Těhotenský test. Dávám fotku. Co myslíte?

kosalucy
22. čer 2011

Ahoj všichni,

dnes jsem si dělala testík...
První byl ClearBlue a téměř hned tam naskočilo plus.
Udělal jsem radši ještě jeden - jmenuje se ForYou... Tam se objevil slabý duch, ale až tak za 3minuty! Šla jsem ven se psi a když jsem se vrátila, tak duch byl silnější...no ale to bylo skoro po půl hodině!

Tak nevim ... ☹ Dávám fotku, skuste posoudit...

hahahala
16. kvě 2016

@ms.neomagic brala sem infolic asi 3 měsíce a manžel bral preparát od stejné firmy pro muže a nic... a navíc je to drahý jako blázen ... všechno sme dobrali a za 2 měsíce pozitivní test ... nevím jestli to mělo vliv nebo ne, ale průběhu užívání nic ...

mimimimi
16. kvě 2016

já jdu kdyžtak do toho jeřábu ptačího, chválí si to každý a prý to ani drahé není 😉 ...jen na chuť asi ble...😊

ms.neomagic
16. kvě 2016

@mimimimi Nerekl mi kolik ma mm,ale jako zda se mi divny aby byla natekla vlivem pred ms,kdyz mam ani ne tyden po ms...neni to blbost?? alle proc mi je porad divne,prisla jsem od dr.a behem 5min spala...kdyz se nenajim tak my je zle...vysledky zitra-pozitri...zavola mi.

leilinkaa
16. kvě 2016

@ms.neomagic Ahoj já ho brala jen jeden měsíc (potom mi došel) a hned další měsíc se mi ukázali // na těhu testu. Příští pondělí jdu na kontrolu, tak se uvidí, jak se mimču bude dařit. Jinak před "braním" inofolicu jsem od září - dubna byla bez antikoncepce a nic. Tak nevím, zda to přisuzovat tomu a nebo nikoliv.

digisek
16. kvě 2016

@ms.neomagic ....já beru FERTIPRONU .... byla mi doporučená....beru to od března 2 sáčky denně.....zatím teda efekt nepociťuji, ale jsou tam všechny látky podporující početí a pak zdravý vývoj plodu, tak snad si aspoň během toho čekání na těhu udělám v těle pro to mimčo příjemný pelíšek 🙂

FERTIPRONA - Inositol a Metylfolát 30 sáčků
Doplněk stravy pro plánování těhotenství, těhotenství a kojení. Unikátní složení kombinující inositol (obsah Myo-inositolu > 97%) a komplexní multivitaminový přípravek s obsahem methylfolátu.
Svým složením odpovídá nejmodernějším poznatkům o správném vývoji Vašeho miminka, včetně aktualizovaných Doporučených postupů českých gynekologických odborných společností ke kyselině listové, přijatých v květnu 2013. Vysokým obsahem folátů (který je v souladu s dnešními názory na výživu těhotných) překonává současné standardy běžné na českém trhu. Obsahem methylfolátu (Extrafolate®) je tento produkt vynikající i pro slabé metabolizéry klasické kyseliny listové.

Kyselina listová (foláty) je důležitá pro normální růst zárodečných tkání během těhotenství. Bohatou pestrou stravou lze získat denně zhruba 200 µg kyseliny listové, přičemž doporučená denní dávka pro dospělé je 400 µg, pro těhotné 600-1000 µg. U slabších (heterozygotních) metabolizérů klasické kyseliny listové (asi 50% populace) je snížena efektivita enzymu MTHFR asi na 75%, u slabých (homozygotních) metabolizérů klasické kyseliny listové (asi 10% populace) je snížena efektivita enzymu MTHFR asi na 25%.

snazimese2015
16. kvě 2016

Ahojky ,mám otázku ,9.5 mi byl nalezen zánět ,beru Entizol 500 mg ,následně 10.5 měla dorazit MS ale ta jaksik nedorazila 😀 může to být i zánětem ?
Mám ji i tak nepravidelnou ,ale radši se ještě poptam ,víc hlav víc ví 😀
Po MS jsem měla jít na ultrazvuk tak zatím se objednávat nebudu 🙂

hul
16. kvě 2016

Tak jsem to opět nevydržela. Dnes dr. Max . Já tam vidim růžového ducha,

milujicimamina
16. kvě 2016

@hul drzim pesticky

luckybara
16. kvě 2016

tak mě klepne,doktora mi zastupuje mrs.doktorka,nemá vůbec ponětí o výsledkách takže čekáme do pátku..

hul
16. kvě 2016

@milujicimamina ted aktuálně intimed test z teta drogerie

mi89
16. kvě 2016

@hul na druhém něco vidím😉 kolikátý jsi den?

hul
16. kvě 2016

Já to vidím úplně jasné prave :D já nesleduju ovulaci tak netusim. Zítra ma dojít ms

pajinka123
16. kvě 2016

@kastanek87 ahojky jedenactej den po OVU😊

mimimimi
16. kvě 2016

@hul tady taky vidím krásně tak at už nedorazí 👍😉 potichu gratuluji 😉 a chci se zeptat co bílý vytok před? Nebo ted a nebo vubec ?

Já jsem nervozní, ted jsem zas totální mokro měla, pospíchala jsem z krámu a červená to zase nebyla...tj psycho už akorát navaly horka, prsa horka a teď budu mít doma asi 1 test ale nevím jestli ho nenechat az na ten čtvrtek nebo aspoň ráno...asi na ráno že...

hul
16. kvě 2016

@mimimimi něco tam je, ale já to nějak následovala. Na kalhorkach jsem mela asi dvě bílé kapky bez zapachu

mimimimi
16. kvě 2016

@luckybara tj taky super...proč ne vid 😉 Času dost 😂 Ale ty nervy...

hahahala
16. kvě 2016

Holky taky to tak máte ? Víte, že jste těhotná podle krve, testů a i podle doktora (na utz malinkatá tečka a 23. 5. kontrola kde už snad bude vidět srdíčko), tak máte pořád tendence dělat si testy a ujišťovat se, že čárka neslábne a jste pořád těhotné ? :D

mimimimi
16. kvě 2016

@hul no já předpokládala ze uz přišla MS😉 právě, kdybych nemela totalni mokro tak nic nezkoumam 😁😉 Radši si jdu zaměstnat hlavu ona mě ta mrška stejně asi dříve či později dožene 😂...

yukonek
16. kvě 2016

@hahahala neboj nejsi sama 😀

mimimimi
16. kvě 2016

A horká prsa nemáte asi nikdo z těhulek, že ? To zas jen já musím mít něco extra 😠😄...

mimimimi
16. kvě 2016

Pro info neosahavam se ale stále kojim a tak si nejde nevšimnout, zánět nemám nic 😉 Jdu něco dělat radši 😂...ono mě to zase na chvíli přejde 😊

mi89
16. kvě 2016

@mimimimi budeš testovat teda zítra?

barbarosi94
16. kvě 2016

@mimimimi neee,nebudu testovat, az po vynechani jedine 😊😊

mimimimi
16. kvě 2016

@mi89 ještě uvidím 😉

juliemichal
16. kvě 2016

Holky ze už to není pregnyl?dnes 11 dnů od IUI a pregnylu

mimimimi
16. kvě 2016

@barbarosi94 no tj za 6dni vid 😊

milujicimamina
16. kvě 2016

@juliemichal ty blaho nekecej! 🙂

juliemichal
16. kvě 2016

@milujicimamina no i sama se divím a jsem moc šťastná 🙂

milujicimamina
16. kvě 2016

@hul gratuluji 🙂 jezis ja tu ztvrdu snad sama ☹

luckybara
16. kvě 2016

@mimimimi přesně už jsem nervní.. :D v sobotu test max negativní prsa mi asi upadnou..tož nevím asi ráno zkusím testnout 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru