Těhotenský test. Dávám fotku. Co myslíte?

kosalucy
22. čer 2011

Ahoj všichni,

dnes jsem si dělala testík...
První byl ClearBlue a téměř hned tam naskočilo plus.
Udělal jsem radši ještě jeden - jmenuje se ForYou... Tam se objevil slabý duch, ale až tak za 3minuty! Šla jsem ven se psi a když jsem se vrátila, tak duch byl silnější...no ale to bylo skoro po půl hodině!

Tak nevim ... ☹ Dávám fotku, skuste posoudit...

jarpa111
9. říj 2015

@vapka určitě bude! 🙂

padly_andel
9. říj 2015

@vapka Ten je 🙂
@jarpa111
@cocochanel85 Děkuju, já ho tam právě taky vidím, ms by měla dojít asi 14. tak doufám že nepříde!

jarpa111
9. říj 2015

@padly_andel já měla stejnýho ducha 12DPO a jak to hezky za týden zesílilo 🙂 😀

tmp11
9. říj 2015

Holky zkoušely jste ovu testy? Prý dokážou ukázat ranne těhotenství dřív než gravitest...

eliotka1
9. říj 2015

@vapka Tak toto už není duch, ale slabá krásná čárka! Gratuluji a ať sílí! 🙂

padly_andel
9. říj 2015

@jarpa111 Já doufám, že bude sílit 😵

volfici
9. říj 2015

Ahoj holky, co myslíte? 26 DC a 14 DPO. Asi nic, že? 😒

eliotka1
9. říj 2015

@volfici Já teda nevidím nic 😨

jarpa111
9. říj 2015

@volfici já taky nic nevidim, zkus testnout za dva dny 🙂

padly_andel
9. říj 2015

@volfici Taky nic nevidím 😔

berut
9. říj 2015

@cocochanel85 Dobře on! To je od něj roztomilé 😀 Ale chápu, že tě jeho dotazy stresují - možná bych mu to řekla narovinu, že situace stejná, ale až se to rozlouskne, že mu sama řekneš. Mě by to teda nervovala děsně.. Jinak já sem na tom stejně - bez bolestí, MS nikde, test sem dneska nedělala - ale určitě by byl taky sněhobílý, chci ho udělat nejdřív v neděli, pokud to vydržím teda. Ale četla jsem dnes na nějaké jiné diskuzi zkušenosti jedné maminy, která měla negativní tt testy a pozitivní až v 10 tt.. Což mě dnes (a jistě i tebe) pozitivně naladilo. 😉

berut
9. říj 2015

@padly_andel Já tam nic nevidím, ale zkusila bych to později, myslím, že je ještě brzy. 🙂

@vapka Vidím hezkou čárku, určitě bych ještě testla později.

@volfici Nic tam nevidím, ale nezvdávala bych to, počkala bych do MS, případně testla potom, když nepřijde.

Držím palce holky 😉

volfici
9. říj 2015

díky holky, mám cyklus 26, tak jsem schválně čekala až do dneška... no uvidím, jestli dorazí MS, měla by dnes, maximálně v neděli a kdyžtak zkusím v pondělí znova testovat. Po 7 letech jsem dostala v srpnu naději svým úplně prvním pozitivním testem, bohužel z toho nakonec bylo zamlklé, ale zase jsem začala doufat, že i já se snad dočkám. Ach jo 😒

vapka
9. říj 2015

@berut jetš budu testovat, ale sílí, tak snad se to udrží 😉

vapka
9. říj 2015

@padly_andel takovou čárku jako máš dnes jsem měla včera, tak ať sílí 😀

majaaa82
9. říj 2015

Ahojky, mám dotaz... co si o tomhle myslíte? Je možné, že by to mohl být falešně pozitivní test, nebo jsem fakt v tom? V reálu je čárka ještě víc vidět, než na fotce. Jsem 10 DPO... Díky.

volfici
9. říj 2015

@majaaa82 zkus za pár dní znova, čárka tam je, uvidíš jestli bude sílit...

eliotka1
9. říj 2015

@majaaa82 Myslím, že čárka je hezky viditelná a růžová 🙂 Přeji ti, ať ti testíky hezky sílí!

mercedesse
9. říj 2015

@majaaa82 krásná čárka. Taky jsem měla a teď jsou ji dva roky😉

majaaa82
9. říj 2015

@eliotka1 Díky moc... jsem dnes 31. den cyklu, měla bych to tak nějak dostat už... test je dělaný z ranní moči. Jsem z toho paf...

volfici
9. říj 2015

@majaaa82 uvidíš, že bude krásně sílit 🙂 držím palce

majaaa82
9. říj 2015

@mercedesse Je to ještě duch, nebo už čárka? Nemám žádný příznaky, vůbec nic mi není, mám pocit, ja kdybych byla uprostřed cyklu. Jen jsem unavená a včera jsem se rozbrečela v metru. Ani nevím proč... přisuzovala jsem to PMS...

tynulkaxix
9. říj 2015

@bajunka Ahojky tak jak pak ti je? 🙂 mě občas zaboli podbrisek, jsem unavena a prsa stále trochu boli. Hlavně mi přijde že mi trošku narostlo bricho😀 ja sice neměla hubeny břicho, ale takový jsem neměla😀 říkají že u druhého tehu to jde vidět dřív jinak už mám taky angelsounds, tak už se těším až budu poslouchat

vapka
9. říj 2015

@majaaa82 krásná čárka, tiše gratuluji 😀

bajunka
9. říj 2015

@tynulkaxix No nic moc furt nemám žaludek v pohodě, unava ani nemluvím a ještě jsem začla být nachlazená, mně teda narostly hlavně prsa u toho břich já jsem strašně nafouklá, ale jako miminkovsky mi zatím asi neroste.

majaaa82
9. říj 2015

@vapka A jak to, že mi nic není? Ani mi není špatně, ani mě nebolí prsa, vůbec nic. Holky tady vždy řeší, že by mohly být těhotné, protože tohle a tamto? Nemůže to bejt falešně pozitivní? Vím, že se ptám hloupě, ale je to můj první takhle čárkovatej test v životě...

marycz
9. říj 2015

@majaaa82 to teprve může přijít...každá žena jinak reaguje na HCG a každé těhotenství je jiné...ještě si počkej a ono to přijde 🙂 test máš pěkný, jen ať sílí...držím palečky 🙂

lucie_vavi
9. říj 2015

@majaaa82 úplně stejnou čárku jsem měla včera, 10 DPO. přeji ať sílí ! 🙂

vapka
9. říj 2015

@majaaa82 nezní to divně, buď ráda, že Ti nic není, já se s prvním problila do 6měsíce a v 8 rodila, no teď se mi to začíná zase rozjíždět, tak snad to přejde brzo, že Tě nic nebolí, nemusí být špatná zpráva, ale jsi jedna z mála, která tím propluje ani nebude vědět jak 😀

majaaa82
9. říj 2015

@marycz Díky moc. Tak snad se všechno bude vyvíjet v pohodě. Už jsem měla párkrát duchy, ale nic z toho nakonec nebylo. Tohle je jednoznačně nejsilnější test ze všech, který jsem kdy dělala. Je to zvláštní pocit, to vědomí, že se ve mě třeba rodí novej život. Jsem z toho nějaká naměkko.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru