Těhotenský test. Dávám fotku. Co myslíte?

kosalucy
22. čer 2011

Ahoj všichni,

dnes jsem si dělala testík...
První byl ClearBlue a téměř hned tam naskočilo plus.
Udělal jsem radši ještě jeden - jmenuje se ForYou... Tam se objevil slabý duch, ale až tak za 3minuty! Šla jsem ven se psi a když jsem se vrátila, tak duch byl silnější...no ale to bylo skoro po půl hodině!

Tak nevim ... ☹ Dávám fotku, skuste posoudit...

jarmulka
9. črc 2016

@nina8888 mám opravdu velkou cystu a mně to nic neukazuje, takže mně ne 🙂 a Ty nepochybuj! Tohle je miminko!!!

nina8888
9. črc 2016

@jarmulka děkuji moc za povzbudenie kúpim digital a uvidím tam to bude jasné hned

jarmulka
9. črc 2016

@nina8888 mně je to více než jasné. Uvidíš, že Ti digitální ukáže to, co říkám já 🙂

nina8888
9. črc 2016

@jarmulka dokážem ho spraviť až pondělí ráno tak uvidíme 🙂

nordjane
9. črc 2016

@nina8888 myslim, ze dr. max je jisty 😉 gratuluji, at je vse jak ma! 😉

nina8888
9. črc 2016

@nordjane děkuji děkuji děkuji este musím vidět Digital a pak modlení a snad bude vše ok 😀 těším se jak malé.dite a snad se mi to nezdá😀

riga
9. črc 2016

@cocochanel85 Ta dnešní je krásně růžová, já bych věřila tomu, že se zadařilo. 😲

misula29
9. črc 2016

Oproti včerejšímu pěkně zesilela ☺

misula29
9. črc 2016

@nina8888 100% ne😊

nordjane
9. črc 2016

@nina8888 urcite nezda 🙂 ja si udelala tri testy maxe a koncila 🙂 digital mi prisel skoda penez, kdyz to za chvilku zhasne 😀

juliemichal
9. črc 2016

@nina8888 nádhera moc moc gratuluji ♥ ♥

jarmulka
9. črc 2016

@misula29 a pořád bude provokovat 😀 ..... Krásné!!!!!

misula29
9. črc 2016

@jarmulka 😀 víš jak jsem ráda, takto silné jsem je minule neměla,sice vím, že to nic neznačí ,ale mě to těší -)

misula29
9. črc 2016

@jarmulka ty se budeš chlubit za 14 dnů 😉

nina8888
9. črc 2016

@juliemichal moc moc dekujiii

juliemichal
9. črc 2016

@nina8888 vůbec není za co 🙂 🙂 těším se na pondělí digi test 🙂 🙂 já si ho dělala když jsem měla daleko slabší čárku na dr maxu jako ty 🙂 ani nešla vyfotit 😀 no a digi mi ukázal +1-2 🙂

dddkkk
9. črc 2016

@cocochanel85 řekla bych, že tam je 😉 tak ať se drží!!!!

dddkkk
9. črc 2016

@deli_lah @katuskad1 ... Holky takže na mém testu sněhobílo... mooožná že při hodně zkoumání a naklánění tam cosi je, ale jestli je, tak je to s největší pravděpodobností ryska :D ... nooo tak uvidíme 😉

deli_lah
9. črc 2016

@dddkkk Určitě se tam brzy čárka vynoří 😉

deli_lah
9. črc 2016

@dddkkk Já mám pořád ty tlaky v podbřišku a ten pocit, že to mám dostat a ne a ne to přestat.. 😒

dddkkk
9. črc 2016

@deli_lah Tak to já mám jen sem tam... ale to se mi stává přes MS celkem často... Stejně jako citlié bradavky... neboj nic... příští týden se ukáže a aurčitě tam budou // a miminko v bříšku... musí 😉

debie_p
9. črc 2016

Ahoj holky, sem to sice úplně nepatří, ale třeba mi k tomu něco řekněte. Dnes jsem 44DC po revizi, MS nepřišla, příznaky mám spíš na těhotenství nebo ovulace než blížící se MS. Jenže ovulační testy vypadají takto, v reálu je to trochu silnější než na fotce..co si o tom myslíte? Že ovu teprve přijde, nebo už proběhla, nebo co si o tom myslet?

deli_lah
9. črc 2016

@debie_p Já sice ovu testy nepoužívám (zatím), ale co jsem tak vysledovala, chce to sledovat a testovat víc dní, takhle moc nejde poznat, zda čárka sílí nebo naopak 😒 (a taky to chce ve stejnou denní dobu)

debie_p
9. črc 2016

@deli_lah jojo mám v plánu teď těch pár dní.. Spíš mi šlo o to, jestli je to vůbec možné tak pozdě v cyklu..?

miky
9. črc 2016

@debie_p takovouhle čárku můžeš mít klidně celý cyklus (já nikdy neměla ovulační test úplně čistý) a až bude ovulace, tak čárka bude slábnout. Podle dvou testů nic nezjistíš

deli_lah
9. črc 2016

@debie_p To bude nejspíš tou revizí, že se to trochu rozhodilo (asi) 😒

debie_p
9. črc 2016

OK díky holky, já se teď holt chytám čehokoliv no, tak hledám nejspíš něco i tam kde nic není 😕

kato83
9. črc 2016

Holky jak dlouho trva uhnizdovani vajicka? Hodinu ...dve?

marrouc
9. črc 2016

@kato83 myslim si ze i vic dni. Proto nekomu vyjde test 9dpo a jine treba az 13dpo

kato83
9. črc 2016

@marrouc jsem ted 4DPO a vcera jsem zaspinila je mozny ze uz se zacalo uhnizdovat?

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru