Těhotenský test. Dávám fotku. Co myslíte?

kosalucy
22. čer 2011

Ahoj všichni,

dnes jsem si dělala testík...
První byl ClearBlue a téměř hned tam naskočilo plus.
Udělal jsem radši ještě jeden - jmenuje se ForYou... Tam se objevil slabý duch, ale až tak za 3minuty! Šla jsem ven se psi a když jsem se vrátila, tak duch byl silnější...no ale to bylo skoro po půl hodině!

Tak nevim ... ☹ Dávám fotku, skuste posoudit...

simi1510
5. zář 2016

@baskervile já zase tobě, ať se povede!!!

baskervile
5. zář 2016

@simi1510 Určiě 😉 Nejpozději pod stromeček 2v1 🙂

simi1510
5. zář 2016

@baskervile jinak jsem četla, že se doporučuje Novosil, já ho zkusila pak objednat taky, až dojde MS... tak uvidím 🙂

dracoschuckyna
5. zář 2016

@kaccka89 byla jsem s tema carkama na tom uplne stejne... a ted jsem ve 20tt. 🙂 vyjde to uvidis 🙂

baskervile
5. zář 2016

@simi1510 A po té revizi kontryhel na dorůstání děložní sliznice 😉

simi1510
5. zář 2016

@baskervile objednala jsem nějaké kapky, kde je kontryhel, šalvěj a další bylinky 🙂 i šalvěj lékařská je prý dobrá na dobu po potratech 🙂 Tak snad to zabere...

kaccka89
5. zář 2016

@dracoschuckyna je tak to se mi ulevilo, a gratuluji,mam uz jednoho 6leteho milacka, ale chceme jeste holcicku :D :D

dyslovka
6. zář 2016

@ssaskiaa : beru 😀

lulinenka16
6. zář 2016

Dobré ráno holky. Kdybyste tak věděly, jak sem se dneska ráno strašně vyděsila, úplně sem myslela, že se zblázním :(. Ráno šel můj do práce, a mě se chtělo čurat, tak sem si řekla, že už udělám test (5.00) jinak dělám až o půl osmé, kuknu na něj a tam strašně slabá čárka :( no co vám budu povídat byla sem úplně v pr... :( pardon za slovník. Ale zase sem si řekla, že sem v noci dost pila a chodila na záchod a že je to třeba tím :(. Tak sem zkusila o půl osmé druhý i když my bylo jasné, že nebude první ranní a naštěstí ta čárka byla silnější. Málem mě odvezly. Pardon za román, muselo to ze mě ven jinak bych se zbláznila. Pro porovnání přidávám fotku z neděle(horní) a z dneška (spodní). Co myslíte zesílil?

06lienocka
6. zář 2016
lulinenka16
6. zář 2016

@06lienocka fakt si myslíš, že je to v pohodě? Já vím, že se teď chovám jako hysterka ale je to moje první a ten test ráno mě strašně vyděsil :(. Zesílil?

laura1972
6. zář 2016

@lulinenka16 teda ten je úplně super 🙂 krásná čárka, můžeš být v klidu 🙂 gratuluji 🙂 🙂

lulinenka16
6. zář 2016

@laura1972 děkuju, já sem z toho prvního málem vyletěla z kůže 🙂. Když sem dělala ten druhý tak sem se na něj ani nepodívala radši až pozděj když sem šla kolem a naštěstí na mě svítily už z dálky 🙂

laura1972
6. zář 2016

@lulinenka16 je to krásný pocit 🙂 já sice děti už mám odrostlejsi a mimčo jsme si ještě přály a taky jsem nevěřila, že tam druhá čárka bude když to nevycházelo. To bylo pak překvapení 🙂

lulinenka16
6. zář 2016

@laura1972 to je hezké 🙂 no pro mě to byl taky strašný šok, před týdnem na testu nic, tak sem dělala poslední, že tam taky určitě nic nebude a hned naskočila druhá :D

lulinenka16
6. zář 2016

@laura1972 je možný že ten test po zaschnutí trochu zbledne?

laura1972
6. zář 2016

@lulinenka16 ten už bude jen sílit 🙂 moc krásný 🙂 já mám vždycky radost za ty druhé, když ráno kouknu na koníka a vidím ty testy tady se // čárkami 🙂 nějak se to tu poslední dny rozrůstá a to je krásný 🙂

bettynka26
6. zář 2016

@simi1510 Také jsem byla na revizi minulou neděli. mimísek se nám přestal vyvíjet.Byla jsem v 9tt. Včera jsem byla na vyšetření u svého gynekologa a vyfasovala jsem antibiotika. Neboj vše bude v pořádku. Nesmíš se poddávat strachu. Je to těžké ale zvládneš to 🙂 Určitě se příště zadaří a než se naděješ budeš mít u sebe miminko. Hlavně na to zlé nemysli. Určitě dělej co tě baví taky to tak mám- Pak člověk na ty chmury zapomene. 🙂 'Držím palečky.

laura1972
6. zář 2016

@lulinenka16 no oni po pár dnech blednou. Přítel mi je dal všechny do rámečku na památku, tak jsem taky zvědavá jak za nějaký čas budou vypadat. Kdxztak dej fotku. Většinou když test zaschnul úplně, tak čárka se trošku zvýraznila .

lulinenka16
6. zář 2016

@laura1972 já pevně doufám, že bude sílit 🙂 dneska jdu k dr. tak doufám, že tam bude aspoň bublinka a na správném místě🙂. Jj já to tady sleduju už nějakou dobu a teď se to tu pořádně rozjelo 🙂a sem strašně ráda, že se můžu konečně přidat 🙂 je to krásný 🙂

lulinenka16
6. zář 2016

@laura1972 no když sem je dala k sobě, tak je vidět že je silnější, radši už to nebudu moc zkoumat, už sem z toho na nervy dost :-/

laura1972
6. zář 2016

@lulinenka16 ukaž prosím, já jsem taky jak prvnička 😀 ale mám radost 🙂

lucky22
6. zář 2016

Tak holky mam za sebou peprnou noc. Skoncila jsem v noci v nemocnici. Tehotenstvi mam potvrzene z krve, na ultrazvuku jeste nic videt nebylo, ale to nebyva ve 4tt. Ale kvuli hcg hormonu se mi rozvinul hyperstimulacni syndrom po tom IVF. Mam proste velke vajecniky s hodne folikulama a proto mam tak velke bolesti a nafoukle bricho. Nemelo by to byt nic vazneho ale musi me hlidat a snad to neublizi prckovi.

laura1972
6. zář 2016

@lucky22 tak se drž, ať je vše v pořádku, bude to dobré ☺

lucky22
6. zář 2016

@laura1972 dekuji, snad bude. Hlavni je ze jsem jela, moc se mi nechtelo, ale nastesti mam hodne rozumneho manzela 🙂

lulinenka16
6. zář 2016

když ono to na té foce nejde moc vidět :( nevím už mi z toho hrabe. ten spodní je dnešní

laura1972
6. zář 2016

@lulinenka16 tobe se zdá, že vybledl? Neřekla bych. Sice jak je to osvícené, tak je to nezaostrene, ale řekla bych, že je úplně super 🙂

lulinenka16
6. zář 2016

@laura1972 a ještě se mi nahrála špatná fotka . nevím po zaschnutí mi na fotce přijdou stejné

lulinenka16
6. zář 2016

@lucky22 jejda, tak se hlavně opatruj, odpočívej a nestresuj se (hm to říká ta pravá 🙂). budu držet pěsti ať je to ok 🙂

laura1972
6. zář 2016

@lulinenka16 teď je to vidět krásně 🙂 já mela taky ze začátku mi to přišlo stejné. Druhy den jsem testovala zase a přišlo mi, ze je stejná, ale ten další byla zase o něco silnější. Ono je to znát když testujes tak obden, tak ten rozdíl je tam vidět 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru