Těhotenský test. Dávám fotku. Co myslíte?

kosalucy
22. čer 2011

Ahoj všichni,

dnes jsem si dělala testík...
První byl ClearBlue a téměř hned tam naskočilo plus.
Udělal jsem radši ještě jeden - jmenuje se ForYou... Tam se objevil slabý duch, ale až tak za 3minuty! Šla jsem ven se psi a když jsem se vrátila, tak duch byl silnější...no ale to bylo skoro po půl hodině!

Tak nevim ... ☹ Dávám fotku, skuste posoudit...

tmp11
12. říj 2015

@vapka mamatest je citlivější že? Nebo má víc barviva.. Taky se mi zda že ukáže dřív, ale taky ukazuje i plané duchy... Dr max. ne

berut
12. říj 2015

@vapka Přesně tak. 😉 A zdá se mi silnější, takže o to víc mě to uklidňuje. Ve středu jsem objednaná k dr, tak uvidím.

berut
12. říj 2015

@tmp11 Mě právě ukázal dřív a dokonce i silněji Dr max než mama.. Spíš si myslím, že jak jsme každá originál, tak ty testy reagují na každou jinak. 😅

vapka
12. říj 2015

@berut Já jdu v pátek, tak držím palce, ať je tam už něco vidět 😀
tmp11 jestli může být rozdíl v citlivosti když jsou oba desítkové, nevím, ale asi máš pravdu ohledně toho barviva, No hlavně že ta čárka sílí na obou testech... Jinak Dr.Max doporučuji 😀

milujicimamina
12. říj 2015

@monikavitezslav zkus testík🙂

berut
12. říj 2015

@vapka Díky, snad bude.. Ten týden uteče jako voda, budu ti držet pěsti, dej pak vědět. 🙂 A Dr,Max test můžu taky doporučit 😅

monikavitezslav
12. říj 2015

@milujicimamina se boooojim ale ještě furt nic.

milujicimamina
12. říj 2015

@monikavitezslav otestuj 🙂 jsem na tebe zvedava🙂 já už spinim zasebjenom ale prsa přestali bolet ☹

milujicimamina
12. říj 2015

@monikavitezslav vsaď ze tam bude čárka!!

monikavitezslav
12. říj 2015

@milujicimamina moc si nevěřím tak čekám ale zítra mám narozky tak bych si dala pěknej dáreček

monikavitezslav
12. říj 2015

@milujicimamina kolik dní si měla zpoždění ty? Já zpoždění nikdy nemivam ba naopak občas přijde i dříve a tak nevím co čekat

milujicimamina
12. říj 2015

@monikavitezslav 2 dny,☹ ale jak to vypadá tak už ms konci

dasa.77
12. říj 2015

nektere z Vas dekuji za srdicko 🙂

cocochanel85
12. říj 2015

@berut zaměstnání stresové určitě nemám 🙂 tak tu mám opět 1DC.. mrcha začala

tynulkaxix
12. říj 2015

Ahoj holky mam dotaz. Pořídila jsem si angelsounds a dneska jsem jsem sice 8tt ale zkusila jsem ho. Po nějaké době jsem na něco narazila, znělo to jako ozvy ale na to ze miminku bít srdce rychle, tak to i moc rychle nepřišlo. Nezkoušela jste to už nektera? Díky za odpovedi

pekkaa
13. říj 2015

@tynulkaxix to bylo nejspis tvoje. Pry to pres angelsounds lze slyset od cca 12tt. A pry se ma hledat uplne dolu u stydke kosti

romelia
13. říj 2015

@berut tak jsem volala na gyndu a doktor má čas az v prosinci. Když jsem řekla o co jde tak mam dojít na krev a podle toho me pak vezme doktor. Bud koncem tydne nebo zacatkem příštího. tak nevím.

tynulkaxix
13. říj 2015

@pekkaa Já jsem taky právě byla až dole a spis v pravo a moje srdce melo úplne jiný rytmus

tmp11
13. říj 2015

Dobrý ránko holky.
Včera jsem byla 6 den po OVU a večer dostala cca 5 min bolest pichlavou do podbřišku.
Ráno jsem se probudila a hnědý polokrvaceni cca 2 hod a teď se zdá, že už to ústava. Myslela jsem si, že jsem to dostala .... Že by nidační krvácení? Má s tím tu někdo zkušenost? Samozřejmě TT negativní.

pekkaa
13. říj 2015

@tynulkaxix tak mozna mas stesti, ze uz je to u tebe slyset🙂

mercedesse
13. říj 2015

@tmp11 já měla u obou dětí slabé zakrvácení kolem 5DC, Na tt je brzo, z kus za dalších 5 dní, to už jsem měla dušíka. Vždy kolem 10-11Dc a i kdyby tam nebylo nic, tak se můžu ještě ukázat.

padly_andel
13. říj 2015

ahoj holky, tak mě test slábne to je špatný žejo 😢

pekkaa
13. říj 2015

@tmp11 mohlo by byt nidicni.. Na ms by bylo jeste brzy, ne? Bazalni teplotu si nemeris?
Jinak ja jsem zaky 10dpo mela slabuckou carku, takze pak zkus za 5 dni

pekkaa
13. říj 2015

@padly_andel musis pouzivat vzdy stejny test. Kazdy ma jinak barviva.
A ty 2 jsou jsou z kolik dpo? A posledni je dr max?

padly_andel
13. říj 2015

@pekkaa Ten poslední je lifelight, právě jsem pak ještě udělala mamatest, oba jsou ze dneška 14DPO, nad ním mamatest 13DPO ☹

pekkaa
13. říj 2015

@padly_andel to fakt nic neni. Testuj vzdy az obden. Hcg roste obden. Kazdy den to nema smysl, jenom te to muze zbytecne takto stresovat. Si mohla vic pit, nebo proste je tam jinak barviva a zbytecne te to vydesi. Zkus zitra nebo pozitri.
Ja jsem se taky bala ze zacatku, ze mi to nesili a vsechno pak bylo OK😉

padly_andel
13. říj 2015

@pekkaa Děkuju ☹

milujicimamina
13. říj 2015

@padly_andel mě takto ten mamatest slábl až nebylo nic ☹ ale máš ducha na maxovi to vypadá dobře

tmp11
13. říj 2015

@pekkaa teplotu běžně nemerim, ale náhodou jsem ji měřila dva dny zpětně a měla jsem 37 C a dnes v jinou dobu o pár hodin dřív jen 36, 6 C
To hnědý krvácení už přestává... Pokud se to ještě nerozjede. No jsem zvedavá...
Když má někdo toto nidační krvácení, znamená to, že se vajíčko oplodnilo ? Ale teď záleží jestli se chytí...
MS mám dostat až příští týden ve středu

vapka
13. říj 2015

@padly_andel to ještě nic neznamená, ale je pravda, že bys měla držet stejnou značku.... neboj, zkus zítra a uvidíš, držím palce 😀 nejdeš zítra k doktorce?

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru