Těhotenský test. Dávám fotku. Co myslíte?

kosalucy
22. čer 2011

Ahoj všichni,

dnes jsem si dělala testík...
První byl ClearBlue a téměř hned tam naskočilo plus.
Udělal jsem radši ještě jeden - jmenuje se ForYou... Tam se objevil slabý duch, ale až tak za 3minuty! Šla jsem ven se psi a když jsem se vrátila, tak duch byl silnější...no ale to bylo skoro po půl hodině!

Tak nevim ... ☹ Dávám fotku, skuste posoudit...

andywolf1
13. říj 2015

Ahoj holky včera ráno jsem si dělala test..nahoře je test který jsem si dělala včera ..pod ním je test který jsem si dělala dnes ráno co myslíte?

pekkaa
13. říj 2015

@andywolf1 je to tam😉

andywolf1
13. říj 2015

@pekkaa no zítra jdu k DR tak uvidime je jasné že to ještě asi nezjistí ale odebere my krev a uvidí se v pátek udělám digitalni test ten by to mohl na 100% vědět 🙂

pekkaa
13. říj 2015

@andywolf1 digitalni je ale 25ka, ne? Jeste by to nemusel rozeznat.. Ale zkusit to muzes.

andywolf1
13. říj 2015

@pekkaa to právě nevím :/

mercedesse
13. říj 2015

@andywolf1 já to jasný a na digi si myslím, že už to bude vidět

eliotka1
13. říj 2015

@andywolf1 Taky se přikláním variantě, že na 25 testu by zatím nemuselo být nic vidět. Každopádně gratuluji k pěkným čárkám a přeji, ať sílí! 😉

andywolf1
13. říj 2015

@eliotka1 je to brzy 🙂 ale čárká sílí :3 moc děkuju 🙂

andywolf1
13. říj 2015

@mercedesse uvidime 🙂

eliotka1
13. říj 2015

@andywolf1 Není zač 😉 Já to tak měla podobně, když jsem začala testovat a z vlastní zkušenosti vím, že Mamatest udělá regulérní čárku až tak týden po zmeškané MS 🙂 Zkus si koupit testy Dr. Max. Ty dělají krásné čárečky mnohem dřív a jsou s citlivostí 10, takže vhodné pro tebe 🙂

andywolf1
13. říj 2015

@eliotka1 já právě nevěděla jaký test si koupit :3 koupím určitě zítra a uvidíme jak na tom budu ale podle mě falešný už to být nemůže že né?

eliotka1
13. říj 2015

@andywolf1 Nene, falešně pozitivní Mamatest vypadá úplně jinak 🙂 Čárka je hodně slabá a spíš do tmava, než dorůžova. Už jsem se za ty roky snažení natestovala až až, takže když se mně poprvé objevila slabě růžová čárka, tak jsem začala potichu doufat 🙂 Takže Ti můžu potichoučku gratulovat 🙂

andywolf1
13. říj 2015

@eliotka1 takže myslíš že to není falešné?.. ty máš zkušenosti :3 zitra k Dr uvidím co my řekne to ještě asi nic neuvidí :/ ale aspon odebere krev..jsem moc ráda jelikož mimčo chceme už dlouho..akorat mě bolí podbřišek jako kdybych to měla dostat ale 2 týdny nic pak prsa mě bolí a i záda :/ jinak nic jiného vše v pořádku

eliotka1
13. říj 2015

@andywolf1 Doktorka zatím zcela jistě nic neuvidí na ultrazvuku, ale může ti vzít aspoň krev a potvrdí ti HCG z krve. Pokud už máš pozitivní test, což už máš, tak v krvi bude HCG určitě přítomný a na ultrazvuk tě pozve za cca 2 týdny. Na ultrazvuku je něco vidět, až když je HCG 1000 a více. Lehké pobolívání podbřišku jako před menzes je normální a zvlášť v době, kdy má dojít menzes a ještě občas teď to cítím, i když jen na chvilku a opravdu malinko. O prsou mi ani nemluv. Už jsem si musela pořídit o číslo větší podprdu 😅

andywolf1
13. říj 2015

@eliotka1 no to my vezme určo krev a taky si myslím že my ještě udělá pro jistotu test tam uvidíme :3 ale těším se.. no já zatím podprdu nemusím měnit ale ještě je čas :D uvidíme.. snad vše dopadne dobře furt mě lidi straší

eliotka1
13. říj 2015

@andywolf1 Nenech se strašit lidmi. Nejhorší je stres a ten si za celé těhotenství užijeme až až, když budeme neustále čekat na výsledky různých vyšetření... Chce to myslet hlavně pozitivně 🙂

andywolf1
13. říj 2015

@eliotka1 Přesně tak ..tyjo normálně jsem strašně zvědavá co my Dr řekne ani sama nevím jak dlouho jsem..já s tím ani nepočítala popravdě....ale kdo vý koupím ten Dr max jak si říkala a dám sem foto ale až v pátek :3 a ty jsi těhu? a v kolikátém jsi:?

eliotka1
13. říj 2015

@andywolf1 Tak dej určitě vědět, jak jsi dopadla 😉 Jojo, já jsem teď v 9. týdnu těhotenství po IVF. Přirozenou cestou nám to nešlo, protože mám neprůchodné vejcovody, ale naštěstí jiný problém nebyl a povedlo se nám hned napoprvé, tak máme radost, jelikož jsme se snažili už přes dva roky. Takže teď si to užívám, i když mívám nevolnosti, sice bez zvracení, ale příjemné to není ani tak 🙂

andywolf1
13. říj 2015

@eliotka1 Jéééééé tak to moc gratuluji 🙂

majaaa82
13. říj 2015

Ahoj holky, navazuju na víkendovou diskuzi... asi už je to jasný, že? 😀

marycz
13. říj 2015

@majaaa82 ahoj...od vikendu zesilila krasne...potichounku gratuluji😉 preji hodne zdravi a pohody 🙂

romelia
14. říj 2015

dnešní test a jedu na krev 🙂

majaaa82
14. říj 2015

Holky, my budeme mit vsechny tri podobny termin ;-D

milujicimamina
14. říj 2015

@majaaa82
@romelia gratuluji holky 🙂

romelia
14. říj 2015

@milujicimamina no a jak ty?

milujicimamina
14. říj 2015

@romelia no už je po ms od večera,a nic nebudu to vubec řešit,v pátek mám výsledky hormonálního profilu a uvidí se co dál 😒 ale včera jsem zkusila jen tak mamatest co mi zbyl a na něm nebylo ani duch nic

romelia
14. říj 2015

@milujicimamina tak příšte se povede urcite 🙂 možná oplodne vajíčko co se nezahnizdilo.

berut
14. říj 2015

@majaaa82 a @romelia Hezkééééé holky gratulace! 😀

vapka
14. říj 2015

Ahojda, tak krásně sílííí, v pátek jdu k mudře, tak třeba bublinka bude už vidět 😉

milujicimamina
14. říj 2015

@vapka gratuluji pěkně sílí

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru