Těhotenský test. Dávám fotku. Co myslíte?

kosalucy
22. čer 2011

Ahoj všichni,

dnes jsem si dělala testík...
První byl ClearBlue a téměř hned tam naskočilo plus.
Udělal jsem radši ještě jeden - jmenuje se ForYou... Tam se objevil slabý duch, ale až tak za 3minuty! Šla jsem ven se psi a když jsem se vrátila, tak duch byl silnější...no ale to bylo skoro po půl hodině!

Tak nevim ... ☹ Dávám fotku, skuste posoudit...

jessypitt
15. říj 2014

@ejmisek Tak to vypadá fakt nadějně🙂🙂!!! Pěkné, já myslím, že to bude tutovka🙂!. Jak dlouho zkoušíte? Zkoušíš i ovu testy? Já používala test mamatest, pak creanbule (ten mě více méně vyvedl z omylu- nikdy nic neukázal) a pak pepino. Beru ještě ultrogestan, tak si myslím, že to při ultrogestan, kvůli úpravě cyklu, tak uvidíme.

tak2014
15. říj 2014

@pankafe bohužel nevidím :( ale ona fotka hodně žere barvy, takže věřím, že naživo tam může být

pankafe
15. říj 2014

@tak2014 Právěže naživo tam je. A objevil se v limitu, už po pár vteřinách. Akorát já to prostě neumím vyfotit ☹ Zírám tady na něj naživo z půl metru a vidím ho 😀

pankafe
15. říj 2014

Ještě jedno foto:

baobaba
15. říj 2014

Pankafe - já vidím slaboučkého ducha na té první fotce ... 🙂 Tak držím palečky!

ejmisek
15. říj 2014

@pankafe taky tam vidím hodně slabou carecku duší 🙂 držím pěstí ať sílí!!! 🙂

baobaba
15. říj 2014

Ejmisek - Tvoje // jsou ukázkové, tak tiše gratuluji, ale myslím, že je to tutovka 😀

ejmisek
15. říj 2014

@jessypitt No v červenci sem byla na revizi zamlkleho tehu takže po druhé menstruace jak to tak vypada ale zatím se těším tiše. A poprvé se zadařilo po třetí ms.ovulační testy sem zkoušela v září a teď v říjnu tak se to trochu vychytalo. Mamatesty mě zatím nezklamaly.A jal dlouhé si měla cykly?Uvidíš že se brzy zadari 🙂

ejmisek
15. říj 2014

@baobaba. Děkuju snad uz mrcha nedorazi,i když teď sem začala spinit,tak bojím bojím.. 😕

janad88
15. říj 2014

@ejmisek držím pěsti ať sílí!!! 🙂 ja byla v červenci též na revizi a taky se snažíme...tak uvidíme jestli se zadaří ...zatím se nedostavila ... 🙂

makula18
15. říj 2014

Ahoj holky, vím, že se to sem moc nehodí, ale nemohly by jste mi poradit? 🙂 Dnes jsem 22 DC a včera jsem zkusila OVU testy. Výsledek je na fotce. Je možné, že jsem zrovna chytila dobu ovulace? 🙂 Děkuji za odpovědi. 🙂

misula29
15. říj 2014

@makula18 ten první test mě přjde pozitivní 😉

makula18
15. říj 2014

@misula29 Taky jsem si to tak myslela, ale děkuji. 🙂

ejmisek
15. říj 2014

@makula18 první testík pozitivní 🙂

ejmisek
15. říj 2014

@janad88 Děkuju!!! Snad už se měsíčky nedostaví. Tobě držím pěstí také!! A už jsi zkoušela testovat? 😵

janad88
16. říj 2014

@ejmisek ještě jsem nezkoušela...přijde mi to brzo... sice mám pravidelný cyklus, ale zatím mám zpoždění dva dny...tak nevím ☹

denca2000
16. říj 2014

Já nevím, ale já testovala 4dny před MS a test už byl pozitivní 🙂
@janad88

ejmisek
16. říj 2014

@janad88 určitě bych to zkusila a zkus mamatest s citlivostí 10 držím pěstí a dej vědět 🙂

sofiebar
16. říj 2014

Holky špatné foto,ale co myslíte?

sofiebar
16. říj 2014
luciebx
16. říj 2014

@sofiebar to ze je to spatne foto.. o to zadna.. ale ze tam je krasny duchacek.. to je super.. 😵 😵

sofiebar
16. říj 2014

Snad je lepší

annna79
17. říj 2014

Ahoj má tady někdo zkušenost s testem a slabší čárkou ?V pondělí jsem měla mít MS test slabonkej duch.Dnes je pátek testují každý den a je od pondělí silnější, ale stále slabší.Jsem tedy 32DC a asi 18DPO.V červenci jsem měla samovolný potrat v 7tt v září biochemické( 2 dny zpoždění).A teď se bojím zda to vyšlo nebo ne.K lékaři jdu v úterý, zatím nešpiním jen výtok.Ani prsa mě nebolí( jen obćas bradavky)Děkuji

enemies
17. říj 2014

@annna79 Ahoj.. Já sama jsem před několika lety měla jen nepatrný proužek.Na všech třech testech 🙂 A u lékaře se ukázala, že byly pozitivní.. Tak držím palečky!!!

janad88
17. říj 2014

@ejmisek tak jsem ráno testovala a negativní ☹ tak nevim, ale při první těhu jsem měla ducha až týden po vynecháni menstruace ...

eileenk
17. říj 2014

@sofiebar Náznak ducha tam je, ale pokud nebude zítra (po dvou dnech) silnější, moc bych na to nesázela....

ejmisek
17. říj 2014

@janad88 neztrácej naději, třeba u tebe roste hcg pomaleji 🙂 pokud se nedostaví menstruace pořád je naděje, zkus testovat obden, držím pěstí!!!!!!!!! 😉

ejmisek
17. říj 2014

@sofiebar taky tam vidím hodně slaboučkou čárku, držím pěstí at sílí!!! 🙂

marketa12345
17. říj 2014

Ahoj, chtěla bych se zeptat, jestli zde něco vidíte 🙂 jen jestli to chápu dobře, druhá čárka by se musela zobrazit na tom rovném povrchu, nikoliv na tom, jak je napsané max? Děkuji mockrát za odpověď 🙂

heliik
19. říj 2014

@marketa12345 : ja tam bohuzel nic nevidim. ano mas pravdu, to max slouyi k tomu abys vedela jak moc muzes ponorit do moci.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru