Těhotenský test. Dávám fotku. Co myslíte?

kosalucy
22. čer 2011

Ahoj všichni,

dnes jsem si dělala testík...
První byl ClearBlue a téměř hned tam naskočilo plus.
Udělal jsem radši ještě jeden - jmenuje se ForYou... Tam se objevil slabý duch, ale až tak za 3minuty! Šla jsem ven se psi a když jsem se vrátila, tak duch byl silnější...no ale to bylo skoro po půl hodině!

Tak nevim ... ☹ Dávám fotku, skuste posoudit...

medinka13
1. únor 2016

@limarka @cocochanel85 gratuluji holky 🙂

princezsverunka
1. únor 2016

@limarka gratuluji🙂) jaký pak to je test?

princezsverunka
1. únor 2016

Ma někdo zkušenost s tymhle testem?dělala jsem dneska večer a negativní ..v sobotu na jiným testu z lékárny duch tak tedka říkám kterém byl spatnej:???

medinka13
1. únor 2016

@princezsverunka Mně vždycky pepino ukázal dobře.. Zkus ranní moč..

princezsverunka
1. únor 2016

@medinka13 už nemám :D myslela jsem si ze by to mohlo dneska ukázat když v neděli se ukázala mala čárka ale nic.pockam do MS(patka

medinka13
1. únor 2016

@princezsverunka když to vydržíš 😀 přeji ti, ať nedojde 😉

princezsverunka
1. únor 2016

@medinka13 no počítám ze spis to byl omyl v tu sobotu...někdo říká ze před MS malo kdy se ukáže ale když se dívám tak hodně tu maji pozitivní....bude muset celek týden nebude čas kupovat :D ale děkuji

medinka13
1. únor 2016

@princezsverunka právě jsem taky měla viditelnou čárku před ms, a to bylo myslím kolem 7 dní před..

princezsverunka
1. únor 2016

@medinka13 a pak?kdy jsi testovala?tady je ta ze soboty

vapka
1. únor 2016

@princezsverunka zkus Dr.Maxe, jsou teď dle mého názoru nejspolehlivější, držím palce

monikavitezslav
2. únor 2016

Holky muzete mi to prosim nekde zkusit datdo negativu potrebuji stopro jistotu

monikavitezslav
2. únor 2016

zkusim lepsi fotku

monikavitezslav
2. únor 2016

Lip mi to fakt mobil nevyfoti☹

bajule
2. únor 2016

@benny7 Jsou i levné testy, ne jen mamatest. Já se tady nechci nikoho dotknout, jen ten test udělá krásnýho ducha z 90%

monikavitezslav
2. únor 2016

Sice delane ted ale pro me jistota. Vsem co se snazi drzim palecky ja sama za sebe jdu oslavovat ze tam tehu neni

monikavitezslav
2. únor 2016

@michaelapfeiferova dekuji moc

michaelapfeiferova
2. únor 2016

@monikavitezslav monci a ty tam neco vidiiis v realu ?? Mas dost spatne fotky...takze nejlepsi sudi je tve oko.

medinka13
2. únor 2016

@princezsverunka pak myslím asi za 3, 4 dny a pak už jsem pádila na krev..

denief
2. únor 2016

Ahojky, dnes jsem 42dc. Obvykle tak 31-34, ještě jsem nesebrala odvahu na TT . Takže dnes poprvé budu testovat tak jsem zvědavá.🙂)

petiiiska
2. únor 2016

@denief držím palce ;)

denief
2. únor 2016

petiiiska; děkuji vypadá to nadějně zatím MS nikde ...🙂

limarka
2. únor 2016

@princezsverunka mamatest, bohužel u nás v lékárně nemají jinou značku. Tak si budu dělat ještě zítra z ranní a doufám, že zesílí ☺

princezsverunka
2. únor 2016

@limarka budu držet palecky já budu testovat az nedojde MS protože mi tesla vysel negativní z večerní moce

cocochanel85
2. únor 2016

@medinka13 díky, ale možná není k čemu, dnes jsem zkoušela jiný test, z ranní moči - a nic. Myslím si, že to byl klasicky falešný duch. Ten test s tou slabou čárkou je totiž mama test ☹ do víkendu se testovat nebudu, nemá to cenu..

tease
2. únor 2016

Mam teprve před termínem ms ale mám netekla bolestiva prsa proto jsem si udelala test asi plány poplach?

monikavitezslav
2. únor 2016

@tease ja to teda jako plany poplach nevidim ale zkus testnout za dva dny drzim palecky.

tease
2. únor 2016

@monikavitezslav koukala jsem na tvoje taky jsi měla pekne duchy a nakonec to vyšlo vid?

vermon
3. únor 2016

Holky vrchní je ze včerejšího odpoledne, spodní dnes ráno. Je normální, že to ne zesílil o? Cekam na II 3 roky....

tease
3. únor 2016

@vermon ja ti nevím já duchy nikdy neměla vždycky úplně čisto ja si ten test dělala včera večer termín ms mam v sobotu samozřejmě ze teď ráno jsem zkusila další protože se mi dnes o tom zdálo tak jsem to udělala stejně jak v tom snu a posuďte asi je t tam?

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru