Těhotenský test. Dávám fotku. Co myslíte?

kosalucy
22. čer 2011

Ahoj všichni,

dnes jsem si dělala testík...
První byl ClearBlue a téměř hned tam naskočilo plus.
Udělal jsem radši ještě jeden - jmenuje se ForYou... Tam se objevil slabý duch, ale až tak za 3minuty! Šla jsem ven se psi a když jsem se vrátila, tak duch byl silnější...no ale to bylo skoro po půl hodině!

Tak nevim ... ☹ Dávám fotku, skuste posoudit...

clea89
6. čer 2016

@petik607 😀 znám to 😀 ten můj první test je Pepino test, ale ty dva s tim lepe viditelnym dušíkem jsou taky z DR. Maxe...Nooo my se taky snažíme cca 3 měsíce, tak by bylo fajn, kdyby se zadařilo. Ještě jak všude po diskuzích čtu, jaké jsou problémy s otěhotněním, tak bych to chtěla mít klasickou přírodní cestou 😒 Ty už víš, co to bude nebo je ještě brzy na pohlaví mimča?

petik607
6. čer 2016

Jojo budeme mít chlapečka 🙂 řekl nám to, když jsem byla ve 20tt 🙂 tak se nám pěkně vystavil 🙂 Možná jsem nějaká vyjímka, ale já nebrala absolutně žádné vitamíny na pročištění na podporu otěhotnění 🙂 prostě když to má být, tak se stalo 🙂 Akorát jsme měli sex obden, protože jsem četla, že spermie přežívají v těle 24h 🙂 takže si zamakal přítel :D

petik607
6. čer 2016
clea89
6. čer 2016

@petik607 😀 tak to má být..ženská si to pak oddře celý život 😀 taky jsem nic nebrala...jůůů chlapečka..toho si taky moooc přejuuu..Máte jméno ? 🙂

hahahala
6. čer 2016

@ms.neomagic Já pila kontryhel asi 4-5 týdnů vždy 1 šálek ráno , protože sem měla rozházené cykly a doufala, že se srovnají a plánování bude lepší ... asi 48 DC menstruace furt nikde, tak sem zkusila test a vyšel pozitivně. Jestli za to mohl kontryhel nebo ne nevím...

petik607
6. čer 2016

@clea89 JOjo bude po tatínkovi Jaroslav :D no neměla jsem na výběr, to je daná věc se jménem 🙂 a vy víte? 🙂
Toto je foto z 8tt 🙂

marrouc
6. čer 2016

@buggyy ja testuju 7mesicu a vzdy snehobilo a min.mesic mi cemio i mamatest udelal ducha po dva dny a pred ms uz byl test zase bily. Ale narozdil od tebe jsem tam ducha videla a nejen ja min.pul hodiny a pak postupne mizel az bylo bilo. Takze jestli mas carku az po zaschnuti tak tam sance urcite je 😊

clea89
6. čer 2016

@petik607 JÉÉÉno to je úžasné....Teď jsi mě úplně rozněžnila 🙂 Nádherná fotečka 🙂 Teeda - jsem nevěděla, že už v 8.tt to jde tak krásně vidět - paráda. Jo jméno pro kluka víme - Štěpán. Můj nastávající se sice jmenuje jinak, ale na Štěpána má narozeniny..nooo a když to bude holka, tak to vůůůbec nevím..no musí to být kluk 😀 Jaké máš příznaky těhu? Je ti špatně nebo to snášíš v pohodě?

petik607
6. čer 2016

@clea89 Tak Štěpán je po Vánocích ne? 🙂 No a na holku jsme měli na výběr Terezu a nebo Emily, ale byla by to spíš ta Tereza. Jinak příznaky já neměla žádné, kdybych to neřešila, že jsem to nedostala, tak ani nevím, že jsem těhotná :D Akorát teď mi dělá v břiše divočinu :D takže teď už o něm opravdu vím.. Žádné zvracení, akorát mě v prvním trimestru hodně bolela hlava, to bylo jediné 🙂 Takže je na mě vidět, že jsem hodně přibrala, mám nahoře skoro 14kg a to jsem v 25tt 🙂 Jinak ti pošlu fotku, jak vypadá první ultrazvuk při 6+5tt 🙂 Jinak ti přeju hodně štěstí, aby se vám to povedlo 🙂

clea89
6. čer 2016

@petik607 Júúúú taková bublinka jenom..to je stejně úžasné, jak se tvoří nové dítko, nový život..fakt je to úplně zázrak. Jj Terezka je krásné jméno, ale to už má právě bratr od mojeho přítele. Nooo Ted ještě jméno má čas, spíše by mi stačilo, kdyby ta čárka na tt byla zítra ještě o něco silnější 😀 Divím se, že už i v tak raném stadiu dokáží určit pohlaví dítěte. Mojí známé nezjistili pohlaví dítěte, dokud se nenarodilo 😀 stále se otáčelo zadečkem a tvrdili jí, že to ale stejně vypadá na holku..no narodil se kluk, žeee 😀

petik607
6. čer 2016

@clea89 No já jsem se taky právě bála, aby se nám dobře natočil a už mi řekl v 16tt co by jsme chtěli a já říkala, že přítel chce kluka, tak nám řekl, že na 60% to bude, ale že má stehýnka u sebe a má tam pupečník, tak neví. No a ve 20tt nám to potvrdil, protože se nám krásně natočil a byl vidět pindík :D :D No počkej, až uvidíš, jak se ti na ultrazvuku hýbe, to jsem tam brečela jak malá a když se mohl jít podívat přítel.. Opravdu krásný zážitek.. 🙂 Je toho plno na brečení.. opravdu jsou tyhle zážitky k nepopsání. Přeju ti, aby jsi to zažila co nejdříve 🙂

clea89
6. čer 2016

@petik607 Noo to věřím..to musí být něco úžasného..a ještě k tomu, když já brečím i u Hledá se Nemo, tak to pak bude celé těhu probrečené 😀 Zítra dám když tak vědět, jak to vypadá s tím duchem na tt, zda je silnější nebo ne..Tak zatím ti přeji hezké odpoledne, pozdrav malého v bříšku 🙂 a měj se zatím moc hezky

petik607
6. čer 2016

@clea89 Super, tak mi děj vědět, doufám, že už bude silnější čárka 🙂

buggyy
6. čer 2016

Holky tak tady je foto. Jde to blbe vyfotit.. co myslite?

marrouc
6. čer 2016

@buggyy to vypada velice dobre. To uz duch nejspis nebude 😊

fifacek
6. čer 2016

@kosalucy vypadá to nadějně.. Gratuluji

buggyy
7. čer 2016

@marrouc myslis? Ja mam pocit, ze na te fotce neni nic videt 🙂 a mam trochu strach testovat.. dneska jsem 12DPO

clea89
7. čer 2016

Dobré ráno, děvčata, tak dneska mi čárka na testu zase o něco zesílila, MS stále nikde..nooo...snad začínám mít naděje? 🙂

sara1990
7. čer 2016

Holky ahoj takový dotaz🙂dle mých výpočtů jsem v 5tt.K doktorovi jsem objednana na příští týden.Na testu dva dny zpět již silna čárka.Co mě ale zneklidnuje je to,zda je normalni,že mě jeden den poboliva v podbřišku a druhý den zase třeba nemám problémy žádné.Jinak mě na dotek zacly trošku pobolivat prsa.Jde mi jen o to,zda je to normální a nemusím se ničeho bát.Příští týden budu v 6tt myslíte že je možné ze uz na UZ bude vidět více než jen váček?

pandabox
7. čer 2016

@clea89 vypada to krasne🙂 rise gratuluji a preji at to sili...🙂 pokud uz mas vynechano tak se brzy objednej k doktorce.

@sara1990 je to naprosto normalni - zadej si do profilu ocekavany den porodu, ono te automaticky hodi do uzavrene skupinky holek co cekaji mimco ve stejny termin - oak to zase muzes vesele z profilu smazat. Dobry je to v tom, ze muzes pozorovat holky stejne dlouho tehotne a jejich pocity. To te uklidni🙂

clea89
7. čer 2016

@pandabox Moc děkuji 🙂 Bylo by to skvělé, kdyby to vyšlo. MS jsem čekala včera, ale stále nic..počkám asi ještě do zítřka a pokud MS nepřijde a čárka bude ještě silnější, tak se již asi objednám..To jsem se právě taky chtěla zeptat, zda to není moc brzo..ale asi ne no 😀 Koukám, že jis taky čerstvě těhotná 🙂 Gratuluji moc

pandabox
7. čer 2016

@clea89 ja jsem se objednala az na 8 tyden🙂 v 5 tt jsem si nechala udelat krevni testy a na prelomu 5/6 tt jsme musela na specializovane pracoviste kvuli cytologii kvuli problemum s cipkem, takze mi dutinku potvrdili tam. doktorka te objedna az na za tak dva tydny🙂 moc diky za gratulace, ale jak rika muj tata - gratulovat ti budu az po porodu🙂

clea89
7. čer 2016

@pandabox tak to má pravdu 😀 no dle poslední MS jsem dnes na úplném konci 4. týdne, tak uvidíme -necháme to na panu Mudr 🙂 Jaké máš příznaky těhu?

pandabox
7. čer 2016

@clea89 od toho jsou diskuze jinde🙂 ale skoro zadny🙂

kvispi
7. čer 2016

@sara1990 Ahojky. Já měla v 6tt jen takový váleček. Tělíčko a hlavička šlo rozpoznat až v 9tt.

sara1990
7. čer 2016

@pandabox děkuju moc🙂očekávaný termín jsem si počítala tak nějak sama ani nevím zda správně:D protože k dr.jdu až další středu🙂

sara1990
7. čer 2016

@kvispi a srdíčko už šlo zpozorovat?🙂

petik607
7. čer 2016

@clea89 Tiše gratuluji!! 🙂

kvispi
7. čer 2016

@sara1990 v 6tt už tam pulzuje 😉 dr. ti to ukáže určitě

clea89
7. čer 2016

@petik607 Dobré ráno, noo děkuji, ale ještě jsem z toho taková nesvá 🙂 Ještě se neraduji, ale vyčkávám 🙂 Jak se dneska máte s Jarouškem ? 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru