova

nordjane
26. led 2016

@myskaol No, že by mě vezli jsem myslela s nadsázkou 🙂 My na syna čekali jen tři měsíce od vysazení HA, byla jsem překvapena, že to šlo rychle, tak jsem si dávali fakt majzla 😀 Po tom, co jsme se schodli, že tomu necháme volný průběh a druhé může být, jsem otěhotněla hned na první nechráněný styk😀 manžel mi tvrdil, že to neni možný, že je tak výkonný, ale bohužel to nakonec skončilo ZT, měsíc na to jsem otěhotněla a skončilo to SP... takže, já jsem zase typ, co otěhotní hned (a dokonce i dvojčetně), tak teď si zase snažím dát na chvíli majzla, ať mě nemá doktor za blbce, že už jsem tam zase... A snad to letos dotáhneme už do zdárného konce 🙂 Takže gratuluji a držím palce!! 🙂 Kamarádce řekli, že své dítě mít nejspíš nikdy nebude nebude a musela brát HA (kvuli nějaké rovnováze cyklu) nakonec dceru má a to i přes tu HA (s antibiotiky) 😀 Doktor nevěřil na UTZ vlastním očím 😀

mrnous81
26. led 2016

@myskaol můj brácha má 1%,aby splodil dítě...první dvě děti mají uměle a bum bác,3 dítě mají přirozenou cestou,prý se bráchovi splašili spermie 😀 takže druhé a třetí dítě mají s odstupem 13 měsíců...mají děti vě věku 5 let,2 roky a 1 rok...takže se to občas stává,i když prognózy dr. jsou jiné 😉

pekkaa
26. led 2016

@myskaol 😀 😀 no nekde jsem cetla, ze porod resetuje pcos a celkove hormonalni cyklus, takze neco na tom asi bude😉.
Gratuluji

misutkakosutka
26. led 2016

Ahojky tak včera dělaný dr max , foceno v limitu, dnes 40 DC, dnes jsem volala na prohlídku a jdu v pondělí tak držte palečky 🙂prosím

bibinka2208
26. led 2016

@misutkakosutka moc gratuluji a posilam srdicko pro stesti 🙂

misutkakosutka
26. led 2016

@bibinka2208 děkuju moc 🙂 srdíčka uschovám

misutkakosutka
29. led 2016

tak asi už víc testovat nebudu včera poslední dr max.🙂

estel22
29. led 2016

Je pozitivni

pekkaa
29. led 2016

@misutkakosutka lepsi uz byt nemuze😉

michaelalala
29. led 2016

Ahoj, jdu pro radu.. Jsem 13 dpo a na testu viz foto.. Myslite, ze je duch takhle pozde jeste v norme? 🙂

nordjane
29. led 2016

@michaelalala zkus jiný test, tyto mamatesty bud sílí hodně pomalu nebo ukazují falešně 🙂 Mě sice ukazoval mikro ducha (falešný nebyl), ale za týden nezesílil, jiný test normálně sílil 🙂 A co se týče 13 DPO, myslím, že dušík je normální, mě ukažé test čárku viditelnou až 3 den zpoždění 🙂

misimisi
29. led 2016

@michaelalala Je tam 😉 Slabe to neni! 😀

hul
29. led 2016

Jsem 5dni pred ms. Pomozte mi potvrdit negativitu at vim ze muzu jeste do sauny 🙂

michaelalala
29. led 2016

Dekuji holky, zitra to mam dostat a doma 3 mamatesty, tak me furt svrbi ruka koupit jinou znacku, ale rikam si, jestli to neni zbytecny, kdyz jich mam tolik doma.. No co, kdyby jo, testovat budu dal.a kdyby ne, tak mam aspon na pristi mesic, zejo 🙂

pekkaa
29. led 2016

@michaelalala jestli z toho testovani chces neco mit, tak taky doporucuju jiny test nez mamatest😉. Mamatest muze ukazovat falesneho ducha, nebo naopak nesilit i v pripade tehotenstvi, takze to je pak tezke...

estel22
29. led 2016

@pekkaa test nemoze ukazat falosni vysledok povedal mi to gynegolog ked som tam bola s mojim pozitivnim tak si myslim ze zena aj sama musi na sebe spozmat ci je tehotna alebo nie je kedysi neboli ziadne testy azena vedela ze je tehotna nerozumiem dnesnim zenam testuju sa ako nejake kraliky to je des test moze ukaxat len pravdu a prvou pravdou u vacsiny zien ktore pocmu je vinechanie ms ja som bez testou porodila dve deti pravdaze som si aj ja robila test ale uz pred tym som preboha tusila ze som tehotna felesni su lem ludia a nie testy na pocatie

pekkaa
29. led 2016

@estel22 tak si precti ruzne diskuse tady a zkusenosti lidi a uvidis stovky fotek falesnich testu...
Ja taky nepatrim mezi testovaci kraliky, ale nebudu se tady navazet na lidi, ktery hodne testujou. Chapu jejich duvody proc to delaji... I kdyz ja to mam jinak. Tobe kdyz to vadi, tak to necti a ignoruj to

lenka27
29. led 2016

@hul nic tam nevidim

michaelalala
29. led 2016

Tak kocky, vkladam cestve udelany test Best 2 citlivost 20.. Vidite tam toho pidi dusika? 🙂

estel22
29. led 2016

@pekkaa ne ne mne to nevadi ono je to cele o hormonu hcg a ked ho zena ma az pocne tak urom tyzdni test to zachiti neuznavam falesne testy

pekkaa
29. led 2016

@estel22 vzdyt ano, zachyti. Ale nekdy ukazuje, ze zachytil, ale hcg tam neni... To je cele

nat
29. led 2016

@michaelalala je tam krasne videt hlavne at sili 🙂

hul
29. led 2016

@lenka27 dekuju moc 🙂 snad to jiz takhle zustane.

estel22
29. led 2016

@pekkaa to sa len rozmaze ja som tym presla ked som najmenej cakala taryska jasne ukazala.,"//nebolo o com ptom propaguju na prt testy

pekkaa
29. led 2016

@estel22 no vzdyt o to presne jde. A nektere testy to delaji a nektere ne. Proto jedine co rikam je, jestli z toho clovek chce neco mit uz takto v zacatku, tak at si koupi test, ktery to nedela... A ne mamatest. To je vsechno.

bajule
29. led 2016

@michaelalala Dělá duchy jako prase pozor na to...

princezsverunka
29. led 2016

Holky trošku me zarazí ze mám pres týden furt teplotu...jak to mám brát? Nemoc?někde jsem četla ze tehu maj horečky

hul
30. led 2016

Prosim co si o tom myslite? Oba testy jsou po limitu a na jednom je neco jako carka.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru