Těhotenský test. Dávám fotku. Co myslíte?

kosalucy
22. čer 2011

Ahoj všichni,

dnes jsem si dělala testík...
První byl ClearBlue a téměř hned tam naskočilo plus.
Udělal jsem radši ještě jeden - jmenuje se ForYou... Tam se objevil slabý duch, ale až tak za 3minuty! Šla jsem ven se psi a když jsem se vrátila, tak duch byl silnější...no ale to bylo skoro po půl hodině!

Tak nevim ... ☹ Dávám fotku, skuste posoudit...

ms.neomagic
27. kvě 2016

Ja bych tady spis zavedla pravidlo,prestante sem cpat testy dokud na nich nejsou dalnice...posledni dobou jsou tady samy testy s duchama,riskama atd....vsichni si prejem byt tehu,ale nekdy je to tu jak v blazinci 😀 to je furt ja to tam vidim,vy jste slepy,vy mi to neprejete,je tam,a pak jeee ka jsem to dostala,jak tooooo kdyz tam byl ten duch a pak se zase sleduje jak moc krvaci a nekrvaci atd.....to chce kliiiiid...vcera jsem byla na kafi s kamaradkou a ty se snazi 4 roky...a ona je uplne v klidu,nesili,neblazni a to uz ji bude 35.

asus
27. kvě 2016

@milujicimamina jak si na tom holka?😊

pandabox
27. kvě 2016

@ms.neomagic me ten test
od @pavcik123 prijde ok.

Podle me je fajn, ze sem holky davaji tetsy, jakekoliv..ikdyz jsou negativni, odtoho to tady je..ne..
me to treba bavi pozorovat.

Nechapu moc grafy BT, ty sem nepatri..podle me🙂

ms.neomagic
27. kvě 2016

@pandabox carky tam ma krasny,ale ta druha carka by mela byt dal..mrkni na jiny testy 😉

ms.neomagic
27. kvě 2016

Testy jsou fajn,i negativni...ja mluvim o nekterych,ktery maji porad neg.test a presto to sem davaji kazdy den a snazi se vynutit,aby jsme jim potvrdili ze to tam je 🙂

pavcik123
27. kvě 2016

@ms.neomagic ja nemam dr max 😀 a nepresvedcuj me prosim te o necem, ano? proste je na spravnem miste. vzdyt ten bilej cistej nepochcanej ma ty carky prosvetleny na stejnym miste. proc mi teda vsechny 4 testy ukazaly tohle a pepino ma teda to rozmezi o kus vetsi tj fakt ale taky jsou tam //. neni prece pravidlo zer ozmezi mezi // je stejny ne? a dr max to neni

snailice
27. kvě 2016

@ms.neomagic většinou jsem tu jen jako tichý pozorovatel občas se zeptám, ale tvůj názor teď vůbec nechápu. Toto fórum se jmenuje: Těhotenský test. Dávám fotku. Co myslíte? .Takže logicky mi z toho plyne, že sem můžu hodit fotku testu jakého chci. Kdybych byla na fóru které by se jmenovalo např. ,,Dálnice,, tak je to jiná 😀 Navíc kdybych měla dálnici tak to beru jako hotovou věc a nemusím se tu ujišťovat 🙂

pavcik123
27. kvě 2016

@snailice PRESNE TAK!!!! BYO TO UPLNE MIMO TEN PRISPEVEK

pavcik123
27. kvě 2016

@ms.neomagic ja nebudu koukat na jiny testy 🙂 nechapu duvod, a nezajima me jak to ma tvoje kamaradka. treba je v pohode jen pred tebou 😀

maarkeetkaaa
27. kvě 2016

@snailice @ pavcik123 prectete si historii a pochopite co tim chtela ms.neomagic rict.. pavcik123 myslim ze i ty si dala fotku do skupiny .. jejiz nazev konci na Co myslite ? Tak cemu se divis kdyz ti nekdo povi svuj nazor, ze se mu zdaji ty carky blizko sebe.. me se taky zdaji divne blizko sebe.. ale i tak ten tt muze byt pozitivni, zajima me jak to dopadne 🙂

pavcik123
27. kvě 2016

@maarkeetkaaa me spis irituje, jak je zla, neni to prvni prispevek kde nekoho tak odpalkovala.
už sem psát nc nebudu radši 😀

pavcik123
27. kvě 2016

@maarkeetkaaa a k tem čárkám 😀 doprkýnka a kde je psaný , že všechny typy testu to mají na mlimetr stejný?

maarkeetkaaa
27. kvě 2016

@pavcik123 nikdo nerika ze je maji stejne, kazdopadne jsi rarita a nas zajima jak to dopadne.. 🙂

leymea
27. kvě 2016

Nehadejte se 🙂

pavcik123
27. kvě 2016

@maarkeetkaaa už sem psát nebudu.

pavcik123
27. kvě 2016

já se nehádám 🙂 ale v pondeli jsem psala prispevek ze mi dr rekl ze dle utz mam zvysenou sliznici a odpoved : to značí ms 😀
dam sem test s pozitivnim vysledkem a odpoved: to mas divne u sebe 😀
jako pardon ale ... nevim co si o tom myslet, kolegyne to rekla ted trefne - trošku závistiveček no

milujicimamina
27. kvě 2016

@asus ahoj no prsa boli podbrisek uz min co ty pozorujes neco?🙂a nosim vystrihy mam prsa jako nikdy😀to se musi vyuzit ne

milujicimamina
27. kvě 2016

@pavcik123 jen pis ono jsou tu holky uz dlouho a nekdy uz nervy na dranc take jsem si uzila a uz umim reagovat dobre a spis to prevest do humoru nez se trapit to ani jinak totiz nejde 🙂

asus
27. kvě 2016

@milujicimamina ja sem testla o kus do předu sou fotky😊 tak uvidím čárky tam sou a zaschnnutej je ještě vic růžověj.

milujicimamina
27. kvě 2016

@asus kplik dpo ze jsi? Uz chci taky

asus
27. kvě 2016

@milujicimamina ja cekam mrchu ve středu tak 24dc

milujicimamina
27. kvě 2016

@asus vidim krasne 🙂

milujicimamina
27. kvě 2016

@asus tak to mam jeste cas a tobe potichounku gratuluji 🙂

derinne
27. kvě 2016

@pavcik123 Jen tak ze zvědavosti jsem otevřela tuhle diskuzi a po tvých příspěvcích jsem si musela vyhledat ten tvůj test. Jako zcela nezávisle a HLAVNĚ NEZÁVISTIVĚ ty čárky jsou opravdu blízko sebe. Neříkám,že test nejni pozitivní,ale přece jen jsem jich pár pozitivních viděla a fakt byly všechny čárky stejně daleko od sebe,je to sériová výroba,holka. Když ti někdo řekne,že je to jen divné,tak prostě přijmi názor druhého a nevymýšlej nesmysly že ti to nikdo nepřeje. Nikdo ti snad ani neřek,že jsou negativní...

ms.neomagic
27. kvě 2016

@pavcik123 Ty budes asi pekny tele a navic neumis cist a slus.chovani ti taky chybi...ja ti slusne odpovedela kdyz jses ptala na zvysenou sliznici,ze to muze bejt i pricina blizici se ms...a ten tvuj test...chtela si nazor? chtela,tak si ho dostala,tudiz sklapni a jdi si udelat s kolegynkou kaficko...a az to pak dostanes tak tu hlavne nefnukej,kdyz jsi si tak jista.

Opravdu mam rada tyhle typi,kteri sem napisou jen kdyz je nekde pichne apod...nectete hystorii,jen sem vlitnete neco napisete,chcete nazor,ten dostanete,kdyz neni podle vas,tak je hned zle...ale ja jsem zla 😀

@maarkeetkaaa Dekuji,jsem rada,ze tys to pochopila a vis jak to tu funguje

asus
27. kvě 2016

@milujicimamina je ještě není k čemu ale dekuju.pockam na maxe😊

ms.neomagic
27. kvě 2016

@milujicimamina Takze ty jses ted dala na Dolly Buster,jo? 😀 a jinak dobry?

milujicimamina
27. kvě 2016

Holky nereste to uz kazda chce na tt videt ty //me taky stve ze ja u sebe vidim a tady nikdo 😀co nadelam

milujicimamina
27. kvě 2016

@ms.neomagic jo😀jinak dobre nic jineho jsem nezaznamenala jen 5dpo

nordjane
27. kvě 2016

@ms.neomagic kdyz se tu dohadujete nad skupinou, obcas bych ji prejmenovala na "lovicky duchu" 😀

A pro uklidneni vsech co testuji pred MS, ja sice testuji vzdy az po vynechani, ale jeste nikdy mi test neukazal pozitivne ani naznak ci ducha druhy den meskani, vzdy az tak 4 den zpozdeni 😀

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru