Těhotenský test. Dávám fotku. Co myslíte?

kosalucy
22. čer 2011

Ahoj všichni,

dnes jsem si dělala testík...
První byl ClearBlue a téměř hned tam naskočilo plus.
Udělal jsem radši ještě jeden - jmenuje se ForYou... Tam se objevil slabý duch, ale až tak za 3minuty! Šla jsem ven se psi a když jsem se vrátila, tak duch byl silnější...no ale to bylo skoro po půl hodině!

Tak nevim ... ☹ Dávám fotku, skuste posoudit...

yukonek
10. kvě 2016

@cigaas a jake mas testy? ...ja jsem 13dpo, cca ted bych to mela dostat ale nic se nedeje 🙂

yukonek
10. kvě 2016

@cigaas prvniho dusika jsem mela 10dpo

barbarosi94
10. kvě 2016

@pandabox bylo, neudrzelo 😊 jedem ale daaal a kaslu na nejake testy a mereni 😊

monichka
10. kvě 2016

@barbarosi94 také jsem to tak měla minulý měsíc... bylo ale neudrželo

ms.neomagic
10. kvě 2016

Tak mi ms trvala 2,5 dne..nechapu..normalne ji mivam 5-6dni...nevite nekdo co by v tom mohlo byt?

barbarosi94
10. kvě 2016

@monichka aspon vim, ze nrkdy ovu mam 😄😄 ale nevim ktery den, ani nebudu uz zjistovat, s partnerem si dale budeme uzivat sexu a treba brzy budu chodit s pupkem 😁

milujicimamina
11. kvě 2016

Tak graf je krasny mam byt 13-14 dpo a max je negativni ☹

yukonek
11. kvě 2016

@ms.neomagic no a co ten test teda?

yukonek
11. kvě 2016

@milujicimamina porad je velka sance, neboj 🙂 nekomu to test proste ukaze az pozdej. Co zajit na krev?

milujicimamina
11. kvě 2016

@yukonek pockam do patku jeste jestli neprijde ms je mi z toho smutno graf je krasny

ms.neomagic
11. kvě 2016

@yukonek Kdyz ja se bojim,ze zase budu zklamana ☹

yukonek
11. kvě 2016

@milujicimamina proc smutno? Graf krasny, mysli pozitivne 👍✊

@ms.neomagic tak to vic neporadime, bud jsi mela proste jen tak kratkou MS nebo jsi tehotna...ja bych ho urcite zkusila, za me osobne je nejistota horsi nez furt dumat...aspon budes vedet jestli se uz zase muzete snazit nebo v lepsim pripade se budes radovat 🙂

ms.neomagic
11. kvě 2016

@yukonek ja vim..a myslis,ze by uz mohl byt pozitivni..pred ms jsem testovala a byl cisty...me prave zarazi ze za tech xlet co mam ms jsem ji nikdy takhle kratkou nemela,ani pri brani HA..

ms.neomagic
11. kvě 2016

A ja uz jsem byla ted rano cikat...a nejvetsi hcg je preci v rani moci,ne?

ms.neomagic
11. kvě 2016

Test negativni...ale nebyl z rani moci..

mimimimi
11. kvě 2016

Dobre ráno tak teploty dneska slaboučké - spis predovulacni 36,4 ale tahavé bolesti podbřišku...asi z toho nic nebude ...ve dve tam zavolam ale maximálně mi dají vyvolávačku si myslim...

mimimimi
11. kvě 2016

@ms.neomagic krátká MS nekdy bývá ale nevylučuje to nic obvzlast pokud mas příznaky 😉

mimimimi
11. kvě 2016

@milujicimamina nebud smutná, aspoň se ti to drží a třeba tvé tělo tolik hcg nevylučuje nebo ne tak brzy...krev by byla jistejsi...

Jinak jsem zas chytřejší, ikdybych tehu byla tak pry na utz je nejdříve neco vidět 18dpo...coz nejsem ani já (dle teplot)...jenomze tem teplotam docela věřím, dost bych se divila kdyby vcera neco v krvi bylo 😢
Ale proč to teda mam takhle...a ten podbrisek citlivý bez cysty nechapu

mimimimi
11. kvě 2016

@barbarosi94 lepsi nez se trápit 👍 držím pěsti ať neni zvědavost silnější 😉 a povede se 😉

mimimimi
11. kvě 2016

@puutalo to me mrzí, je to těžké vypustit a nemyslet na to ale věřím ze i ty se dockas // a budeš tehulka, chce to byt pozitivní a aspoň ti ta MS prisla tak si uzivej pocasi, partnera a zábav mysl držím pěsti...

Vám všem ;) to snažení je na psychiku ale o to větší bude ta radost ze // 😉👍

milujicimamina
11. kvě 2016

@mimimimi jsi hodna a ty uz meskas ze? Zkusim jeste ten mamatest

mimimimi
11. kvě 2016

Dnes ráno - asi zbytecne studovat a něco hledat 😐...kde nic není nic nebude, že? Zobrazeno postupně jak uschnul...

mimimimi
11. kvě 2016

@milujicimamina no meskam ale nevím s jistotou kolik protože meskam extrémně už druhou MS ...zkus no...ja na své carku vidím a očima lip ale tj prave ten slavny mamatest takže asi fakt nic...

mimimimi
11. kvě 2016

Bude to spis rozpite pocitam, ve dve čekám HCG<1 😒

ms.neomagic
11. kvě 2016

@mimimimi mame to stejne..ja taky cisty jak snih..pritom je mi divne,tahnou me prsa...furt bych brecela nebo jsem naprdnuta...uz me to nici ☹

mimimimi
11. kvě 2016

@ms.neomagic hormony umí potrápit pěkně no 😣...

mimimimi
11. kvě 2016

Me připadá ze mam v podbrisku kameny jak to táhne 😣 nevím proč...je to jiné než MS bolesti a i Dr tu ztuhlost poznala, při namaze bolí víc a při styku taky...asi mam jiný problém...

ms.neomagic
11. kvě 2016

@mimimimi Pripadam si jak magor..tohle neni normalni :-\

mimimimi
11. kvě 2016

@ms.neomagic to nejsi sama 😉

hahahala
11. kvě 2016

@zardia Aspoň bude už něco vidět ... já pochybuju že dneska mi doktor něco řekne přece jenom 5 tt je moc brzo ... ach jo, ale bylo mi blbé říct, že nepříjdu když řekl dnešek.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru