Těhotenský test. Dávám fotku. Co myslíte?

kosalucy
22. čer 2011

Ahoj všichni,

dnes jsem si dělala testík...
První byl ClearBlue a téměř hned tam naskočilo plus.
Udělal jsem radši ještě jeden - jmenuje se ForYou... Tam se objevil slabý duch, ale až tak za 3minuty! Šla jsem ven se psi a když jsem se vrátila, tak duch byl silnější...no ale to bylo skoro po půl hodině!

Tak nevim ... ☹ Dávám fotku, skuste posoudit...

laura1972
4. říj 2016

@marienkah00000 tak Vitalx je přebal mamatestu, spíš bych zkusila jiný.

laura1972
4. říj 2016

@katuskad1 ahojky, ja sice včera dělala ovu test a ted budu dělat druhý, vypadá to, že dnes bude pozitivní, takže ovulka by mohla proběhnout zítra🙂 ms tím pádem by měla pak už přijít. Jsem v pohodě cítím se dobře, kdybych věděla, že to bude v pohodě, tak bych do toho nejradši praštila hned.

simi1510
4. říj 2016

@europa00 já když krvácela, tak jsem ho polykala a to se mi zvedal žaludek, někdo je snad dost unavený po tom. O někom jsem snad i četla, že měl depky. Když ho zavádíš, tak musíš cca 30 minut ležet.

simi1510
4. říj 2016

@hanulka90 držím palce!

hanulka90
4. říj 2016

@simi1510 děkuji moc

lenulinka10
4. říj 2016

@hanulka90 aha... No me si objednali 14 dni po ocekavane ms. Tak snad uz tam bude pekne neco videt 🙂 a mas nejake priznaky?? Ja skoro zadny,krom toho ze me boli bradavky,obcas pichne v podbrisku a rano,kdyz vstanu je mi spatne od zaludku nez se nasnidam. Jinak nic 🙂

sadamka90
4. říj 2016

@laura1972 Ahojky chci se zeptat a zkoušela si teď někdy po revizi i těhu test? Já se právě bojím, že by mi i ovu testy teď ukazovaly pořád vysoký lh hormon (jsem týden po sp), když by bylo ještě nějaké hcg, že to bude chvíli trvat, než to z těla odejde. Nebo už víš, že máš hcg na 0? 🙂)

simi1510
4. říj 2016

@sadamka90 Já ho zkoušela, a po 2 týdnech už byl bílý u mně a ovu jsem nezkoušela v den ovulky, ale poznala jsem to.

laura1972
4. říj 2016

@sadamka90 no ještě jsem teh. test nezkoušela, zkusím zítra. Psala jsem si tady o tom HCG s jednou holcinou a po 14 dnech už po revizi mela tehu test bílý a na netu, co jsem se dočetla, nejdéle do 3 týdnů by nemělo HCG už být v krvi.

hanulka90
4. říj 2016

@lenulinka10 příznaky skoro žádné. Jak říkáš občas mě píchne v podbřišku. Pořád chodím curat a co me nejvíce štve ve 4 ráno už jsem vzhuru. Jinak mi vůbec nic není. A nevolnosti? Sem tak večer jinak taky ne.

lenulinka10
4. říj 2016

@hanulka90 no o tom curani mi ani nemluv.. Chodim porad 😀 a jsem taky unavena. Jinak nic 😀

hanulka90
4. říj 2016

@lenulinka10 doufám že se to nezhorší. Jo a pak je ještě změna v tom že vůbec nemam chuť na sex. A když už se premuzu tak mě to stejné bolí😁

lenulinka10
4. říj 2016

@hanulka90 to ja chut docela mam. No tak predtim jsme s pritelem spolu spali skoro denne. Ale ted jak jsem na zacatku,tak mam i strach. Takze to uz tak casto nedavam 😀 ale jinak sex probiha v poradku,nic me neboli ani zadne spineni 🙂

hanulka90
4. říj 2016

@lenulinka10 tak to ti závidím u mě je to kolikrát na pohotovost. Nemůžu se ani zvednout jak to bolí.

sadamka90
4. říj 2016

@simi1510
@laura1972 Holky tak to ráda slyším. No zkusím test asi o víkendu to budu 12 dní po sp a uvidíme zda tam ještě nějaký zbytkáč bude 😀 Ale trošku se bojím, aby vbc došla ovu tenhle cyklus...

ms.neomagic
4. říj 2016

Holky ja jsem tak stastna,ja jsem konecne sekla s nocni a nasla si novou praci..budu zase v noci spaaaaaat 😉

kettkav
4. říj 2016

@lenejewel89 Mamatesty prý dělají občas falešné duchy :( Tak zkus příště Pepino nebo Dr. Max.

barusak95
4. říj 2016

Ahoj holky nejsem teda snazilka ale uz tehulka ale hrozne se mi tu zalibila debata o curani v tehotenstvi a muzu vam rict ze to bude jeste horsi a jeste lepsi kdyz si vam mimco lehne na mocak to chodite snad po minute 🙂

hanulka90
4. říj 2016

@lenulinka10 tak jsem doma. Pan primář mi to potvrdil a objednal mě za 14 dní že to bude líp vidět a že už uvidíme i srdíčko. Tak mám strašnou radost

simi1510
4. říj 2016

@ms.neomagic jeeee ja jsem rada i za tebe!!!! Gratuluji!

simi1510
4. říj 2016

@hanulka90 gratuluji! 🙂

lenulinka10
4. říj 2016

@hanulka90 parada 😊moc gratuluji 🙂 uz se take tesim ve ctvrtek az uvidim prcka 💕

hanulka90
4. říj 2016

@simi1510 děkuji moc. Tak se mi ulevilo

hanulka90
4. říj 2016

@lenulinka10 je to krásný pocit vidět tu tečku a věřit že to dobře dopadne. Dostala sem utrogestan a prednison. Tak to bude určitě v poradku

hanulka90
4. říj 2016

A tady je zatím jako tečka na levé strane. Za 14 dní bude určitě daleko líp videt

baba93
5. říj 2016

Ahoj holky 🙂 myslite ze by tt mohl ukazovat ovulaci ? 😕 😕

baba93
5. říj 2016
baba93
5. říj 2016
baskervile
5. říj 2016

@baba93 Těhu test ovulaci neukáže,ale ovulační test prý těhotenství ukázat může

baskervile
5. říj 2016

@petulle1986 Mě falešňáky dělal i Cemio.Je to stejný výrobce 😖

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru