Těhotenský test. Dávám fotku. Co myslíte?

kosalucy
22. čer 2011

Ahoj všichni,

dnes jsem si dělala testík...
První byl ClearBlue a téměř hned tam naskočilo plus.
Udělal jsem radši ještě jeden - jmenuje se ForYou... Tam se objevil slabý duch, ale až tak za 3minuty! Šla jsem ven se psi a když jsem se vrátila, tak duch byl silnější...no ale to bylo skoro po půl hodině!

Tak nevim ... ☹ Dávám fotku, skuste posoudit...

markiiska
2. srp 2016

@kastanek87 máš pravdu s tím testem, já se budu opravdu moc snažit slibuju 😀

ms.neomagic
2. srp 2016

@laura1972 proste je to tam a je to krasnyyy 🙂

ms.neomagic
2. srp 2016

@markiiska pusu na zamek a mlcet..popr.si liznout citronu at se netvaris tak stastne 😀

markiiska
2. srp 2016

@ms.neomagic dík za tip, citrony si koupim jak pujdu z práce 😀

dddkkk
2. srp 2016

@katuskad1 @deli_lah Ahoj holky, tak co, jak to s Váma vypadá?

laura1972
2. srp 2016

@ms.neomagic dwkuju moc 🙂

kastanek87
2. srp 2016

@markiiska tak jsem na tebe zvědavá 😀 ale neboj, kdyby jsi se prokecla, já ti hlavu neutrhnu 😅 😅 😅 😀

markiiska
2. srp 2016

@kastanek87 to mam fakt kliku 😀 ale spíš tuším, že to vykecám a o víkendu si udělame romantiku jen tak 😀

kastanek87
2. srp 2016

@markiiska háááááá, takže už si tady pomalu připravuješ půdu na to, že jsi to vykecala, tak to je jasný, jakmile rozrazí dveře, ani si nesedne a už to bude vědět 😀 já to chápu, je to úžasná zpráva a nejde ji nesdílet s někým koho miluješ 😉

laura1972
2. srp 2016

@dddkkk no ms by měla přijít v patek 5.8 ale ta už snad nedorazí

gariena
2. srp 2016

@laura1972 Potichounku gratuluji 😉

dddkkk
2. srp 2016

@laura1972 Myslim ze ne... ze budes mit v patek dalnice jak fik... Drzim palecky moc! 😉 Ja to mam jeste do testovani daleko... takhle kdyz muzu sledovat jine pribehy, lepe mi to utika 🙂

markiiska
2. srp 2016

@kastanek87 tak to nebude.muj mily jde s kamosem na tenis,tak mu to reknu jak se vrati.ASI :D

dddkkk
2. srp 2016

@laura1972 Ja Ti jeste psala dotazek pod Tvou fotku na blogu, jak tam mas ty ovu testy, muzes mrknout?

laura1972
2. srp 2016

@dddkkk no kéž bys mela pravdu 🙂 díky moc 🙂 uvidíme asi zkusim testnout az ve čtvrtek 🙂

laura1972
2. srp 2016

@gariena děkuji moc 🙂 🙂

deli_lah
2. srp 2016

@dddkkk no u me momentalne nic moc, bohuzel :(

dddkkk
2. srp 2016

@deli_lah Jak to?

deli_lah
2. srp 2016

@dddkkk nejak nebyl cas se snazit 😒 😉

dddkkk
2. srp 2016

@deli_lah Nooo tak to taky moc dobře znám... někdy je měsí, kdy to prostě neklapne v tu správnou dobu... Tak třeba příští měsíc se povede 😉

deli_lah
2. srp 2016

@dddkkk uvidime 🙂 mozna pak rovnou ozkousim ty ovu testy 😀 a jak ty jsi na tom? Jsem sem ted delsi dobu nezasla, tak jsem to nesledovala..

katuskad1
2. srp 2016

@dddkkk Ahoj, no Já mám asi 7 DPO. Takže na test je brzy, ted jsem nějak nachlazena, tak snad to na připadne uhnízdění nemá vliv,co myslíte? 😕 a to mám dovolenou😦 no a 14.8.bych to mela dostat. Co vy?🙂

dddkkk
2. srp 2016

@katuskad1 @deli_lah No já jsem podle všeho 5-6 DPO ale snažili jsme se jen dvakrát... testila jsem OVU testama, tak snad se nám to povedlo, ale na testy ještě taky brzy... OVU byl pozitivní tentokrát nějak brzo viz. foto a snažení bylo 11.DC a 12. DC, vždycky po testování večer... pak přítel odjel, takže uvidíme... 🙂 @katuskad1 může to být i k uhnizďování klidně... spousta holek tu psala, že měla na začátku těhu třeba nachlazení a vše bylo v poho 😉

dddkkk
2. srp 2016

@katuskad1 No a neočekávám MS taky 14.8. 🙂

katuskad1
2. srp 2016

@dddkkk no my jsme na tom fakt stejne😆Já se taky snažila jen 2x. Pozitivní ovu test byl 26.7., a mazlení bylo 25 a 26. Tak uvidím, ale trošku se bojím zklamání 😠 tak snad nám to vyjde😇

dddkkk
2. srp 2016

@katuskad1 Opravdu úplně téměř na den 😉 no tak nam nezbývá než čekat a držet si palce 🙂 Už by to mohlo snad klapnout po roce a půl... 🙂

deli_lah
2. srp 2016
deli_lah
2. srp 2016

@dddkkk
@katuskad1 Pardon, tablet si dela co chce 😀 jinak urcite se zadarilo 🙂 u nas bohuzel.. Snazeni probehlo jen jednou, nebyl cas.. A ani nevim kdy byla ovulka takze je velka pravdepodobnost, ze jsme se vubec netrefili 😀 ale aspon vam budu drzet palce, dejte vedet az budete testit 🙂

evse
3. srp 2016

@slunickova já si myslím, že potichoučku můžete slavit 🙂

kastanek87
3. srp 2016

@katuskad1 řekla bych že případné nachlazení by nemělo mít vliv. No 7DPO už je taky dost, to už ti uteče 😉

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru