Těhotenský test. Dávám fotku. Co myslíte?

kosalucy
22. čer 2011

Ahoj všichni,

dnes jsem si dělala testík...
První byl ClearBlue a téměř hned tam naskočilo plus.
Udělal jsem radši ještě jeden - jmenuje se ForYou... Tam se objevil slabý duch, ale až tak za 3minuty! Šla jsem ven se psi a když jsem se vrátila, tak duch byl silnější...no ale to bylo skoro po půl hodině!

Tak nevim ... ☹ Dávám fotku, skuste posoudit...

hahahala
20. čer 2016

@dmklarka To bych neřekla... řekla bych, že je to srovnatelný 🙂 Já si dělala test 2 dny před tím než se mi ukázal duch a nic bílo a tak sem si šla vesele na tatarák a popíjeli sme ... to by se člověk musel zbláznit ...

hahahala
20. čer 2016

@hahahala @dmklarka hlavně u mě jsou ty fotky ztmavený ... aby šlo něco vidět, takže bych řekla, že je to na stejno 🙂

kato83
20. čer 2016

Holky kouknete na muj ovu test, pry tehotestvi ukazuji driv nez tehotenske testy. ale asi musela byt ta carka o dost silnejsi ze...... ? 🙂 děkuji

jarmulka
20. čer 2016

@kato83 podle mě by to klidně začátek těhu mohl být - teda ještě záleží na tom, zda jsi po OVU měla testy ,,bílé,, ??? 🙂

kato83
20. čer 2016

@jarmulka jojo prave ze ta carka byla mnohem slabsi, uplne bile nebyli nikdy.
A predevcirem jsem spinila tak jsem si rikala jestli to teprve nebylo uhnizdovani. Ikdyz zitra mam termin Ms.. bazalni teplota rano byla 36,9

jarmulka
20. čer 2016

@kato83 zítra termín MS... Tak to zkusíš zítra test???? Ne??? 🙂 ... já to dostanu v pátek - bolí mě břicho 😠

luckamb
20. čer 2016

@kato83 já to zkoušela kdysi u syna a ukazuje to ovu test dříve. Nemusí být čárka silnější, ale musí sílit, takže zkus zítra další a pokud bude silnější, mohla bys být těhotná. Já to tak měla. 😉

dmklarka
20. čer 2016

@jarmulka Tak jsem volala doktorce jestli můžu ten hormon a prý to do 6 týdne nevadí,tak už snižuju dávky a do pátku ho doberu.Jinak mám volat až tak 14 po vynechání a mám jíst vitamínky :D

jarmulka
20. čer 2016

@dmklarka jj , jak jsem říkala - aspoň dva týdny po vynechání, aby bylo něco vidět 🙂

dmklarka
20. čer 2016

@jarmulka tak teď ještě počkat na tatínka až přijde z práce 🙂

jarmulka
20. čer 2016

@dmklarka jéééé - to bude pusinek 😅 🙂

kato83
20. čer 2016

@jarmulka no ja jsem test zkousela vcera a nic tam nebylo prave. Ale jestli se uhnizdovalo pozdeji tak by to bylo jeste brzo asi ne? Chtela bych pockat aspon do stredy 🙂

kato83
20. čer 2016

@luckamb dekuji urcite vyzkousim 🙂

jarmulka
20. čer 2016

@kato83 jj , určitě bych dělala závěry až tak 13 , 14 DPO ... pořád je dost času 🙂

dmklarka
20. čer 2016

@jarmulka Chudák asi bude v šoku :D to abych mu nachystala zrovna štamprlu :D

27tery
20. čer 2016

Ahoj holky má zpoždění 6 dní od Ms. Tak jsem si udělala během dne teh.test a vyšlo my tohle co myslíte? 😃

martina16horysek
20. čer 2016

@27tery ze je to krasna dalnice,tise gratuluji

27tery
20. čer 2016

@martina16horysek moc děkuji ale bojím se před rokem jsem potratila tak tomu pořad nemůžu uvěřit.

kato83
20. čer 2016

@27tery krasny čárečky, moc gratuluji a preji at je vse v poradku 🙂

27tery
20. čer 2016

@kato83 moc děkuji 😃

jarmulka
20. čer 2016

@27tery tak ty jsou !!!! Tohle není žádný duch, ale to jsou hotové koleje 🙂 !!!!! Velká gratulace !!! Teď to určitě vyjde!!!!!! A bude 😲

27tery
20. čer 2016

@jarmulka moc děkuji snad máte pravdu holky moc si to preju aby bylo všechno v poradku

1nelinka
20. čer 2016

@27tery moc gratuluju a drzim palecky at je vse v poradku

27tery
20. čer 2016

@1nelinka moc dekuji

codelat
21. čer 2016

Ahoj holky, prosím o názor. Je to 3-4 dny před MS. Ranní moc, test s citlivosti 10.... Vidíte tam něco????

medinka13
21. čer 2016

@codelat vidím, vidím 🙂

frezie79
21. čer 2016

@codelat taky vidím🙂

tati_ana
21. čer 2016

@codelat je tam 😉

fifacek
21. čer 2016

Taky vidim 😀

codelat
21. čer 2016

holky mě šlehne 😅 .... ale v dobrém !

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru