Těhotenský test. Dávám fotku. Co myslíte?

kosalucy
22. čer 2011

Ahoj všichni,

dnes jsem si dělala testík...
První byl ClearBlue a téměř hned tam naskočilo plus.
Udělal jsem radši ještě jeden - jmenuje se ForYou... Tam se objevil slabý duch, ale až tak za 3minuty! Šla jsem ven se psi a když jsem se vrátila, tak duch byl silnější...no ale to bylo skoro po půl hodině!

Tak nevim ... ☹ Dávám fotku, skuste posoudit...

dddkkk
9. črc 2016

@kato83 Možné to určitě je...

marrouc
9. črc 2016

@kato83 no ja myslim ze 4dpo je brzy. Vsude pisi 7dpo a ve vzacnejsich pripadech uz 5dpo. A vcera jsi byla 3dpo. A ses si jista kdy byla ovulace?

sies
9. črc 2016

@kato83 zahnizdovani většinou od 7-12DC

sies
9. črc 2016

@kato83 tedy zahnizdovani 7-12 DPO

kato83
9. črc 2016

@marrouc jojo delam si testy i merim teplotu....

kato83
9. črc 2016

@sies
@marrouc
@dddkkk prave si rikam ze pokud nekomu ukaze test dve carky uz 9DC tak se taky asi musi zabydlet driv ne? 🙂 asi uz z toho blbnu 🙂

ivatko0406
9. črc 2016

@kato83 trvá 2-3 dny, než se hcg začne vyplavovat do moči, potom, co už je vajíčko zahnížděné

dddkkk
9. črc 2016

@kato83 Já si myslím, že je to strašlivě individuální... někdo Ti řekne, věděla jsem hned, že se to povedlo, někdo, že neměl příznaky,někdo je má hned a někdo později, někdo, že špinil, někdo že měl slabou MS, někdo že ho zahnizďování bolelo, někdo necítil nic... někdo má // 8DPO a někdo až 16 DPO... pokud nevíš 100% kdy jsi měla ovulaci, což holky vědí pouze podle utz u doktora, nebo pokud mají umělé, tak nikdy nevíš přesně jestli to bylo zrovna ten den a rozhodně si myslím, že hodiny nepozná nikdo... +- den ano, ale hodiny... myslím že záleží na tolika faktorech, že to nikdo nemůže říct a z toho plyne, že možné to rozhodně je... možné je totiž úplně všechno... protože příroda je mocná čarodějka...

dddkkk
9. črc 2016

@ivatko0406 přesně tak jak píšeš a navíc u každého jinak intenzivně... ale nemyslím si, že by se dalo s určitostí říci jak dlouho se zahnizďuje...

kato83
9. črc 2016

@dddkkk
@ivatko0406 uvidime jestli se vubec zadarilo 🙂
Moc dekujiza oodpovědi 🙂

marrouc
9. črc 2016

@dddkkk takze kdyz me 6-8dpo pichal pravy vajecnik tak by se mohlo zahnizdovat? Myslela jsem ze nidace se nijak neciti

astyna
9. črc 2016

@marrouc

mě spíš píchalo v okolí vaječníku během ovulace, nebo když mi praskla cysta.

doreen27
9. črc 2016

@sarinka0411 nevadi..po tech jedenacti letech snazeni uz me mesic navic opravdu nerozhodi 😀 tak diky za odpovedi a urco se zase ukazu 😀 😉 ahojky

marrouc
9. črc 2016

@astyna to me taky proto me prekvapilo ze pak zase. Tak uvidim co z toho bude 😊

dddkkk
9. črc 2016

@marrouc já nevím, jen z toho co už jsem tu četla, tak některé holky psaly, že cítily bodavou bolest, nebo někdo, že měl dva dny křeče a špinění a nakonec byly těhu... takže možné to asi je...

ms.neomagic
9. črc 2016

Ahoj holky,tak vas tak procitam a koukam,a rada bych vam neco poradila z vlastni zkusenosti...netestujte drive nez az tak 2dni po zpozdeni ms...ja jsem testovala driv,byli dusicci,pak duchove,pak carky a nakonec i digi test pozitivni...den po testu jsem zacala krvacet a byl konec...kdybych se na to vyprdla,brala bych to jako zpozdenou ms a netrapila se,ze jsem o to prisla... ☹

kastanek87
9. črc 2016

@ms.neomagic ach jo,to mě mrzí! Měla jsem radost ze vám to vyšlo tak brzo. No nic,hlavu vzhůru, držím moc pěsti a příště už se určitě udrží 😉

dddkkk
9. črc 2016

@ms.neomagic To mě moc mrzí... už jsem to taky tak měla, bez toho digi teda... jenže upřímně, dokud to člověk neprožije, bude stejně testovat... vím, že tady to riziko je, ale prostě to tak mam ...

katuskad1
9. črc 2016

@dddkkk @deli_lah holky ja dělala dnes,a taky nic. Za týden bych mela dostat MS, prsa me taky pobolivaji, ale kdo ví, jestli si to vse už nevsugerovavam 😀 pritel je už ze me nervózní

deli_lah
9. črc 2016

@katuskad1 Určitě to dopadne! Mě prsa nebolí, ale nikdy jsem tím netrpěla 😀 Ještě máme hodně času..

ms.neomagic
9. črc 2016

Holky dekuju,je to jasny,ze to chcem vsichni vedet co nejdriv,jen je to riziko...me teda zklamal ten digitest,ze ukazal a vzapeti na to prd :-\ cemu ma pak clovek verit...a to se mi jeste sestricka u dr snazila namluvit,ze jsem tehu nebyla...blbaaaa 😀 no holky jedem dal,ted mame pohnojino,jedem do Itosky,ovulka jede s nama,tak si treba privezu talianka 😀

katuskad1
9. črc 2016

@deli_lah už aby to bylo, jsem netrpeliva 😯

deli_lah
9. črc 2016

@katuskad1 já taky, neskutečně 😒

ivatko0406
9. črc 2016

@dddkkk to se přesně říct asi nedá, taky to netvrdím. jen interpretuji, co mám nastudováno 🙂

baskervile
9. črc 2016

@ms.neomagic To je mi líto........ ☹

nina8888
10. črc 2016

😀 tak snad to vydrziiii 😀

buggyy
10. črc 2016

Ahoj holky. Tak já nevím.. Sílí nebo ne? Už mě z toho testování asi trefí.. A ještě se chci zeptat na jednu věc - když už máte vážně silnou čárku - naběhne vám hned, jak přes test vzlíná moč? Já tam mám slaboučkou čárku hned, ale ta kontrolní je silná hned a ta testovací se vybarví až tak do minutky.. Díky 🙂

buggyy
10. črc 2016

@nina8888 Gratuluju! 🙂

nina8888
10. črc 2016

@buggyy tvoja určite silnie a krásne🙂

nordjane
10. črc 2016

@nina8888 gratuluji, to uz je tutovka 🙂 at je vse jak ma! 😉

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru