Těhotenský test. Dávám fotku. Co myslíte?

kosalucy
22. čer 2011

Ahoj všichni,

dnes jsem si dělala testík...
První byl ClearBlue a téměř hned tam naskočilo plus.
Udělal jsem radši ještě jeden - jmenuje se ForYou... Tam se objevil slabý duch, ale až tak za 3minuty! Šla jsem ven se psi a když jsem se vrátila, tak duch byl silnější...no ale to bylo skoro po půl hodině!

Tak nevim ... ☹ Dávám fotku, skuste posoudit...

barunka881
8. zář 2016

Joo a taky jestli mate někdo zkusenost jak se počítají dny po oplodnění ,respektive kolikaty den bych dnes mela byt po oplodnění ?dekuji moc

bsvet
8. zář 2016

Aha, teď jsem zapnula pc a koukám že ty fotky jsou na nic 🙄
@lucky22 no od dovádění 13, ovu myslím před 16, ale těžko říct, bylo mi tak zvláštně chtivě, ale přičítala jsem to hormonům, protože plně kojím

Mám totiž diagnostikové PCO a neprůchodné vaječníky, 4roky jsme se snažili, nakonec IVF a v prosinci mimoušek 😅 Nejde mi do hlavy, že by to mohly neprůchodné vaječníky těhotenstvím rozchodit..

Trochu mám obavy, aby to nebylo mimoděložní, protože to už jsem jedno prodělala a díky "skvělému" gynekologovi, který to diagnostikoval jako zamlklé a mé bolesti jako psychické, šlo opravdu o minuty..

Nevěřím, že by jsme měli takové štěstí a nemuseli podstupovat všechno to píchání, šťourání a druhé by se zadařilo takhle hezky postaru. Ikdyž takhle brzy jsme to neplánovali 😀

barunka881
8. zář 2016

Prosim je tu někdo ,kdo by poradil?

bsvet
8. zář 2016

@barunka881 Jestli Ti dávali injekci na uvolnění tak 9den. Jestli chceš poradit, tak bych test ještě nedělala - s největší pravděpodobností by ti ještě nevyšel. Já zprvu dělala a pak byla strašně vystresovaná, takže jsem pak už jen čekala na mrchu a pevně věřila, že to už konečně musí vyjít 🙂 Držím palečky!

lucky22
8. zář 2016

@barunka881 Po iui bych vydrzela tech 14 dni. To budes mit nejjistejsi, jestli si mela pregnyl tak pozor na pregnylovou carku.

barunka881
8. zář 2016

@bsvet ahojky moc dekuju za odpověď jj v nedeli 28 jsem si píchla vecer pregnyl a 30. V úterý šla na iui ,ja jsem si ho teda zkousela udělat dnes a byl negativní ,takze uz tam neni ani pregnyl a myslíš teda ,ze jeste naděje je?boli me teda břicho jako bych mela dostat menzes ,témeř identicky a ty ses po iui a povedlo se?

barunka881
8. zář 2016

@lucky22 dnes jsem dělala test ze zvědavosti a byl uplne bily ,tak doufam ,ze to jeste muze byt tehu ,boli me jako na menzes

lucky22
8. zář 2016

@bsvet Tak myslim ze jde o nepruchozi vejcovody a ne vajecniky 😀 Ale chapu ze to byl omyl. No zalezi na tom jak hodne nepruchozi je mas, jestli jen castecne, tak tady sance je. Prece jen uz nejsi ve stresu protoze uz mimco mate, ani jste se nesnazili, proste jste se milovali. Priroda je mocna.

lulinenka16
8. zář 2016

ahoj holky. no ještě to není úplně dálnice jak bych chtěla ale myslím,že oproti včerejšku zesílil hezky, takže doufám, že se k těm úplným dálnicím dohrabu 🙂

lucky22
8. zář 2016

@barunka881 tak iui je vlastne stejne jako bezne snazeni a u toho se ma delat test aspin v den vynechane menstruace. Kdy to mas dostat?

lucky22
8. zář 2016

@lulinenka16 uz se to k dalnicim opravdu blizi. Ja dneska opet na krvi a hcg stoupa jak ma, takze my jsme na tom take dobre 🙂

bsvet
8. zář 2016

@barunka881 u mě nevyšlo, ale pak přišly na neprůchodné vaječníky. Ale zrovna se na mě z postýlky směje červík z IVF. Určitě na Tebe taky čeká někde ten Tvůj andílek. A bolesti nemusí znamenat nic, může se uhnízďovat, nebo tvé tělo zpracovává ty hormony..

laura1972
8. zář 2016

@lulinenka16 no už k tomu daleko nemáš 🙂 už ted se začíná dálnice pěkně rýsovat 🙂

bsvet
8. zář 2016

@lucky22 jejda, vykojenej mozek. Přesně jak píšeš vejcovody ne vaječníky 😅 Omlouvám se.

Tak co myslíte, tohle je z foťáku..

lulinenka16
8. zář 2016

@lucky22 já jdu dneska k dr pro neschopenku, tak uvidím jestly vezme znovu krev nebo zkusí utz 🙂

lulinenka16
8. zář 2016

@laura1972 ale už bych ty dálnice docela chtěla 🙂

barunka881
8. zář 2016

@lucky22 mela bych to dostat v pondeli ,ale beru utrogestan

lucky22
8. zář 2016

@bsvet ten spodni mi prijde trosku silnejsi. Tak uvidis zitra 🙂

laura1972
8. zář 2016

@lulinenka16 já jsem byla to samé 🙂 řekla bych tak 2 dny a je to tam 🙂 už ti fakt moc nechybí 🙂

barunka881
8. zář 2016

@bsvet ja uz mam veškeré vysetreni za sebou ,imuno,genetika ,průchodnost atd a spermio a vse je uplne v pořádku,jen mam neprůchodny pravý vejcovod po slepaku .jinak vse uplne ok

monishkam
8. zář 2016

@barunka881 to je brzo na test. Ja byla ve ctvrtek 4.8. Na iui a na testu slaba carka az v utery 16.8., a to jsem si udelala i digi. Ale tu carku nevidel ani manzel, musela jsem mu ji ukazat na svetle 😀

barunka881
8. zář 2016

@barunka881 takze kdyz jsem dnes 9 den a test je bily tak nemam veset hlavu?

lucky22
8. zář 2016

@barunka881 tak do pondelka je casu jeste. V nedeli, v pondeli si udelej testik s myslim ze bys mela mit uz jasno 🙂 budu drzet palecky. Jeste zalezi jake mas duvody neplodnosti.

monishkam
8. zář 2016

@bsvet ten spodni je silnejsi. Zkus zitra nebo krev 🙂 drzim palce.

barunka881
8. zář 2016

@monishkam vazne ?a povedlo se teda první iui?a mas bolesti jako na Menzes?ja ji mam dostat v pondeli ale beru utros

lucky22
8. zář 2016

@lulinenka16 Tak ja mam dneska i po ultrazvuku a jeste nic videt nebylo. Jsem 4+3. Rikal ze je to jeste brzy.

monishkam
8. zář 2016

@barunka881 jeste 11 den po iui byl uplne cisty 😉

lulinenka16
8. zář 2016

@laura1972 tak doufám, že se jich dočkám 🙂

barunka881
8. zář 2016

@lucky22 prave ,ze nemam žádné vse OK imuno v pořádku,genetika,spermio výborne,sama ovuluju jen mam neprůchodny pravý vejcovod,takze se čekalo jak bude ovulovat levý a pomohli tomu clostilem ,akorat muj poznatek ,ze nemam plodný hlen nikdy ,jen takovy hustejsi,tak podle me spermie neprojdou přes čípek ,ale co se týká protilatkam tak ty jsou ok.jednou jsem otěhotněla prirozene ,ale byla jsem na ukončení pred 3 roky a to jsem plodný hlen mela ,po potratu hlen nemam a zaručeně cítím i ovulaci a menstruaci ,to jsem předtim vubec nemela

barunka881
8. zář 2016

@monishkam a bolesti si mela jak na Menzes?

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru