Těhotenský test. Dávám fotku. Co myslíte?

kosalucy
22. čer 2011

Ahoj všichni,

dnes jsem si dělala testík...
První byl ClearBlue a téměř hned tam naskočilo plus.
Udělal jsem radši ještě jeden - jmenuje se ForYou... Tam se objevil slabý duch, ale až tak za 3minuty! Šla jsem ven se psi a když jsem se vrátila, tak duch byl silnější...no ale to bylo skoro po půl hodině!

Tak nevim ... ☹ Dávám fotku, skuste posoudit...

macekv
11. led 2016

@ewiiika hcg mam 650 rakze se uvidi az po odberu ve stredu, zatim je tu riziko mimodelozniho a toho se bojim

estel22
12. led 2016

@88martina88 tehotenstvo to neni ja som mala také iste bola som na gyn

opeth
12. led 2016

Dobrý večer dámy 🙂 Jsem tady nová, a tak jestli píšu kam nemám tak se předem omlouvám. S přítelem se o miminko nesnažíme, ale necháváme osudu co nám připraví 🙂 Zítra bych měla dostat MS, ale vzhledem k sexu bez ochrany navíc během ovulace jsem si ze zvědavosti udělala testík a takhle mi dopadl. Navíc mě už týden bolí bradavky, což se mi nikdy před MS nedělo. Moc se v tom nevyznám, ale připadá mi, že tam možná slabý duch je? Budu ráda za názory, děkuji 🙂

bambinna321
12. led 2016

jasně 🙂
@opeth

bibinka2208
12. led 2016

@opeth to není duch ale jasné viditelná slabá čárka. Tak moc gratuluji a at jen sílí 🙂

opeth
12. led 2016

@bibinka2208 děkuji, tak to se přítel nejspíš zblázní radostí 🙂 raději ještě počkám alespoň do konce týdne..pro jistotu 🙂

opeth
13. led 2016

Nu, tak dnes po ránu to vypadá "opravdověji" 🙂

estel22
13. led 2016

@opeth ja som mala silnejsiu a stale silili

korunka23
13. led 2016

@opeth krásný pohled, gratuluji🙂

bibinka2208
13. led 2016

@opeth ja ti to rikala 🙂 krásné ti sílí mám za tebe radost 🙂

opeth
13. led 2016

🙂 Děkuji, mám velkou radost, ale taky začínající obavy .. ostatně asi jako každá žena 🙂

estel22
13. led 2016

@opeth obavy mam aj ja a dost velke 20idem nacsono drzte mi palce aby bolo vsetko v poriadku

opeth
13. led 2016

@estel22 držím pěstičky, ale určitě vše dobře dopadne 😉

estel22
13. led 2016

@opeth mam 40rokou tak obavy si velke a ten nadherni pocit ze vo mne rastiie novi zivot su nadherne

monikavitezslav
13. led 2016

Ahojky holky kazdy mesic dorazi ms presne ma den i hodinu. A dnes termin ms o skoro celej den a jeste jen spinim?! Test delat je asi zbytecmy co?

pekkaa
13. led 2016

@monikavitezslav ahoj. Uplne zbytecne to nemusi byt.. Spineni nic znamenat nemusi

monikavitezslav
13. led 2016

@pekkaa na vlozce nic neni a na toaletnim papire jen malo je to divny ani se necejtim na ms jalo kazdy mesic

monikavitezslav
13. led 2016

No pockam pokud se ms rozjede ceka me zase clostik ikfyz ale ted uz posledni pak uz to vzdavam!

milujicimamina
13. led 2016

@monikavitezslav to se da jen těžko hádat zkus test

monikavitezslav
13. led 2016

@milujicimamina testu se prave mega bojim zatim pockam zda ses nerozjede ale uz to zpozdeni xhodin me desi a spineni uz uplne ma vlozce furt nic.

monikavitezslav
13. led 2016

Tak ted zas vubec nic tohle bude zajimavy pokud se v noci nerozjede tak v patel testnu. Zatim priznaky na ms vubec ale vubec zadne. Ze by se na novy rok zadarilo?

andeaaa
13. led 2016

@estel22 já čekala své čtvrté dítě taky ve 49 🙂

milujicimamina
13. led 2016

@monikavitezslav ja bych testovala🙂

tehulka1167
13. led 2016

@andeaaa Vážně ve 49 letech? 🙂 To je hezky,odvážný. Já ted byla na vyšetření a bylo mi naznačeno,že jsem stará. Prd ví,cítím se fajn a na mimčo v pohodě.

monikavitezslav
13. led 2016

@milujicimamina ja si furt rikam jestli to nemuze bejt unavou. Tajam ted v praci 16hodinovy sichty tak treba i tim to muze byt ale je fakt ze zadna bolest na ms neni. Prsa me sice bolej ale tak nejak zvlastne. A mrcha stale jeste prijit muze i se zpozdenim takze jeste vyhrano nemam☹ ale muz ma v unoru narozeniny a to by byl darecek k narozkam

monikavitezslav
14. led 2016

Dobre rano holky tak ja se hlasim 1dc ms se v noci rozjela ☹ takze od 5dc do 9dc clostilbegyt a tuna ovu testu a posledni pokus pred nama.

milujicimamina
14. led 2016

@monikavitezslav to mě mrzí ☹

milujicimamina
14. led 2016

jiak já to nechápu duch na one step tt mi sílí a dnes jsem jen tak zkusila max at vím jestli jsou ty one špatné protože mám byt eprve 2dpo že a tam duch jako blázenjá to nechápu

andeaaa
14. led 2016

@tehulka1167 , jéééé omlouvám se, překlep, ve 41 🙂))), no vidíš...stará a ještě k tomu slepá 😀

opeth
14. led 2016

Dámy můžete mi ještě poradit? Protože s přítelem nebydlíme u sebe (zatím tedy 😀 ) a zítra za ním jedu chci mu tu radostnou novinu oznámit..nebo respektive mi nic jiného nezbývá, protože ví, že bych tento týden měla mít MS. Líbí se mi nápad dát do obálečky těhotenský test a na papír napsat: Uvnitř mě bijou dvě srdce. A obě patří Tobě! I když vím, že nic není jisté a srdíčko ještě nebije...co myslíte?

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru