Těhotenský test. Dávám fotku. Co myslíte?

kosalucy
22. čer 2011

Ahoj všichni,

dnes jsem si dělala testík...
První byl ClearBlue a téměř hned tam naskočilo plus.
Udělal jsem radši ještě jeden - jmenuje se ForYou... Tam se objevil slabý duch, ale až tak za 3minuty! Šla jsem ven se psi a když jsem se vrátila, tak duch byl silnější...no ale to bylo skoro po půl hodině!

Tak nevim ... ☹ Dávám fotku, skuste posoudit...

tynulkaxix
6. říj 2015

Ahojky holky tak už jsem po kontrole. Miminko krasne roste, mám 6,1 mm, srdíčko bije jako zvon takjsem dostala tehu průkazku🙂 podle poslední ms Máme byt 7+0 ale ddíky mim nepravidelnými cyklu které byly většinou 32 tak jsme 6+3 takže to krasne vychází 🙂

irennn
6. říj 2015

@milujicimamina no já teda nevím ale 4 je strašně málo, spíš možná biochemické tehu, já měla 8 den po ovulaci hcg 591 a takový test

bajunka
6. říj 2015

@tynulkaxix tak jsme na tom stále podobně 🙂, jen průkazku jsem nedostala to asi až po odběrech ty mám za tři týdny...jen už jsem dostala letáček na první genetiku, že se mám objednat...

tynulkaxix
6. říj 2015

@bajunka a jak pak jste veliký?🙂 ja jdu a odběry az za 4 tydny, hrozna doba. Genetiku? Jako veliky utz?

bajunka
6. říj 2015

@tynulkaxix jojo velký UTZ ve 12 tt, 6,9mm, já jdu za 3 týdny na ty odběry

tynulkaxix
6. říj 2015

@bajunka to me za ty 4 tydny budou brát krev a utz nevim. Ale mysljm ze se u nas na to neobjednava 😀

marycz
6. říj 2015

@tynulkaxix
@bajunka holky,tak to je nadhera...moc vam gratuluju a doufam,ze za tri tydny sem uz dam i ja fotecku 😉 jen tak dal 🙂

bajunka
6. říj 2015

@tynulkaxix já se taky musím objednat sama, teď je to placená služba,ale přece jen to vyšetření na vývojové vady chci

cacenka_d
6. říj 2015

@bajunka Tak parada 🙂

lzii
6. říj 2015

krevni HCG 744,1 🙂 jsem maminka 🙂

lzii
6. říj 2015

@marycz to nevim ,ale na kontrolu jdeme 3/11 a dnesni krevni hcg je 744,1 🙂 tak to bude asi embryo ne ? 🙂

cocochanel85
6. říj 2015

@tmp11 no jednou už jsem to tak měla - duch a pak MS ☹ tentokrát to mám dostat ve čtvrtek, uvidíme. Už se snažíme od dubna a začínám být s každým příchodem MS víc a víc nervózní. Dneska si dám znovu test, nedá mi to 😀

cocochanel85
6. říj 2015

@markyska88 Bohužel ducha jsem už jednou měla a přišla MS ☹ dneska si dám test znovu 😀

marycz
6. říj 2015

@lzii podivej se na fotku jestli tam mas CRL...tak se vyznacuje delka embrya,pokud ne,tak to bude jen vacek...a to tak i odpovida tydnu a proto si Te odjednala az na 3.11.,aby uz videla i srdicko...myslim si to 🙂

marycz
6. říj 2015

@lzii ahojky,dle tohto je to asi zatim gestacni vacek
http://baby-cafe.cz/index.php?option=com_conten...

edinka126
6. říj 2015

@bajunka ahoj ☺ ty si v 12tt a plod ma 6,9mm?lebo ja som v 5tt+4 a mame 8mm tak dufam ze z tohoo nebudu dvojicky 😀😀😀

edinka126
6. říj 2015

@tynulkaxix ahooj takze je vsetkoo ok som rada ☺☺aj ti byva zle?nejake priznaky??? Prikladam moju foto z ultrazvuku 5tt+4 a mame 8mm

marycz
6. říj 2015

@edinka126 ne, @bajunka myslela, že jde ve 12tt na velký UTZ, tedy screening...má na fotce napsáno 6w4d, tedy 6tt+4 a mimčo má 6,9mm...Ty máš 8mm dutinku, tedy gestační váček 😉

snazimese2015
6. říj 2015

http://tvuol.uol.com.br/video/video-resume-gest...

musím to sem dát je to tak nádherný

edinka126
6. říj 2015

@marycz dakujem za vysvetlenie ☺☺fakt to nejako nestudujeem ☺ a budem asi musiet 😀😂

dubnacek
6. říj 2015

@tynulkaxix no teda to ma obrovskou radost,mimisek je nadherny.Me dnes dovezl manzel z Primarku zimni oblecky na chlapecka az me dojalo jak je to malicke a jak uz jsem zapomnela ze ti deticky takove jsou😉).Drzim palecky at stale rostete a je super ze uz je to srdicko,je to na dobry ceste😉).Za par tydnu jeste pohyby a ak uz budes uplne v klidecku😉).

bajunka
6. říj 2015

@lzii u tebe to je zatím dutinka ve které si bude mimčo růst 🙂

bajunka
6. říj 2015

@edinka126 nene já jsem v 6+4 dle UTZ 🙂, já se bavila o tom, že se mám ve 12 týdnu objednat na genetiku a že letáček mi dal už teď 🙂

lzii
6. říj 2015

@marycz crl tam nemam a tak to bude asi vacek ,ale i tak se neco deje 🙂 a tvori si mistecko 🙂

nikpn
6. říj 2015

Jsem asi cvok ale nedá mi to a zase jsem musela testnout :D ale prostě vůbec nesílí :( což bude asi špatný :(

tmp11
6. říj 2015

Mně to přijde dost silny a třeba to poskočí za další dva dny až... Myslim se, že jsi v pohodě...

nikpn
6. říj 2015

@tmp11 zkoušela jsem dnes i jinou značku tt a tam se druhá čarka neukázala vůbec. Aspoň já ji tam nevidím :(

dubnacek
6. říj 2015

@nikpn tak tady je myslim dost jasny ze tehu jsi.Za falesny bych spis tipla ten druhy od spodu tim ze je nejslabsi,ale jinak si myslim ze je mas pekny.To ze nejsou uplne tmave nic neznamena hlavne ze tam jsou

nikpn
6. říj 2015

@dubnacek myslíš??🙂)) a když na jine znacce tt se mi neukazala vubec druha ??:( fotku jsem nedavala 🙂

88martina88
6. říj 2015

@nikpn a nebyl 25kovi?

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru