Těhotenský test. Dávám fotku. Co myslíte?

kosalucy
22. čer 2011

Ahoj všichni,

dnes jsem si dělala testík...
První byl ClearBlue a téměř hned tam naskočilo plus.
Udělal jsem radši ještě jeden - jmenuje se ForYou... Tam se objevil slabý duch, ale až tak za 3minuty! Šla jsem ven se psi a když jsem se vrátila, tak duch byl silnější...no ale to bylo skoro po půl hodině!

Tak nevim ... ☹ Dávám fotku, skuste posoudit...

yukonek
9. kvě 2016

@zardia nádhera, ukázkový 🙂 moc gratuluju, ať se daří

milujicimamina
9. kvě 2016

@zardia no to je krasa myslim ze mohu gratulovat

mimimimi
9. kvě 2016

@monikavitezslav mam ho taky ikdyž ne porad ale občas vetsi množství obvzlast dnes...

beruskamary
9. kvě 2016

Ahoj, mam 14dni zpozdeni a tri testy (2x po sobe a 1x druhy den s ranni moci) mi ukazaly toto. Vzdy se carky objevily v limitu 3min, podle manualu. Ale prijde mi to jako 1,5 carky... Je to tak normalni? Pristi tyden jdu k doktorce shodou okolnosti na prevencni prohlidku, tak tam se to rozsekne 100% ale kdo ma vydrzet to cekani??? Moc se tesim💕

zardia
9. kvě 2016

Tak jsem pro jistotu zkusila jeste maxe a je tam carka 🙂 a pak zak nejak trochu vybledla.. Myslite ze to se stava?

tati_ana
9. kvě 2016

@beruskamary jestli je to mamatest, tak ten dělá takhle slaboučké čárky. Já jsem také měla takovou čárku 12 DPO a na ostatních testech dálnice. Jedině ještě zkusit jinou značku 🙂 jinak moc gratuluju 😉

milujicimamina
9. kvě 2016

@zardia je paradni gratulace

snazimese2015
9. kvě 2016

Děvčata mám otázku ,byla jsem u doktorky a mám zánět ,nasadila mi Entizol 500 mg ,říkala bez pohlavního styku ,ale až doberu ty tablety tak můžu ? Nebo ne ,jaksik jsem se ze samého strachu nezeptala 😀

marty87
9. kvě 2016

@monikavitezslav tak jak to dopadlo na krvi?

ms.neomagic
9. kvě 2016

Teda tady se nam to nejak rozcarkovalo...tak vsem moc gratuluju...ja chci takyyyyy

milujicimamina
9. kvě 2016

@ms.neomagic i jaaa

ms.neomagic
9. kvě 2016

@milujicimamina ty urcite jsi...jen te zlobi testy...zitra jdes na krev?

luciasek1987
9. kvě 2016

I jaaaa bych chtela 🙂

nordjane
9. kvě 2016

@snazimese2015 po vymizeni obtizi muzes, ale radeji chranen kondomem, aby neco nechytl i partner... Po MS už pak můžeš normálně 🙂

bachovy_esence_poradna
9. kvě 2016

@zardia čárka vyblednout trochu může 😉

ms.neomagic
9. kvě 2016

@luciasek1987 a ty jsi na tom ted jak? 🙂

ms.neomagic
9. kvě 2016

@luciasek1987 koukam,ze jsi taky brala Lindynete 20..kdy jsi dobrala posledni?

luciasek1987
9. kvě 2016

@ms.neomagic posledni jsem mela v rijnu 2015.. Zitra budu 11 dpo a zatim jsem netestovala

baskervile
9. kvě 2016

@yukonek Ahoj,jsem taky po dvou potratech a zrovna jsme řešili,jestli by mě doktor nechal na rizikovým,když se zadaří a otěhotním.Myslíš,že by tě mohl nechat na nemocenské ještě dřív,než uvidí něco na UTZ?Děkuju a držím palce ať se daří 😉

monikavitezslav
10. kvě 2016

Tak já dnes na testu opět nic a zítra mi nejspíš dá vyvolavacku pochybuju ze v krvi něco bude

milujicimamina
10. kvě 2016

A ja hlasim test nic a graf takto tak dnes s testovanim uz koncim i s merenim bt

monikavitezslav
10. kvě 2016

@marty87 nešla sem včera i dnes testy negativní. Ale ms furt nikde. Už nevím co si myslet.34dc

monikavitezslav
10. kvě 2016

Ale pokud bych to měla brát podle předešlých cyklus v březnu a v únoru tak vždy 32dc došla ms teď už 34dc a stále nic. Čeká mě dneska zase noční a zas nebudu vědět na čem jsem ale když jsou testy negativní tak tehu nejsem.

yukonek
10. kvě 2016

@baskervile ahoj 🙂 tak předně mě moc mrzí, že jsi na tom stejně jako já, nemáme to teď lehké, ale od toho jsme ženské, abychom to všechno zvládli 🙂 já doufám, že mi neschopenku napíše, je mi hrozně zle. Dám ti vědět jak jsem dopadla.

yukonek
10. kvě 2016

pořád kontroluju, jestli sílíme...co myslíte? 🙂

monikavitezslav
10. kvě 2016

@yukonek určitě drzim palecky

milujicimamina
10. kvě 2016

@yukonek bude to dobre na jinem testu by už byly dalničky

nikusak1
10. kvě 2016

Dobrý den holky, mám prosbu, snažíme se už dýl jak rok a to čekání je šílené 🤐 . Už asi 3tí den mě bolí břicho ale tak divně 😨 . Máte s tím někdo zkušenosti dneska je to týden od ovu. Děkuji

pandabox
10. kvě 2016

@milujicimamina ja se v tom grafu nevyznám..ale třeba fakt pomůže se na to tolik nesoustredit..co treba dovolena?? ;))

yukonek
10. kvě 2016

@milujicimamina potřebovala jsem tady ty VitalX testy vyplýtvat, dnes koupím dr.max a zkusím zítra. Docela jsem překvapená, že už to mám takhle, MS má (nemá) přijít až v pátek

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru