Těhotenský test. Dávám fotku. Co myslíte?

kosalucy
22. čer 2011

Ahoj všichni,

dnes jsem si dělala testík...
První byl ClearBlue a téměř hned tam naskočilo plus.
Udělal jsem radši ještě jeden - jmenuje se ForYou... Tam se objevil slabý duch, ale až tak za 3minuty! Šla jsem ven se psi a když jsem se vrátila, tak duch byl silnější...no ale to bylo skoro po půl hodině!

Tak nevim ... ☹ Dávám fotku, skuste posoudit...

tynulkaxix
17. zář 2015

@bajunka tak to máš super, že máš takovou kamarádku. Já mám zase štěstí, že mamina občas pracuje ,z mojí gyndarkou ona je opravdu zlata

tynulkaxix
18. zář 2015

Cauky holky, dala jsem k sobe pouze ranní testiky. Ten první je ze středy foceny ve 12, čtvrtek, patek v 7.. přijdou mi stejný, že moc nerostou☹

pekkaa
18. zář 2015

@tynulkaxix HCG roste obden, takze porovnavej 30 a 32 DC.. kazdy den nema smysl.. a mezi 30 a 32 tam je pekny rozdil

tynulkaxix
18. zář 2015

@pekkaa ale je to v jinou hodinu. 30dc je ve 12 30dc je v 7

pekkaa
18. zář 2015

@tynulkaxix to vubec nemusi vadit... ja jsem mela testy v prubehu dne silnejsi nez rano 🙂..
fakt neboj! urcite to bude v poradku..
kdyztak si jeste muzes zkusit koupit citlivejsi testy (napr. Lady Max z Dr Max ukazuje nejlepe). ale testuj obden. nema smysl kazdy den

tynulkaxix
18. zář 2015

@pekkaa lady max jsem dělala a byla ta čárka o něco slabší než ostatní. Hlavně u nás dr Maxe nemáme.

dubnacek
18. zář 2015

@tynulkaxix nahodou mas pekne carky,pokud bys ehu nebyla urcite by na jednom z nich tech pozdejsich nebylo vubec nic.Nestresuj se,udelej zitra nebo pozitri a uvidis.Me treba nesilil zadny vsechny jsem mela jako mas ty tady a jsem dnes 24tt takze zadny stres😉

pekkaa
18. zář 2015

@tynulkaxix ok, kdyz neni tak neni... kazdopadne testuj obden, jinak se budes zbytecne stresovat.
ja jsem to jeste delala tak, ze jsem si kupovala 2 tipy testu a testovala obema. na jednem to sililo pomaleji, ale na Maxovi rychleji... pak se v urcitou dobu srovnaly

bbvcelka
18. zář 2015

@tynulkaxix nejlepší testy jsou z Globusu,potvrzeno více holkami 😀 😀 jinak gratulace velikáá

tynulkaxix
18. zář 2015

@bbvcelka tak ten je od nás tak 70 km 😀 a Děkuji, ale bojim se🙂

tynulkaxix
18. zář 2015

@dubnacek jako i včera mi naskočila čárka tak snad to bude ok 🙂 kazde clovekj má jiný hladiny hcg, při prvním trhu jsem taky neměla Mega silnou čáru a hlavně se mi ukázala az dlouho po vynechání. A Red se mi ukázala před ms

tynulkaxix
18. zář 2015

@tynulkaxix takže doufám že ta ms fakt neprijde

milujicimamina
18. zář 2015

holky rposím ,pěkný den přeji,měla jsem ms došla 26dc chodí mi 25-31 no 2dny a nic,někdy to tak mám,dneska mi dala lékár nice test nějaký verto 10,protože mě pořád pobolívají prsa,a mám tam ružovku máte s ním zkušenosti?

milujicimamina
18. zář 2015
marticcelli
18. zář 2015

@tynulkaxix ahoj, ten prvni test je viditelne slabsi, vsude se doporucuje delat test co druhy den, ale nejjistejsi to budes mit z krve, ja mela na testech taky jen takove duchy a poradna tlustice tam byla az po potvrzeni z krve, kde bylo hcg pres 1000 asi tyden po vynechani ms.

tynulkaxix
18. zář 2015

@marticcelli Ahoj na testu slabounkateho ducha Vidim. Někdo je tehu a ms normalne má. Držím pěsti ať sili🙂 no doufám, že už se to tentokrát udrží a dopadne to vse v pořádku

88martina88
18. zář 2015

Ahoj holky. Mne uz z toho cekani na mimi asi švihne ☹ je mi dva dni tak nejak divne. Tak jsem si delala testy. Mneli jen mamatesty tak sem je vzala ale preve ty duchy mne stvou ☹ spodni je 23. vecer prostredni 24.vecer a horni 25. poledne ja porad nevim. Jsem 26DC . Dekuji na nazor. A preji krasny den a holkam s //Moc moc gratuluji 😊

im4fun
18. zář 2015

@88martina88 ja tam teda nevidim nic, ale jedu z mobilu...Nejlip si ty testy zacni delat az po vynechane MS a rano a ob den, takhle to moc nema smysl

88martina88
18. zář 2015

@im4fun ja vim ze je brzi nic mene jsem testy zkousela pro to ze manza ma dnes 30 tak ak by se zadarilo byl by to hezky darek 😉 pockam a uvidim. Ale dekuji. 😉

milujicimamina
18. zář 2015

Tak Já nevím zkusom tedy ještě jiný druh testu,zkoušela jsem ten verto i male do moci abych věděla zda nedela falešné,no nemá na nem nic ani šmouhu,takže bud jsem tehu i přes ms nebo nevím

dubnacek
18. zář 2015

@88martina88 mamatesty dost casto ukazuji falesne,ale nemusi to byt ve trvem pripade,ja na nich na pc po velkem priblizeni opravdu lehce carky vidim,ale nemusi to nic znamenat.Manzelovi bych to radeji neukazovala,je to chlap a nejspis by ti rekl,ze tam nic neni.Me to manzel zerl i kdyz uz carka videt byla 😉)

88martina88
18. zář 2015

@dubnacek Ne manželovi to neukazuji. Jen sem zkoušela ci se nahodou něco neobjevi. Počkam zda li ms dorazi nebo ne.

tynulkaxix
18. zář 2015

Holky dotaz. Vždycky jsem kupovala test s citlivostí 10 a tedy mám jeden citlivosti 12,5 co to vůbec znamena? Jaky je v tom rozdíl? S 10 zachyti Tehu driv?

tynulkaxix
18. zář 2015

Holky dotaz. Vždycky jsem kupovala test s citlivostí 10 a tedy mám jeden citlivosti 12,5 co to vůbec znamena? Jaky je v tom rozdíl? S 10 zachyti Tehu driv?

bajunka
18. zář 2015

@tynulkaxix s citlivostí 10 zachytí dřív, že už zachytí 12,5 má nižší citlivost tak později, pak jsou s ještě nižší citlivostí 20 a 25 ty zachytí ještě později...

tynulkaxix
18. zář 2015

@bajunka díky🙂 Já vůbec nevěděla že citlivost 12,5 existuje😀

tynulkaxix
18. zář 2015

Tohle je ta 12,5 v 16:30

dubnacek
18. zář 2015

@tynulkaxix ja myslim,ze ty uz testovat nemusis ze je to dost jasne a muzes se pomalicku radovat😉)

tynulkaxix
18. zář 2015

@dubnacek kéž by si mela pravdu 🙂 už me začínají bolet i prsa, zatím jen trochu.

dubnacek
18. zář 2015

@tynulkaxix Me prsa snad ani nebolely,jen mozna ze zacatku a to jen trosku a od 7tt vubec ne,takze s tim si nic nedej a ani bricho nijak zvlast,jen pozdeji az se zacalo zvetsovat a to ani ted nijak ve 24tt,kdy uz mam brisko dost velike.Pokud bys nebyla tehu urcite i nektery test vyjde negativni,ale ty mas na kazdem carky takze si vazne myslim,ze tehu budes😉.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru