Těhotenský test. Dávám fotku. Co myslíte?

kosalucy
22. čer 2011

Ahoj všichni,

dnes jsem si dělala testík...
První byl ClearBlue a téměř hned tam naskočilo plus.
Udělal jsem radši ještě jeden - jmenuje se ForYou... Tam se objevil slabý duch, ale až tak za 3minuty! Šla jsem ven se psi a když jsem se vrátila, tak duch byl silnější...no ale to bylo skoro po půl hodině!

Tak nevim ... ☹ Dávám fotku, skuste posoudit...

puutalo
17. čer 2016

@svorly To jsi teď čerstvě po ovulaci ne? Opravdu vydrž do menstruace, stejně by se mohlo stát, že čárku uvidíš, ale odešlo by to s opožděnou MS. Tak buď zatím v klidu, také mě čeká ještě déle než týden do MS. Už takhle čekám několikátý měsíc co se snažíme...

laskonka85
17. čer 2016

@svorly Ja si delala test max 4 dny pred ocekavanou menstruaci,natacela to z ruznych uhlu a hledala čárku😀 Opravdu krasne viditelna byla dva dny po zpozdeni.Kamaradka si delala takhle testy pred ocekavanou men.mela tam ducha no a pak to dostala..Tak stava se,ze potratis uplne v zacatku..Proto neni moc dobrý delat si testy driv nez kdyz mas zpozdeni..Ale naprosto chapu ,ze se to neda vydrzet😉 Drzim palce at to vyjde😉

svorly
17. čer 2016

@puutalo Nene, měla jsem ji 9.6. 🙂 Vím že je to brzo, některej měsíc si vzpomenu až těsně před ms a někdy odpočítávám dny a zkouším jen tak testovat. Jj, sice by to mohlo odejít když testuju dřív, ale aspoň bych věděla že to jde.
@laskonka85 Nedá no, to čekání je nekonečný. Příznaky na sobě nehledám, protože jsou všechny jak pms. Tak aspoň sem tam zkusím ten test, dr max mi ještě nikdy nic neukázal tak jsem fakt zvědavá jestli jsem zrovna nekoupila nějakou vadnou várku. Díky, snad to už brzo vyjde a nebudu muset lovit ty duchy neduchy 🙂

1nelinka
17. čer 2016

@svorly ja mela ovulku 11.6 tak jsme na tom podobne..🙂))) drzim palecky

svorly
17. čer 2016

@1nelinka Tak to taky držím palce, Taky netrpělivě testuješ předem nebo čekáš do ms? 🙂

1nelinka
17. čer 2016

Vetsinou testuju 1den pred ms to si rikam ze by uz melo byt neco videt a kdyz nic tak jsem smirena s tim ze proste ms dojde.. Ale po zkusenosti minuly mesic kdy ms meskala 14dni, testy i krev byli pozitivni a stejne to odeslo se spozdenou ms tak nevim kdy a jestli testnu.. Snazime se od zari tak doufam ze je z minuleho mesice pekne pohnojeno a brzo se zadari..🙂)

svorly
17. čer 2016

@1nelinka To já právě testuju většinou od toho 9 dpo tak 4 dny a končím a čekám na ms. Taky zkoušíme od září, ale v lednu mi našli cystu a musela jsem na laparoskopii v březnu a našli mi aji endometriózu 3. stupně. Doufám že to půjde samo a neskončíme u umělýho, i když lepší takhle než být bezdětná. To je škoda, ale zase lepší dřív než v pozdějším týdnu těhotenství. Budu držet palce aby už bylo zaděláno 🙂

baskervile
18. čer 2016

@ms.neomagic JO 😀 Tenhle týden mám čtyři

mi89
18. čer 2016

Dobré ráno, já vím, že jsem blázen, ale asi každá se musí přesvědčovat, testy dělané od 16.do dneška. Dnes má být den ms a proveden ten digitální. Pořad tomu ale nemůžu uvěřit 😀 než mi to v pátek potvrdí lékař 😍

weronicaaaa
18. čer 2016

@mi89 takže velká gratulacee 🙂

mi89
18. čer 2016

@weronicaaaa děkuji 😊 to by už ms neměla přijít ne? 😇

weronicaaaa
18. čer 2016

@mi89 ta rozhodně už nepřijde 🙂

1nelinka
18. čer 2016

@mi89 drzim palce at ms nedorazi..🙂

1nelinka
18. čer 2016

@svorly ted jsem rada ze to odeslo tak brzo ale bylo mi to lito to je jasny.. Na digitalu na me blikalo 2-3tydny a 4dny na to konec ale clovek musi pocitat i s touhle variantou bohuzel..Ale ted uz to vnimam jen jako spatny sen a jsem natesena na dalsi mesice snazeni tak doufam ze se zadari.. Mame na to cas do zari a pak nas mudr posle na nejake zakladni vysetreni.. Ovulaci mam krasnou i plodny hlen ale mam cykli dlouhe 5-6 tydnu tak se vzdycky nacekam😂😂

svorly
18. čer 2016

@mi89 Jůůůů, gratuluju 🙂

svorly
18. čer 2016

@1nelinka Jj, čas všechno zahojí. Mě stačí že mívám ovulaci 13 dc a pak musím 2 týdny čekat na ms, táhne se to hrozně 🙂 Navíc beru hodně opěvovaný Fertility Blend, už jsem vyzobala balení a půl tak jsem zvědavá jestli to k něčemu bude 🙂

mi89
18. čer 2016

@1nelinka
@svorly

Děkuji 😍

nordjane
18. čer 2016

@mi89 gratuluji 🙂 MS urcite nedorazi, a ovulace urcite byla o neco drive nez asi myslis 😀 protoze takoveto carky pred MS moc nebyvaji 🙂

princezsverunka
18. čer 2016

@mi89 gratuluji🙂

mi89
18. čer 2016

@nordjane je pravda, že jsem ovulační test zkoušela jen aby se neřeklo v půlce, a už nebyl úplně pozitivní 😀 takže je to možné 🙂 děkuji 🙂

@princezsverunka Děkuji 🙂)

nechce se mi čekat do pátku na lékaře, to bude asi nejdelší týden v mém životě

pandabox
18. čer 2016

@mi89 dvojčata?? 🙂) ticha gratulace

jarmulka
18. čer 2016

holky, prosím... mohu dotaz???? Jsem dnes 22 DC , 8 DPO ... říká se, že OVU testy ukáží možné těhu dříve - zřetelněji než těhotenské... mám doma OVU testy, ve středu jsem ho zkusila udělat, abych věděla, zda mám nějakou hladinu LH ještě nastoupanou v těle ( na testu měřitelnou ) a byl sněhobílý ... Včera jsem si ho zkusila udělat a vykoukla na mě hóóóóóódně slabá čárečka... Dnes jsem zkusila znovu ( pro jistotu - prostě mi to nedalo ) - je to od jiné firmy, ale stejná citlivost a čárky viz foto... Ten vrchní je dnes, spodní včera... myslíte si, že to je jen tím, že to je jiný výrobce??? Ty růžové už nemám ☹
Na těhu test je určitě ještě brzy, to vím...
MOOOOC děkuji za názor.....

misula29
18. čer 2016

@jarmulka při tehu je ovulační plne pozitivní, takhle slaba čárka je normální. lh kolisa. musíš vydržet 😉

jarmulka
18. čer 2016

@mi89 takové dálnice před MS ??? A digi test 2-3 ??? Juuuu , to bych také tipovala dvojčátka 😀 😵

svorly
18. čer 2016

@jarmulka Taky jsem zkoušla minulej měsíc ovu test před ms, prodloužil se mi cyklus o 10 dní. A měla jsem tu testovací čárku tlustou skoro stejně jako kontrolní. Takže za mě tenhle ovu negativní. Musela by být ta testovací silnější než ta druhá, pak by to bylo těhotenství, nebo ovulace 🙂

mi89
18. čer 2016

@pandabox
@jarmulka
dvoj-co? 😀 Podle čeho by to byly dvojčata? 😀 To myslíte vážně?

jarmulka
18. čer 2016

@svorly já mám do MS ještě 6 dní 🙂

svorly
18. čer 2016

@jarmulka Pak bych radši zkusila normálně těhotenskej, buď ukáže ducha nebo nic. Nebo zkoušet dál ty ovu jestli budou sílit 🙂

1nelinka
18. čer 2016

@svorly je ja ho tak beru uz 4mesic🙂 a manzel taky..🙂 ja mam ovu 21dc a 16dnu na to ms..:( ale jsem vdecna ze ovu chodi..🙂

jarmulka
18. čer 2016

@svorly koukám, že jsme na tom hodně podobně , ty jsi měla ovu asi o den dva dříve.... Zkoušela jsi dnes test??? Nebo se chystáš testovat???

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru