Těhotenský test. Dávám fotku. Co myslíte?

kosalucy
22. čer 2011

Ahoj všichni,

dnes jsem si dělala testík...
První byl ClearBlue a téměř hned tam naskočilo plus.
Udělal jsem radši ještě jeden - jmenuje se ForYou... Tam se objevil slabý duch, ale až tak za 3minuty! Šla jsem ven se psi a když jsem se vrátila, tak duch byl silnější...no ale to bylo skoro po půl hodině!

Tak nevim ... ☹ Dávám fotku, skuste posoudit...

baskervile
29. čer 2016

@sarinka0411 Čekám MS o víkendu,tak uvidíme

sarinka0411
29. čer 2016

@baskervile tak to je za chvilku 😉 držím palečky a dej vědět 🙂

baskervile
29. čer 2016

@sarinka0411 Díky 🙂

alicie_k
30. čer 2016

Dobré ráno. Tak u mě dnes takhle.
Spodní 2 dny zpět odpoledne, horní teď ráno. Termín MS zítra. Pro mě trošku silnější a dá se dobře vyfotit. Ale na tom Mamatestu Comfort 10 mi sílila viditelněji, asi se k němu vrátím ☹

alicie_k
30. čer 2016

@ivatko0406 Ty máš ty testy opravdu vzorové, kam se hrabu 🙂 Mně teda zesílíl celkem nepatrně. No zkusím zase asi buď zítra, nebo pozítří radši. To jsou nervy 🙂

ms.neomagic
30. čer 2016

@alicie_k ty mas ty testy jako ja...ja ted pro zmenu drzim curani,protoze nemam test a musim to vydrzet nez povezu holku do skoly a koupim ho..dneska jsem nebyla na nocni tak jsem zvedava co to udela 😀

alicie_k
30. čer 2016

@ms.neomagic To jsi dobrá, já jsem zase byla včera posedět se známýma na zahrádce a ráno už jsem myslela že nedoběhnu, vyčůrala jsem tak 2 litry 😀 No dokud nám nepřijde MS tak máme pořád naději ne? 🙂

ms.neomagic
30. čer 2016

@alicie_k presne tak..jdu curat do sklenicky,uz to nevydrzim a do 8h uz vubec ne 😀

ivatko0406
30. čer 2016

@depresska1989 no to je pekne ruzovoucka carka! 🙂

ivatko0406
30. čer 2016

@alicie_k myslis? Ja mam pocit, ze sili nejak pomalu. Minuly ct bylo 10dpo a byla prvni smouha. Dnes 17 dpo a vypada to takto.
Holky, kdy jste mely testovaci stejnou jako kontrolni?

ivatko0406
30. čer 2016

@alicie_k horni mi prijde urcite vyraznejsi. Zkus nebyt jako ja a netestovat denne. Pak je ten rozdil videt lepe. Ode me to sedi, ja vim. Ale sama vidim, ze to tak je lip videt.

ivatko0406
30. čer 2016

@baskervile no jasne, ze to tve vecerni testovani chapeme. Kdyz musis, tak musis! Drzim palce, aby ms uz nedorazila a misto toho se klubalo miminko 🙂

monikavitezslav
30. čer 2016

@luciebx ahoj stale mam vysoke hcg v krvi. A furt krvacim pry je to dobre ze aspon mrne odchazi. Cejtim sw ale divne.

ivatko0406
30. čer 2016

@monikavitezslav ahoj a uz padlo nejake rozhodnuti, zda ti ponechaji delohu? Asi se ceka, az jestli vse odejde, vid? Hodne hodne sil posilam!!

sarinka0411
30. čer 2016

@ivatko0406 ahoj já měla stejně výraznou až 4 dny po vynechání MS.... Vcelku ty rozdíly první dva ty fialový jsou den před MS... Slabší modrý je 2 dny po zpoždění a ten horní úplně stejný čárky je 4 dny po vynechání 🙂

sarinka0411
30. čer 2016

@baskervile Neděkuj přece 🙂

monikavitezslav
30. čer 2016

@ivatko0406 delohu mi zatim nechaji. Ale necejtim se nejlip.

ivatko0406
30. čer 2016

@monikavitezslav to je jasne. Zase bude lepe!

ivatko0406
30. čer 2016

@sarinka0411 pekna rada 🙂. Ja doufam ze ms neprijde uz 🙂

sarinka0411
30. čer 2016

@ivatko0406 k tobě určitě ne vždyť máš hezkou čárku už 🙂 k tobě MS přijde až za hezkých pár měsíců 😀

ms.neomagic
30. čer 2016

Tak konecne siliiiime 🙂 huraaaa

ivatko0406
30. čer 2016

@ms.neomagic jo tady je to uz pekne videt.

Hele holky slysely jste, ze kdyz to stoupa pomaleji, je to devce a kdyz rychle, je to kluk? Ze pry klucici embrya nejsou tak silny, tak je treba vic toho hormonu. Kde jsem to cetla....mozna tu na konikovi. Zrejme jen nejaka teorie, samozrejme takovych je 🙂

ivatko0406
30. čer 2016

@sarinka0411 u kluka mi prisla presne 8 nedel po porodu. A to jsem kojila o 106 🙂

alischkar
30. čer 2016

@ivatko0406 Ahoj, já jsem taky testovala denně a pak byla nervózní, že čárka je sice hezká, ale furt slabší než kontrolní a třeba 3 dny po sobě (až do 17DPO) žádné sílení.
Chce to hodit se do pohody, mimčo tam je 🙂 Testovat jsem přestala a při dalším testu (23DPO) už byly čárky stejně silné.
Hodně mi pomohla věta: "Testy nejsou stavěné na to, aby určovaly výši hladiny HCG - pouze mají říct ANO/NE, takže síla čárky (pokud vyloženě neslábne) není důležitá" 😉

monikavitezslav
30. čer 2016

@ivatko0406 potrebuji uz ale jit do prace.doma na me vse doleha a denne hadky s mou blbou tchyni.

ivatko0406
30. čer 2016

@alischkar mas pravdu. Jenze jak odolat 🙂. Ja porad cekam ty dve cary no 🙂

ms.neomagic
30. čer 2016

@monikavitezslav proc se s tebou furt hada,to ti nemuze dat pokoj ani ted?

ivatko0406
30. čer 2016

@monikavitezslav vyprdni se na ni! Misto aby te podporila...co to je za jezibabu!

baskervile
30. čer 2016

Tak hlásím ranní Pepino negativní 😒 Jsem to do zítra nevydržela.Břicho pořád pobolívá,mám neblahé tušení,že se ta mrcha zase ukáže 😠

ivatko0406
30. čer 2016

@baskervile no tak bude pozitivni pristi mesic! 🙂. Urcite.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru