Těhotenský test. Dávám fotku. Co myslíte?

kosalucy
22. čer 2011

Ahoj všichni,

dnes jsem si dělala testík...
První byl ClearBlue a téměř hned tam naskočilo plus.
Udělal jsem radši ještě jeden - jmenuje se ForYou... Tam se objevil slabý duch, ale až tak za 3minuty! Šla jsem ven se psi a když jsem se vrátila, tak duch byl silnější...no ale to bylo skoro po půl hodině!

Tak nevim ... ☹ Dávám fotku, skuste posoudit...

milujicimamina
4. čer 2016

@luciebx zak jsem si rekla ze zkusim ovulační testy ted bt a pak se uvidi co dale co je na tom dovneho?

luciebx
4. čer 2016

@milujicimamina tohle je uz na tobe zda chces odejit

milujicimamina
4. čer 2016

@luciebx ano

andreaandrejka
4. čer 2016

Holky, omlouvám se, že se míchám do diskuze, ale jak tu píší některé z vás, je to pravda. Chce to se prostě nesnažit, netestovat ovulaci, neměřit BT, prostě to nechat být, nechat to plynout a uvidíte, že až to budete nejmín čekat, že se zadaří. 🙂 Ono to zní jako klišé, ale psychika dělá fakt hodně. Sama s tím mám zkušenost. Nejde na to přestat úplně myslet, to vím, ale tohle bláznění, testování, honění duchů, to vůbec ničemu nepřidá. Z lékařského hlediska je rok naprosto v pořádku, když to nejde po roce, měl by se navštívit odborník. Držím Vám všem palce, ale vážně, nehrotte to, ničemu to nepomůže.

polstar
4. čer 2016

@milujicimamina nic si z toho nedělej, dělala jsem to samé...klidně mě písni do sz

pandabox
4. čer 2016

@milujicimamina nikomu trnů v oku nejsi. jen je tu pár lidi, kteří ti možná chtěli pomocí a nebo to říct jiný názor.
Já jsem ti svoje názor psala cca před dvěma měsíci do sz...ale nevím jestli sis moji zprávu přečetla. Já ti držím palce ať se povede..co nejdříve..

dddkkk
4. čer 2016

@milujicimamina Vůbec to neřeš! Jsou holky co to prostě vydrží, protože jsou tak nastavené a neřeší to, nebo mají vnitřní pocit že to nemá cenu a pak jsme tu my bláznivky(řadím se tam taky), kterým prostě testování nějakým způsobem pomáhá krátit tu fázi čekání. Pak jsme sice třeba zklamané, ale kdyby to nestálo tolik, budeme testovat i desetkrát za den. Protože to prostě pomáhá a tahle diskuze je přesně o tom... Nikdy není brzo... udělat si test je pro mě zábava a sním o druhé čárce a ať tam je slabá nebo žádná, je to takový trochu adrenalin... Může to být i problém, ale sama to ucítíš a dáš si třeba pauzu, rozhodně rady typu neřeš to a nemysli na to, netestuj, nepomáhají ikdyž to pisatelky myslí dobře, spíše naštvou... Takže se na to vyprdni a testuj klidně od 1.DC. Až Ti z toho začne hrabat poznáš to... Já třeba testuji taky pořád, ale už se míň účastním dikuze a ne proto, že bych nechtěla, ale zjistila jsem, že když to tu čtu každý den, jsem pak smutná, že se mi nedaří, tak to sice nečtu pořád ale testuju jako blázen furt...a až budu mít zase nějakýho ducha, kterýho uvidím, tak ho sem dám a budu se chtít podělit... 🙂 Když budeš chtít, pošli foto klidně do SZ a můžeme si o našich testovacích mániích psát mimo diskuzi 🙂

milujicimamina
4. čer 2016

@dddkkk nakonec podle grafu mam termin ms dnes a nic dekuji pisnu ti potom

luciebx
4. čer 2016

@milujicimamina termin ms dnes? Vzdyt si tak 22 Dc 😳

milujicimamina
4. čer 2016

@luciebx mivam ovulaci 8-12 dc staci? Ms 2dny potrebujes rypat?

luciebx
4. čer 2016

@milujicimamina nikdo nerype Jen si rikam jak muzes mit termin ms dnes kdyz si tak 22 Dc. Holka tobe uz nemuze nikdo nic rict vid

milujicimamina
4. čer 2016

@luciebx a proc ne mivam ji od 25-30 zalezi na ovulaci tak jako se stalo ze dosla 22tak 30 co je na tom nejasneho kdyz byla ovulace 8dc? Proc to tak resite?

riga
4. čer 2016

@luciebx poovulační fáze (luteální fáze) je konstantní. Jestli měla ovulaci 8DC, tak je to 8+její obvyklá luteální fáze.

riga
4. čer 2016

@milujicimamina nemůže být problém v tom, že kvůli brzké ovulaci není dostatečně vysoká sliznice k uhnízdění, a proto nemůžeš otěhotnět?

milujicimamina
5. čer 2016

Ja jsem tu nechtela vyvolat rozruch uz toho nechme teplota skocila na 37,4 tak uvidi se

monishkam
5. čer 2016

@milujicimamina většinou si to tady jen čtu, ale celkem už dlouho. A holky mají pravdu, neblázni z toho. Chce si to najít koníček, něco čím se zabavit. A pokud opravdu očekáváš ms 22DC, tak to není dobrý a zašla bych k dr. Ovulace 8dc je dost brzo, ne že by se nezadařilo takhle brzo nikomu, ale pravděpodobnost klesa (nizká sliznice, nekvalitní vajíčka). Jak dlouho se snažíte? Už jsi s tìm byla u dr? Mě se teď v caru ptali jestli byla,je ms pravidelná, takže na tom asi dost záléží a ty ji máš dost nepravidelnou. Raději bych začla řešit tohle a ne se honila za příznaky a duchy. A opravdu to myslím dobře, čtu tě už delší dobu a držím ti palce.

riga
5. čer 2016

@pandabox ale díky dpo může vědět, kdy je den očekávané menstruace. 🙂 Předpokládaný termín menstruace, bez jistoty kdy byla ovulace, je jen velmi vágní.
Já neříkám, že je ideální cyklus takhle bedlivě pozorovat, ale když už do toho někdo spadne, jen těžko mu jiný může radit, tak aby to mělo smysl, že to má dělat jinak. To je čistě na vnitřní motivaci.
Navíc díky tomu, že žena ví, jak její cyklus funguje, může přijít mnohem dřív na příčinu nezdaru.

Ponechala bych tuhle diskuzi jako ventil brzkým testovačkám , bez zbytečného, rádoby dobromyslného, napomínání.
Každá máme svoji hlavu.

milujicimamina
5. čer 2016

@monishkam dekuji

milujicimamina
5. čer 2016

@riga tak to myslim a díky 🙂

lenejewel89
5. čer 2016

Holky, pojdte do me...naznak druhe carecky? Jsem 30DC, ovulace byla kolem 14.-16.dne a menzes chodi kolem tech 30dni. Diky za odpovedi...

weronicaaaa
5. čer 2016

@lenejewel89 nic nevidím :/

sandi777
5. čer 2016

@lenejewel89 ne 😕

ms.neomagic
5. čer 2016
lenejewel89
5. čer 2016

A holky myslite, ze je jeste brzy testovat?

ms.neomagic
5. čer 2016

@lenejewel89 mas uz zpozdeni?

lenejewel89
5. čer 2016

@ms.neomagic Jsem 30DC, menzes mam tak kolem 30-33dni.

martaskvorova
5. čer 2016

Holky, 10. den po KET 🙂

martaskvorova
5. čer 2016
marrouc
5. čer 2016

@martaskvorova krasny. Gratuluju 😊

ms.neomagic
5. čer 2016

@martaskvorova nadhera,gratuluju 😉

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru