Těhotenský test. Dávám fotku. Co myslíte?

kosalucy
22. čer 2011

Ahoj všichni,

dnes jsem si dělala testík...
První byl ClearBlue a téměř hned tam naskočilo plus.
Udělal jsem radši ještě jeden - jmenuje se ForYou... Tam se objevil slabý duch, ale až tak za 3minuty! Šla jsem ven se psi a když jsem se vrátila, tak duch byl silnější...no ale to bylo skoro po půl hodině!

Tak nevim ... ☹ Dávám fotku, skuste posoudit...

nordjane
22. led 2016

@bibinka2208
@krosed nejde o to, že by byl mamatest a cemio špatný, jen je to stejný výrobce a dává tam méně barviva, takže @mrskato chtěla jen podotknout, že u těchto značek sílí, ale pomaleji!! Mnohdy jsou holky pak rozhozeny, jesli neni něco špatně, když sílí pomalu🙂 I když já teda měla mamatest negativní a na dr. maxovi pěkné čárky, takže už jsem vyléčena 😀

A myslim si že i misutkakosutka je toho příkladem, podívejte se jak zesílili během 5 dnů, kvalitnější barvivo by sílilo rychleji 🙂

@misutkakosutka sílí, dobré znamení, potichu gratuluji a přeji ať vše vyjde tak jak má!! 🙂

pekkaa
22. led 2016

Na testech zalezi. Zkusenosti to ukazuji.
Ale kdyz je zena tehotna, tak asi kazdy test se ukaze pozitivni (zalezi ale kdy a jak jasne). Nektere ale bohuzel ukazuji slabe // i kdyz to tehotenstvi neni..
Takze pokud chcete mit jasno a rychle, tak na testu zalezi

bibinka2208
22. led 2016

@pekkaa ??? A v čem záleží prosím te.... Ukáže ti ze ses těhotná ?.... Ukáže tak co tu porad resis... Test se dela proto abys viděla zda jsi a nebo ne a to ti ukážou i tyhle testy.... A nějaký kecy ze dělají falešné čárky... Tak to dělají i testy benu atd. Takže tím pádem si kupujte jen digi clear blue a nic falešného tam nebude....

milujicimamina
22. led 2016

Nekomu delaji fakesne nekomu ne ja mam na mamatestu vzdy pred ms // a i vyrazne asi na me nejak působí 😂takze kdyz chci //videt koupim si ho ale uz to beru sportovne

nordjane
22. led 2016

@bibinka2208 a k cemu je cloveku, ze ukaze falesnou carku, kdyz chce vedet zda je tehotny? 😀 pak se raduje a ono nic....

pekkaa
22. led 2016

@bibinka2208 ja nic neresim. Jenom rikam fakty. Staci tady trochu cist a neco si vyzkouset a uvidis, ze nektere opravdu delaji falesne carky. Nevim co je na tom k nepochopeni ..
Rikas uplne spravne, ze jde o to, abys videla zda si tehotna nebo ne! A to prave jde. Ne kazdy test ti to ukaze, abys tomu mohla verit. Ty jsi mela stesti, ze ti na poprve ukazal pravdive tehotenstvi. Kdyby si ale tehotna nebyla, tak ten test vypada mozna uplne stejne jak tvuj prvni pozitivni test.
Kdyz ti tady nekdo ukaze // a tehotenstvi to neni, tak jaky je to pak test? Nektere to delaji a nektere ne. Nevim jak jinak to uz mam napsat...

pekkaa
22. led 2016

@nordjane taky nechapu tu logiku...

gepe
22. led 2016

@pekkaa tak me napriklad ani jednou zde kritizovany mamatest neudelal falesne vysledky. 4x tehotna, 4x pozitivni, pokud jsem tehotna nebyla, byl negativni.
Falesne testy muzou znamenat i tzv biochemicke tehotenstvi, ne to ze je test na h****. 🙂
Kor pri biochemickem kolikrat ani zeny nevi ze jsou tehotne, pokud si neudelaji tehotensky test. Nebo ze byly oplodneny, proste bud klasik ms prijde, ci o neco opozdena. 🙂

pekkaa
22. led 2016

@gepe mamatest byva super. Na h**** je az v posledni dobe. Takze zalezi kdy ti to netehotenstvi ukazoval spravne.
A samozrejme, nic nemusi vzdy platit na 100%. Bavime se tady ale o pravdepodobnosti. A kdyz chci mit vetsi jistotu, sahla bych po jine znacce. To je vsechno

milujicimamina
22. led 2016

Jsem zvedava zítra na maxe kdyz mam...toto

pekkaa
22. led 2016

@gepe a kdyz ma tady x holek kazdy mesic falesne pozitivni mamatest, tak na to aby to bylo kazdy mesic biochemicke tehotenstvi mi to prijde hodne nepravdepodobne..

Ale at si kazdy dela co chce. Jenom bych neutracela penize na neco co ma vetsi pravdepodobnost, ze mi ukaze blbost

nordjane
22. led 2016

@pekkaa take nevim 😀 ja nejsem testovaci maniak a testuji az po zpozdeni.... ale z mamatestem mam spatnou zkusenost 🙂

@gepe byla jsem tehotna 3x vzdy mela mamatest za kvalitni, ale kdyz jsem mela uz 3 den zpozdeni mamatest jeden negativni a jeden s mikroduchem zaclo mi to vrtat hlavou.... (cykly mam jak hodinky, takze mi bylo jasne, ze je neco jinak) 🙂 na rady holek a mnohych zkusenosti jsem zasla pro test do maxe a hle, tam krasne dve carky 🙂 ze zvedavosti jsem zkusila za par dni maxe i mamatest a vysledek, na maxu dalnice na mamatestu opet mikroduch, myslim, ze by kvalitni test mel silit 🙂

gepe
22. led 2016

@pekkaa duben 2014 a srpen 2014, tj posledni dve tehotenstvi, coz mi neprijde tak dlouho oproti tomu, jak tady na mk ctu vzkazky uz dlouho o jeho nekvalite. Z toho v tom dubnu bylo prave biochemicke, ktere skoncilo do 6tt. Jinak pri netehotenstvi mi nikdy neukazal // byt jako ducha.
Pravdepodobnost biochemickeho tehotenstvi je vyssi dle meho nazoru, nez pravdepodobnost velke falesnosti testu.
100% jistotu da zene leda tak lekarska prohlidka 😉 ktera vsak v rannem stadiu tehotenstvi nic nezarucuje, nemluve o tom, ze cely 1. trimestr je o tom, ze bud to bude v poradku nebo ne. To uz je vsak na jine tema.

milujicimamina
22. led 2016

@nordjane ja to mam naopak mam... pekne //a jine tt nic

gepe
22. led 2016

@nordjane nejsem zrovna extra testovac, v testech se nevyznam. Ja osobne po pozitivnim testu pokazde pouzila i digi clear blue. Protoze mi prijde celkove zbytecne vyhazovat penize za hromady testu a zjistovat kde je jaka carka. Napsala jsem pouze svuj nazor a zkusenost s mamatestem 🙂

gepe
22. led 2016

@pekkaa PARDON, duben a srpen 2015! Ne 2014.

pekkaa
22. led 2016

@gepe ja testovala vzdy soubezne s mamatest a dr max. Mamatest ukazoval vzdy // a to i v mesici kdy jsem jasne tehotna byt nemohla🙂.. Jenom jsem to vtedy zkusila poprve, ze jak se to bude chovat..
Dr max ukazoval vzdy pravdu. Stale bilo, jenom ten jeden vyvoleny mesic jasna carka

gepe
22. led 2016

@pekkaa njn, kazdy ma nejakou zkusenost, neni proto nutne druhe soudit za nesourody nazor a jinou zkusenost/i.

pekkaa
22. led 2016

@gepe ja nikoho jinou zkusenost ne odsuzuji. Psala jsem, ze to nemusi platit na 100%. Jenom rikam, ze ta pravdepodobnost falesneho vysledku je vyssi, prave proto, ze hodne holek tady pise podobnou spatnou zkusenost.
A to taky musis pochopit, ze kdyz proste clovek chce mit vetsi jistotu, tak mu poradim jiny test.
Prave kvuli tomu, ze se tady opakuji spatne zkusenosti, nemuzes zase ty soudit muj nazor a rikat, ze mamatest ukazuje vzdy pravdu kdyz to tak neni.. To je cele o co mi tady slo. Rict, ze zkusenosti byvaji spatne a kdyz si chce byt nekdo jisty a rychle, tak ma zkusit pro jistotu jiny test

gepe
22. led 2016

@pekkaa 🙂 ale ja netvrdim, ze vzdy ukazuje spravne, pouze ze ja mam tu osobni zkusenost, ze me nikdy neukazoval spatne natoz falesnou graviditu.
Co se tyce zkouseni ruznych typu znacek zastavam nazor, ze je to zbytecne stresujici. Idealni je pockat na zmeskanou menstruaci a testovat idealne par dni po terminu. A pokud testovat, tak pak idealne rovnou digi clear blue. Neni nejlevnejsi, ale kdyz vezmu v souctu testovani a zkouseni ruznych znacek, clear blue ve vysledku vyjde nakonec levneji, nez xx testu zminovanych typu. Jistota... jistotu, clovek nema nikdy, dokud dite a zdrave neporodi 🙂

milujicimamina
23. led 2016

Ranni a na max teprve začíná byt dusík se mnou má mamatest asi problém,

estel22
23. led 2016

@milujicimamina je tam ale dost slaba prajem aby silila

nordjane
23. led 2016

@gepe ja take nejsem testovac, testuji az se zpozdenim a max 2-3 testy 🙂 ale u posledniho tehu me tentokrat mama zklamal 🙂 koukam podle data, ze tehu se dari, ale konce ne? ☹

misutkakosutka
23. led 2016

@mrskato já jsem si maxe koupila ty si na příští týden 🙂

misutkakosutka
23. led 2016

@bibinka2208 moc děkuji uvidím na konci příštího týdne to bych měla být tak v 6 tt tak asi pak budu volat

mrskato
23. led 2016

@gepe mám uplně strejně špatnou zkušenost, akorát ze záři 2015 a teď leden 2016 (zatím ok🙂 )

mrskato
23. led 2016

@misutkakosutka já byla včera na prvním UTZ v 6+2tt a už mi doktor pouštěl srdíčko, je to o nervy, ale je lepší vydržet trošku déle, pak to za to stojí 🙂 držim palce 😉

1nelinka
23. led 2016

Holky a proc si nekoupite nejaky kvalitni digitalni test a netestujete az treba v den zpozdeni? Ja tu mam 2 digi clearblue nekolik mesicu tu cekaji na svoji prilezitost..🙂 taky jsem vzdycky pred ms hrozne zvedava a moc by jsme si miminko prali ale netestuju.. prijde mi to pak zbytecne zklamani..Hledat dusiky , nejdriv se radovat a pak zas bejt zklamana ze to byl falesny poplach nebo ze to ms odplavila..:((
Taky jsem prvni mesic testovala s mamatestem mela jsem nadherne 2carky a nic z toho to zklamani bylo velke a od te doby uz netestuju..

gepe
23. led 2016

@nordjane po porodu male v 8.2013 se to zahadne zacalo sypat. 2014 i 2015. kdy teda to posledni jsme ukoncili my rozhodnutim v 2.trim, ted na podzim. Avsak pravdepodobne vime, proc mozna, nahodne mi zjistili Leidena a Mthfr. Ale to uz je celkove na jine tema, nez ne/pozitivita a kvalita tehotenskych testu 😉 @mrskato drzim pesti at je hlavne vse v poradku a jak ma 🙂
Ono i duchy delavaji cysty na vajecnicich, casto se zenam delavaji, avsak pri ms prasknou a odchazi. To mi kdysi povedel muj byvaly nyni vejminkar stary gynekolog porodnik.

bajunka
23. led 2016

@1nelinka jenže jeden digitální tě stojí jak 10 normálních, a ukazují stejně přesně a ke všemu ti po pár dnech(týdnech) nezmizí výsledek jak u digitálních u kterého ti dojdou baterky...

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru