Těhotenský test. Dávám fotku. Co myslíte?

kosalucy
22. čer 2011

Ahoj všichni,

dnes jsem si dělala testík...
První byl ClearBlue a téměř hned tam naskočilo plus.
Udělal jsem radši ještě jeden - jmenuje se ForYou... Tam se objevil slabý duch, ale až tak za 3minuty! Šla jsem ven se psi a když jsem se vrátila, tak duch byl silnější...no ale to bylo skoro po půl hodině!

Tak nevim ... ☹ Dávám fotku, skuste posoudit...

helca74
6. únor 2016

Vyfotit to moc neslo. Odeslalo se to rychleji než jsem to dopsala.

helca74
6. únor 2016

Foto

bibinka2208
6. únor 2016

Negativni test :(

milujicimamina
6. únor 2016

@helca74 trosku naznak vidim🙂

benny7
6. únor 2016

@helca74 já se tady v těch testech nevyznám 😢

helca74
6. únor 2016

Je to videt trosku vic při zvetseni. JseM z toho jelen. Ale poslednís 31.12...to už je celkem dlouhý cyklus. Navíc m opačný problém většinou spinim týden před MS a ten ani tuk. A břicho me po boli a ne však v kuse. Budu muset k mudrovi..ještě počkám alespoň do pulky tydne. Ale jinak holky diky

helca74
6. únor 2016

Sorry za chyby,ale pisu z mobilu. Pise si občas co chce

vermon
6. únor 2016

@helca74 lehce tam něco vidím,ale chtělo by to zkusit z ranní moči ...

helca74
6. únor 2016

Vermon muset počkat do pondelka,nám test a v Německu je vsude zavreno. Tak uvidim v pondeli

monishkam
6. únor 2016

@helca74 souhlasím s Vermon, vidím naznak pluska, ale zkusila bych ráno

michaelapfeiferova
7. únor 2016

@helca74 nejde rozebrat ten kryt toho testu ??? Treba by to bylo zretelnejsi 😀

helca74
7. únor 2016

Tak 11 den a stále nic. Testuši pockat. A po rozebrání toto foto ☺

werik153
7. únor 2016

@helca74 Já tam nic nevidím 😒 Zkusila bych jiný test.

milujicimamina
7. únor 2016

@helca74 jak s to leskne nejde se v tom vyznat

helca74
7. únor 2016

@milujicimamina když juknes z Leva taje tam jakoby dvojitá modra čára a kousek vedle je slabý prouzek.

werik153
7. únor 2016

@helca74 Kolikatý den po ovulaci by jsi měla být ?

tease
7. únor 2016

@monikavitezslav kup si blue clear digital je sice dražší ale ukáže ti to už teď kolikateho jsi měla poslední ms

helca74
7. únor 2016

@milujicimamina poboliva me břicho ,ale ani naznak. Jinak mi vůbec nic neni. Zitta koupím jiný test a uvidim. Kazdopadne se musím vypravit do Berlina k mudre. Loni v září jsem potratila,ale tam jsem porad špinila a to mi tedy zůstalo az do ted. Stále dokola spineni...Hormonální profil v poradku. Doktorka na me nic nenasla. V prosinci do menstruace spineni skoro polovina měsíce . A od menstruace ani ťuk. Tak jsem z toho sama zmatena. Poslední ms byla přesne na silvestra a dostávám to téměř pravidelném 27-28 den. Nikdy ne pozdeji. Samozřejme to muže byt hormonální porucha ,počítám spis s tim. Uvidime...ale díky holky alespoň za nazory

tease
7. únor 2016

@vermon me bolely prsa a hlava ta od rána co jsem otevřela oči a hlavně jsem měla pocit žízeň úplně vyprahla ale ted to přestalo a občas zaspinim tak 1x 2x za den zkusila jsem radši ještě jeden 😂 blázen se ze mě stane do ctvrtka

vermon
7. únor 2016

@tease haha, já jsem poslední 3 dny úchyl na pomerančový džus, jinak krom prosu a únavy nic, občas píchá ve vaječnících

vermon
7. únor 2016

@tease krásně sílí na to že je to mamatest si říkám že je to ok🙂))

luciasek1987
7. únor 2016

@vermon kolik dpo je delany ten prvni test?

tease
7. únor 2016

@vermon to jsem ráda ze nejsem blázen sama 😉☺ ☺☺jj je to tam

milujicimamina
7. únor 2016

@vermon ktasny graguluki moc

benny7
7. únor 2016

Oba testy v patek.Jeden v 11:20 a druhý kolem 18:00. Dnes si ještě jeden koupím, i když jdu zítra na tu prohlidku. Stále se bojím uvěřit a mám pochybnosti. Hrozně se bojím zklamání. I když nejake příznaky mám.

tease
7. únor 2016

@benny7 držím palecky u dr.

riga
7. únor 2016

@helca74 stejný příspěvek

riga
7. únor 2016

@helca74 na mém počítači vidím na všech fotkách opravdu velejemný odstínek modré barvy.🙂

michaelapfeiferova
7. únor 2016

@helca74 jestli ten test chapu spravne - pac me matou polohy carek kde na uplnem testu je jedna vodorovne a druha kolmo, kdezto na svlecenem testu jsou obe kolmo, znamena to ze mas pozitivni test.... ja proste vidim dve carky 🙂

vermon
7. únor 2016

@luciasek1987 tak to vůbec netuším 🙂))
MS jsem měla naposled 17.11...Já zlato nijak neřešila, nechávali jsme to na přírodě

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru