Těhotenský test. Dávám fotku. Co myslíte?

kosalucy
22. čer 2011

Ahoj všichni,

dnes jsem si dělala testík...
První byl ClearBlue a téměř hned tam naskočilo plus.
Udělal jsem radši ještě jeden - jmenuje se ForYou... Tam se objevil slabý duch, ale až tak za 3minuty! Šla jsem ven se psi a když jsem se vrátila, tak duch byl silnější...no ale to bylo skoro po půl hodině!

Tak nevim ... ☹ Dávám fotku, skuste posoudit...

ivatko0406
29. čer 2016

@ms.neomagic na vsech se mi zda priblizne stejny duch. Takze je to za tri dny? Kdyz koukam na svou radu, taky mam 11, 12 a 13 snad uplne stejnou carku. Ale rikala mi v lekarne, ze nejlepe je testovat ctyri dny az tyden po vynechani. Samo ze ja jsem testila porad, ale evidentne vedi, proc tohle radi. Nekomu se to vyplavuje proste pozdeji. Jestli chces byt jistejsi a nezda se ti to, zkus tu krev. Holky tu na ni hodne chodi. Hodne stesti!

ivatko0406
29. čer 2016

@fresijka ja nemam zkusenosti s IVF, tak pisu jen svuj pohled na vec. Mas jit na nejakou kontrolu?

fresijka
29. čer 2016

@ivatko0406 Jj, v pondělí znova zkusit krev. Mám nadále užívat Utrogestan a vše kolem..Těhu test mi dnes čárku neukázal...z krve 15,1.

ivatko0406
29. čer 2016

@fresijka tak uvidis v pondeli! Ja vim, ze je to desna doba a obzvlast po tom, jak dlouho uz na mimi cekate. Jestli te to potesi, tak ja znam asi 7 dvojic, ktere absolovovaly IVF vsechny nakonec maji deti. I k vam si miminko cestu najde. Urcite!

fresijka
29. čer 2016

@ivatko0406 Děkuju moc!

ms.neomagic
29. čer 2016

@ivatko0406 jj,je to za tri dni...pockam do vikendu..az se v klidu vyspim celou noc a pak budu testovat..a kdyz se nic nezmneni tak pujdu na krev.

ms.neomagic
29. čer 2016

@pandabox jsem z toho nejaka smutna ☹

pandabox
29. čer 2016

@ms.neomagic podle me nema smysl tetsivat kazdy den..podivej se na ostatni serky testu tady...nejvetsi rozdil vidis az po nekolika dnech..

frezie79
29. čer 2016

@ms.neomagic držím pěsti, i když testíky - dušíci jsou hodně slabí, snad je ještě brzo!

ms.neomagic
29. čer 2016

Dekuju holky..ted jsem mluvila se znamou z lekarny a rikala ze to je v poho,at jsem v klidu..

monikavitezslav
29. čer 2016

Ahojky holky moje hcg v krvi klesa tak ppmalu ze i doktori jsou mimo dneska uz jen 1500 ale furt se cejtim divne. Mudr tvrdi ze vse bude v poradku pry to chce cas hodne casu.

depresska1989
29. čer 2016

Tak jsem si holky udělala dnes jiný testík a myslím že je to tam 🙂 (vím že jako podpěra vypadá krabička od cigaret blbe ale nejsou moje )

ms.neomagic
29. čer 2016

@depresska1989 gratuluju krasny..jak dlouho meskas?

depresska1989
29. čer 2016

@ms.neomagic No to u mě těžko říct, mivám různě dlouhé cykly :/

ms.neomagic
29. čer 2016

@depresska1989 a meskas teda uz?

baskervile
29. čer 2016

@sarinka0411 Ahoj,jak jsi dopadla na gyndě?Je vše OK?

baskervile
29. čer 2016

@alicie_k Jak to u tebe vypadá?

ms.neomagic
29. čer 2016

@baskervile je to tu nejaky chciply 😀 co ty,v jaky jsi fazi?

baskervile
29. čer 2016

Ahoj holky,hlásím se do skupiny "aktuální testování" MS má přijít pá-ne.Ovulaci tuším 15DC ,(takže dnes asi 12DPO) a 7DPO jsem měla jednorázově na toaleťáku větší kapku jasně červené krve.Test Pepino z dnešního podvečera negativní.Vím,že je blbost to nezkoušet z ranní moči,ale nedalo mi to 😀 Spousta z vás mě jistě pochopí 😉 Tak nevím kdy udělat další?Pozítří?Už mě cca 14 dní bolí podbřišek.

alicie_k
29. čer 2016

@baskervile Dnes špinění přestalo, asi zabral Utrogestan. Prsa jsou hodně citlivá. Ráno jsem snídala jahody a za chvíli vyletěly ven. Zítra chci zkusit dalšího Maxe jestli bude sílit, testuji obden abych viděla rozdíl...
Děkuji za optání 🙂

baskervile
29. čer 2016

@ms.neomagic Viz výše 😀 Nevím,nevím

baskervile
29. čer 2016

@alicie_k Tak to je dobře a i ta nezpracovaná snídaně vypadá "nadějně" 😀

ms.neomagic
29. čer 2016

@tuzemka tak jak sili testy?

ms.neomagic
29. čer 2016

@baskervile no tak parada 😉

luciebx
29. čer 2016

@monikavitezslav a jak je to s tebou? Sleduji té. Doufám ze už bude brzy lepe

alicie_k
29. čer 2016

@baskervile No včera jsem už propadala smutku a už jsem si i zapálila, že je to zas v kýblu a dnes zas dobrý, čert aby se v tom vyznal 🙂 Uvidím co zítra ráno, třeba dám vědět.
A tobě tfuj tfuj pro štěstí!! 🙂

baskervile
29. čer 2016

@ms.neomagic Nevím,minulý měsíc mě to břicho taky takhle bolelo..A mrcha červená dorazila.Cykly mám 28-30 dní

sarinka0411
29. čer 2016

@baskervile ahoj díky za optani vše v pohodě jak má být je to čerstvý tak se to tam teprve klube.. 11.7. Jdu na další kontrolu to budu 7tt tak tam už bude víc 🙂

baskervile
29. čer 2016

@sarinka0411 Tak to už by mohlo i ťukat 🙂

sarinka0411
29. čer 2016

@baskervile to už jo 🙂 těším se jako malý dítě na hračku 🙂 a ty nezoufej a věř testovat se dá kdykoliv já třeba z ranní testovala jednou jinak před tím jsem na zkoušku odpoledne ještě ten samý den večer pak jsem testovala teda ráno... No a před pár dny jsem opět testovala večer 😉 začala jsem jeden den před termínem MS

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru